Skocz do zawartości

PSX Extreme #157


Rekomendowane odpowiedzi

kupiłem, wracam do domu. Przeglądam, są wrażenia z Mortal Kombat, Street Fighter dalej NFS, PES 2011 i Fifa 11 później LoTR i jedna z dwóch stron z Enslaved, które było wcześniej. Jadę stronę dalej a tam znowu Mortal Kombat do Władcy Pierścienia. WTF

 

Tak samo z "PS Move czy Kinect" i z działem Pocket i Bez tektury.

 

Dwa razy to samo wydrukowane.

Edytowane przez sosnaa
Odnośnik do komentarza

kupiłem, wracam do domu. Przeglądam, są wrażenia z Mortal Kombat, Street Fighter dalej NFS, PES 2011 i Fifa 11 później LoTR i jedna z dwóch stron z Enslaved, które było wcześniej. Jadę stronę dalej a tam znowu Mortal Kombat do Władcy Pierścienia. WTF

 

Tak samo z "PS Move czy Kinect" i z działem Pocket i Bez tektury.

 

Dwa razy to samo wydrukowane.

 

Idz do kiosku i wymien. Powinni Ci wymienic.

Sora, jakis blad drukarni. To chyba jakis egzemplarz rozruchowy.

 

sciera

Odnośnik do komentarza

kupiłem, wracam do domu. Przeglądam, są wrażenia z Mortal Kombat, Street Fighter dalej NFS, PES 2011 i Fifa 11 później LoTR i jedna z dwóch stron z Enslaved, które było wcześniej. Jadę stronę dalej a tam znowu Mortal Kombat do Władcy Pierścienia. WTF

 

Tak samo z "PS Move czy Kinect" i z działem Pocket i Bez tektury.

 

Dwa razy to samo wydrukowane.

Edycja specjalna, opyl na aukcji.

Odnośnik do komentarza

Ja protestuję. Co to ma znaczyć? Gdzie Crisis 2 i FIFA 11??? PE robi sobie jaja z własnych czytelników. Ekipa się nie postarała. Po co ja wydaję te 7.99 miesięcznie?

 

A na serio, dużo bardzo fajnych materiałów :thumbsup:. Najważniejsze, że jest relacja z Gamescom, bo z recenzjami krucho. Move mnie mniej interesuje, (okładka też mi się kojarzyła z Flow), ale brawa za bycie pierwszymi. No i podoba mi się pomysł z Twarzami PSX Extreme. Widzę, że nie będzie przedstawienie wszystkich od razu, ale za to jest obszernie.

Odnośnik do komentarza

Świetny pomysł z wprowadzeniem działu ''Twarze PSX Extreme'' :) Cieszę się, że można was trochę lepiej poznać no i ogólnie podoba mi się to, że w taki otwarty sposób podchodzicie do czytelników. Oby tak dalej :) Pozdrawiam i lecę dalej z czytaniem.

Edytowane przez EvilGucio
Odnośnik do komentarza

kupiłem, wracam do domu. Przeglądam, są wrażenia z Mortal Kombat, Street Fighter dalej NFS, PES 2011 i Fifa 11 później LoTR i jedna z dwóch stron z Enslaved, które było wcześniej. Jadę stronę dalej a tam znowu Mortal Kombat do Władcy Pierścienia. WTF

 

Tak samo z "PS Move czy Kinect" i z działem Pocket i Bez tektury.

 

Dwa razy to samo wydrukowane.

 

Na PPE wrzucilem juz taka informacje:

 

W SPRAWIE ZLE WYDRUKOWANYCH EGZEMPLARZY. Sami takich egzemplarzy nie posiadamy. Czy moglby ktos, kto posiada taki egzemplarz zrobic jego zdjecia ewentualnie opisac dokladnie ktore strony sa podwojne? Jak sie domyslam objetosciowo numer bedzie mial 100 stron ale niektore skladki (skladka to 16 stron) beda podwojne. Abym mogl rozpoczac rozmowe z drukarnia potrzebuje pelne informacje co sie stalo i w jakiej sieci kupiliscie (prenumerata?) swoj egzemplarz. Przepraszam za blad drukarni. Jak bede wiedzial wiecej to dam znac. ps. w powyzszej sprawie piszcie bezposrednio do mnie mailem lub na PW na forum.

 

Prosze kazdego posiadacza takiego wadliwego egzemplarza o kontakt.

Prawdopodobnie problem dotyczy kilkunastu/kilkudziesieciu egzemplarzy.

Co sie moglo stac? W drukarni numer drukowany jest skladkami. W przypadku naszej drukarni skladka to 16 stron. Najpierw drukowana jest okladka czyli 1,2,99,100 stron a pozniej juz na innej maszynie skladkami czyli najpierw same strony 3-10 i 91-98. W sumie 16 stron na jednym duzym arkuszu. Takich arkuszy sa dziesiatki tysiecy i trwa to dosc dlugo. Pozniej drukowane sa kolejne skladki czyli strony 11-18 i 83-90 a pozniej 19-26 i 75-82 itd.

Jak wszystko jest juz wydrukowane to laduje na takiej tasmie z tzw. krokodylkami. W przypadku PE przy tasmi tej jest 7 stacji czyli okladka (4 strony) i 6 skladek (96 strony). Stacja jest jedna po drugiej. Najpierw srodkowa skladka (strony 43-58), sztuk jedna spada na tasme. Na nia na nastepnej stacji zrzucana jest kolejna skladka i pozniej kolejna i kolejna a na koncu okladka. Calosc na koncu przejezdza przez urzadzenie, ktore sprawdza grubosc kazdego egzemplarza i odrzuca te, ktore sa grubsze lub ciensze (grubsze, jesli przez przypadek spadna dwie te same skladki). Jak widac, z drukarni nie powinny wyjechac numery, ktore sa grubsze lub ciensze. Jednak jest tutaj slabe ogniwo. Na stacje o ktorych pisze wyzej poszczegolne skladki naklada po kilkanascie/dziesiac CZLOWIEK. Jesli sie pomyli i na rozne stacje nalozy te sama skladke to pozniej grubosc numeru sie zgadza. Jednak w srodku zamiast jakiejs dobrej skladki jest powtorzona juz uzyta. Efekt jest taki jaki niektorzy z Was moga zobaczyc w swoim egzemplarzu. To sie zdarza niezmiernie rzadko ale sie zdarza. Taki egzemplarz w drukarni to "bialy kruk" :)

Ok, dosc tego gledzenia.

W kazdym razie przepraszam wszystkich zainteresowanych w imieniu drukarni. Prosze o kontakt posiadaczy takich "bialych krukow".

Odnośnik do komentarza

Chłopaki jak mogliście nie napisac ani słowa o F1 2010? Ja tu liczyłem na porządną zapowiedź i wrażenia z jazdy, a tu figa :/.

 

 

Też bardzo liczyłem na test f1 2010 przez Ural'a bo gra wychodzi 24 i bym wiedział czy brać odrazu w ciemno ...

 

Zapraszam na PPE.pl na dniach, gdzie wrzucę materiał z mojego playtestu wersji targowej :).

Odnośnik do komentarza

jak zwykle sonyboje jedyne co potrafią robić to wyzywać od xbotów.

 

no bardzo przepraszam Butcher, że nie znam waszych wszystkich relacji z Sony czy MS. Co miesiąc kupuję numer, oceniam jego zawartość i okładkę, tak zrobiłem i teraz. Jak widać niektórzy doszukują się już jakiś fanbojskich zagrywek, no ale każdy widzi to co chce.

 

 

Nie przepraszaj, bo trafiłeś w sedno i daj sobie spokój przestań karmić trolle.

 

Co do numeru, jak zwykle śmierdzi fanbojstwem, ale to żadna nowość.

 

peace.

Odnośnik do komentarza

REGION DVD #157 - ERRATA

 

Drodzy Czytelnicy,

 

W bieżącym numerze miesięcznika do Kącika DVD wkradł się drobny błąd. Tym razem nie jest to wina chochlika drukarskiego, ale wyłączna autorska - a więc bez dwóch zdań mea - culpa. Ocena dla dodatków wydania dvd filmu "Parnassus" dziwnym trafem ze sprawiedliwej "ósemki" zamieniła się w bolesną "dwóję". A więc "Parnassus - dodatki": mocne 8. Teraz pozostaje już tylko udobruchać dystrybutora;)

 

Przepraszam za błąd i pozdrawiam

Michał Walkiewicz

Odnośnik do komentarza

Co do numeru to...rozczarowanie bo sam nie wiem czego się spodziewałem, ale spodziewałem się wiele- wszak obów z 20 na 1 września miał rekompensować COŚ. A tu co, nie ma Mafii II (wasza czy nie wasza wina- nie ma jej) , nie ma Fify (w sumie tu się zastanawiałem czy bedzie recka, wszak wersja pełna się pewnie już tłoczy, myslałem, ze prasa mogła dostac pełnika). Move mam w poważaniu, to nie dla mnie (tzn gdybym spał na sianie to bym wyjął 6 baniek, kupił, zagrał 2-3 razy i odłożył na półke) , o PES tylko jedna strona...

 

Nie jest xle pod wzgledem merytorycznym, pewien poziom został wypracowany ale....

 

to tak "na pierwszy rzut oka"

Odnośnik do komentarza

REGION DVD #157 - ERRATA

 

Drodzy Czytelnicy,

 

W bieżącym numerze miesięcznika do Kącika DVD wkradł się drobny błąd. Tym razem nie jest to wina chochlika drukarskiego, ale wyłączna autorska - a więc bez dwóch zdań mea - culpa. Ocena dla dodatków wydania dvd filmu "Parnassus" dziwnym trafem ze sprawiedliwej "ósemki" zamieniła się w bolesną "dwóję". A więc "Parnassus - dodatki": mocne 8. Teraz pozostaje już tylko udobruchać dystrybutora;)

 

Przepraszam za błąd i pozdrawiam

Michał Walkiewicz

 

No właśnie, tyle dodatków, a tak słaba ocena. Zacząłem się zastanawiać nad ich jakością :sweat:.

Odnośnik do komentarza

Gdzie mam się zgłosić w sprawie nie otrzymanej prenumeraty? Powinna być wczoraj, dzisiaj dalej nie przyszła. Jak jutro nie będzie to chciałbym się dowiedzieć o co chodzi jakby, czy to poczta czy jakaś pomyłka u Was.

 

przyłączam się to powyższego postu. dzisiaj czekałem caly dzien na prenumerate (pierwszy raz) i nie przyszła. co z tym fantem zrobić???

Odnośnik do komentarza
Gość MasterShake

Gdzie mam się zgłosić w sprawie nie otrzymanej prenumeraty? Powinna być wczoraj, dzisiaj dalej nie przyszła. Jak jutro nie będzie to chciałbym się dowiedzieć o co chodzi jakby, czy to poczta czy jakaś pomyłka u Was.

 

przyłączam się to powyższego postu. dzisiaj czekałem caly dzien na prenumerate (pierwszy raz) i nie przyszła. co z tym fantem zrobić???

widzę że nie tylko u mnie jest ten problem ;f

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...