Skocz do zawartości

PSX Extreme #157


Rekomendowane odpowiedzi

Numer zdecydowanie dla mnie wygrała "Wirtualna Turystyka" kapitalna sprawa.

 

Mam tylko pytanie to będzie jakaś stała rubryka czy to tylko skok w bok?

 

Widzę że mamy podobne gustathumbsup.gif Artykuł mnie zauroczył, świetny materiał i temat rzeka na dalsze części tego artykułu.Miejmy tylko nadzięję że reszcie czytelników się spodobał a chłopcy z PSX'a rozwiną temat na więcej numerów.

Odnośnik do komentarza

Wiadomo już może jak duże będzie opóźnienie nowego numeru?

 

W sprzedaży PE#157

 

Następny numer za 8 dni.

 

Właśnie nie będzie za 8 dni. Sam Ściera(chyba) pisał, że numer będzie miał obsuwę o pare dni :)

 

pewnie z powodu Tokio Game Show 2010

 

Na stronie jest napisane już, że nowy nr za 12 dni. Czyli 28 wrzesień. Pytanie do redakcji - Czy teraz nr zawsze będzie przesuwany, czy po prostu próbujecie powolutku i systematycznie nadrobić różnicę jaka wyszła przy PE157.

Odnośnik do komentarza

Te dwa numery sa wyjatkowe. Przesuniecie sie zmniejsza i powoli wracamy do standardowej daty. Pamietajcie jednak, ze w cyklu calorocznym zawsze byly dwa odchylenia. Lipiec i grudzien. Lipiec wynika zawsze z okresow urlopowych, ktore u nas w wydawnictwie przypadaja wlasnie na przelom czerwca i lipca. Przesuniecie niewielkie i praktycznie nieodczuwalne dla czytelnikow. W grudniu natomiast ladujemy kilka dni wczesniej aby uciec sprzed najwiekszej goraczki przedswiatecznej.

Odnośnik do komentarza

a bedzie cos z TGS dzięki obsuwie czy za miesiac?

 

swoja droga postuluje by wrzucac okladke i chociaz bardzo ogolny zarys numeru troszke wczesniej niz dzień przed, fajnie by bylo 3-4 dni przed premiera zobaczyć na co sie czeka

 

Tak mają być materiały z TGS w nadchodzącym numerze :)

 

Czy to oznacza, ze numer znow wyjdzie pozniej ?? Tak jak ostatnio :)

Odnośnik do komentarza

a bedzie cos z TGS dzięki obsuwie czy za miesiac?

 

swoja droga postuluje by wrzucac okladke i chociaz bardzo ogolny zarys numeru troszke wczesniej niz dzień przed, fajnie by bylo 3-4 dni przed premiera zobaczyć na co sie czeka

 

Tak mają być materiały z TGS w nadchodzącym numerze :)

 

Czy to oznacza, ze numer znow wyjdzie pozniej ?? Tak jak ostatnio :)

 

Tak, nowy numer będzie 27. Miałeś o tym post na poprzedniej stronie :)

Odnośnik do komentarza

Numer zdecydowanie dla mnie wygrała "Wirtualna Turystyka" kapitalna sprawa.

 

Mam tylko pytanie to będzie jakaś stała rubryka czy to tylko skok w bok?

 

Widzę że mamy podobne gustathumbsup.gif Artykuł mnie zauroczył, świetny materiał i temat rzeka na dalsze części tego artykułu.Miejmy tylko nadzięję że reszcie czytelników się spodobał a chłopcy z PSX'a rozwiną temat na więcej numerów.

 

Cieszę się ze tekst się podobał :thumbsup: Gadałem ze Ścierą i zgodził się na kontynuację. Natomiast kiedy i w jakiej formie, to się dopiero okaże.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...