Skocz do zawartości

PSX Extreme #157


Rekomendowane odpowiedzi

Spoko, xboty, jak będzie premiera Kinecta (albo Live w Polsce :P ) też pewnie dostaniecie swoją okładkę :lol: .

 

P.S. Mi się okładka podoba. Jak pisał Musiol jest "genialna w swojej prostocie" (no może trochę przemawia przeze mnie fanboy Sony :thumbsup: ). No i dwa obszerne tematy: Move i GC. Normalnie taki numer "must have".

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Ja nie mogę xboty jak widzą okładkę z Move to już zaczynają panikować. xD

 

Co by nie mówić to premiera Move jest czymś ważnym w branży więc okładka jest ok. Mnie jeszcze samo Sony do zakupu Move nie przekonało, ale może redaktorzy to zrobią.

Odnośnik do komentarza

jak zwykle sonyboje jedyne co potrafią robić to wyzywać od xbotów.

 

no bardzo przepraszam Butcher, że nie znam waszych wszystkich relacji z Sony czy MS. Co miesiąc kupuję numer, oceniam jego zawartość i okładkę, tak zrobiłem i teraz. Jak widać niektórzy doszukują się już jakiś fanbojskich zagrywek, no ale każdy widzi to co chce.

Edytowane przez MaZZeo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

MaZZeo nie wybielaj się teraz. Sam piszesz o smarowaniu kasą, nie znając zasad panujących w prasie.

 

Szczerze to napisz co byś napisał gdyby następny numer PSXE miał na okładce Kinecta?

 

To jest prasa dla graczy, a jak komuś się nie podoba, że jest Move czy coś innego to niech nie kupuje. Mam gdzieś czy na okładce jest Snake, Mario, MC, PS3 czy 3DS. Jak okładka jest zrobiona ze smakiem to ok.

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza

Ciekawe dlaczego jest napisane tak mało o numerze? Może jakaś niespodzianka się szykuje? Ale znając życie, to pewnie tylko moje kolejne, chore doszukiwanie się podtekstów.

 

To samo dzisiaj myślałem heh. W końcu ma być jakiś materiał z gry pokazywanej za zamkniętymi ścianami na którą jest embargo.

Odnośnik do komentarza

Oooo a to szok ale kupuję wytłumaczenie pod warunkiem, że w recenzji będzie coś wspomniane o różnicach (a raczej przepaściach). Bo często pomijacie ten element ;p.

Nieładnie 2k, nieładnie...

 

Szkoda ale nie chciałbym recenzji na podstawie pc.

Choć teraz wychodzi brak zapowiedzi :whistling:

 

No nic cała siła w GamesCom: MK, Enslaved, Rage, LBP2, K3 i wiele, wiele innych.

Jest Zgrentgen PS Move vs. Kinect - esktraaaaaaaaaaaaaaa ;].

 

Jest test PS Move - super.

I Powrót do przeszłości - Sega Saturn :wub:

 

Twarze PSX Extreme uuu a co to.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...