Skocz do zawartości

PSX Extreme #157


Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie mam się zgłosić w sprawie nie otrzymanej prenumeraty? Powinna być wczoraj, dzisiaj dalej nie przyszła. Jak jutro nie będzie to chciałbym się dowiedzieć o co chodzi jakby, czy to poczta czy jakaś pomyłka u Was.

 

Do mnie się trzeba zgłosić..;P agnieszka.k@psxextreme.pl

 

Gdzie mam się zgłosić w sprawie nie otrzymanej prenumeraty? Powinna być wczoraj, dzisiaj dalej nie przyszła. Jak jutro nie będzie to chciałbym się dowiedzieć o co chodzi jakby, czy to poczta czy jakaś pomyłka u Was.

 

przyłączam się to powyższego postu. dzisiaj czekałem caly dzien na prenumerate (pierwszy raz) i nie przyszła. co z tym fantem zrobić???

widzę że nie tylko u mnie jest ten problem ;f

Wszystkich poszkodowanych prosze o kontakt agnieszka.k@psxextreme.pl sprawdzę czy nr został wysłany czy w czym innym tkwi problem

Odnośnik do komentarza

Kupiłem nowy numer i muszę napisać, że nieźle dowaliliście z ilością recenzji. Rozumiem, że teraz jest sezon ogórkowy i niektórzy kiszą ogóra zamiast grać (konsolometr), ale już dawno nie brakowało mi porządnych recenzji w PE. Zapowiedzi, zapowiedziami - coraz rzadziej je czytam, bo nie ma co się napalać niedokończonymi wersjami gier i gadkami gości od PR. Pozostają gierki na XBLA i PSS, handheldy i reszta mięska, którą zawsze czytam.

Może w ogóle zrezygnować w następnym numerze z recenzji? Skoro to nikogo, po co się produkować? Nie, no żartuję ale później jak powychodzą gierki jest motyw, że brakuje miejsca żeby je wszystkie zmieścić w numerze i wychodzą kwiatki, że jakiś tytuł dostaje pół strony. Dobra liczę że w następnym numerze nadrobicie braki.

Odnośnik do komentarza

Pierwszy raz kupiłem PE nie wiedząc jakie recki będą w środku. Niosąc opasły egzemplarz do domku wyobrażałem sobie kilkustronicową mega recenzję Mafii 2 i jakiś ciekawy artykuł o gangsterce w grach. Niestety, rzeczywistość okazała się brutalna. Numer z tego co przejrzałem jest bardzo ciekawy (Gamescom, Twarze PE, jak zawsze świetny kącik filmowy) ale te wszystkie Move i Kinecty kompletnie mnie nie obchodzą. Nie będę jednak narzekać, rozumiem czemu nie ma recki Mafii 2 i że pretensje można mieć do wydawcy. Są przecież bardzo ciekawe recki gier bez tektury (ocena Limbo za niska moim skromnym zdaniem) i w ogóle dużo czytania. No nic, wracam do lektury i życzę wam jak najmniej takich akcji jak z Rockstarem i teraz.

 

PS: Mafia 2 na Xboxa 360 jest śliczna i drastycznie nie ustępuje najlepszej wersji PC. Technicznie wyprzedza GTA IV. Przemierzyłem wszystkie zakamarki Empire Bay i będę bronił oprawy graficznej tej gry.

 

PS2: Wirtualna turystyka super tekst!

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza

może i w tym numerze posucha ale a to nastepny bedzie wypasny! Mafia II nie grałem i chyba długo nie zagram) , Fifa, Pes..oj, byle do października :whistling:

 

Wiesz co ja bym nie chwalił dnia przed zachodem słońca ;p tym bardziej patrząc na ostatnie przykłady: RDR, Mafia 2.

 

Ale ja też szczerze mówiąc stęskniłem się za recenzjami i za recenzjami na czas ;].

Odnośnik do komentarza

może i w tym numerze posucha ale a to nastepny bedzie wypasny! Mafia II nie grałem i chyba długo nie zagram) , Fifa, Pes..oj, byle do października :whistling:

 

Wiesz co ja bym nie chwalił dnia przed zachodem słońca ;p tym bardziej patrząc na ostatnie przykłady: RDR, Mafia 2.

 

Ale ja też szczerze mówiąc stęskniłem się za recenzjami i za recenzjami na czas ;].

niby fakt , recke RDR czytałem mając wbita platyne , wiedząc o tej grze wszystko ...a Mafia...czyli nikt nie recenzjował wersji konsolowej? (pytam , bynajmniej nie oskarzam : -)

Odnośnik do komentarza

Gdzie mam się zgłosić w sprawie nie otrzymanej prenumeraty? Powinna być wczoraj, dzisiaj dalej nie przyszła. Jak jutro nie będzie to chciałbym się dowiedzieć o co chodzi jakby, czy to poczta czy jakaś pomyłka u Was.

 

Do mnie się trzeba zgłosić..;P agnieszka.k@psxextreme.pl

 

Gdzie mam się zgłosić w sprawie nie otrzymanej prenumeraty? Powinna być wczoraj, dzisiaj dalej nie przyszła. Jak jutro nie będzie to chciałbym się dowiedzieć o co chodzi jakby, czy to poczta czy jakaś pomyłka u Was.

 

przyłączam się to powyższego postu. dzisiaj czekałem caly dzien na prenumerate (pierwszy raz) i nie przyszła. co z tym fantem zrobić???

widzę że nie tylko u mnie jest ten problem ;f

Wszystkich poszkodowanych prosze o kontakt agnieszka.k@psxextreme.pl sprawdzę czy nr został wysłany czy w czym innym tkwi problem

 

gazetka czekała na poczcie. nie wiem tylko cz wlasnie zostala dostarczona na poczte cz poczta nie mogla sie zebrac z dostarczeniem do mnie. mam nadzieje ze w przyszloscie bedzie okay. zabieram sie do lekturki

Odnośnik do komentarza

Witajcie :)

 

Po roku milczenia na forum, po 5 latach czytania PSX Extreme - mam do Was jedno pytanie:

 

"Co się dzieje z PSX Extreme?"

 

 

Bo mam przeczucie ,że czasopismo schodzi na 'psy' i zmieniacie się "PlayStation Extreme" gdzie będziecie wychwalać w niebo głosy PS3 i 'besztać' konkurencję. 

Zacząłem Was czytać jako posiadacz PS2 - gdyż byliście jednym z najlepszych czasopism poświęcanych konsolom. Obecnie mając X360 aż odechciewa się Was czytać - bo nie widzę sensu jak w praktycznie każdym numerze mogę sobie poczytać artykuły przypominające 'wojny fanbojów' w komentarzach do jakiegoś artykułu/recenzji na Onecie czy Gry-Online.

 

 

U Was też nie brakuje takiego 'widoczku'. W każdym numerze znajdzie się zdanie jakiegoś redaktora-fanboja (w szczególności Butcher'a) gdzie wciśnie swoje trzy grosze, pisząc od samych zaletach PS3 i samych wadach X360 - czy to w newsach, czy to na końcach recenzji, czy też w listach i 'odpowiedziach' na HC Room'y (tak tak... teraz mamy rok 2010 - a wy dalej na siłę wciskacie wiadomości z 2005 roku jaki to Xbox awaryjny, grzeje się i połowę łapie RRoD'a).

Z recenzjami 'exclusive'ów' jest podobnie, np: przy recenzji na PS3 - można w zaletach przeczytać "gra tylko na PS3!", a przy recenzji gry na X360 w wadach można zobaczyć: "szkoda ,że niema na PS3" - 'odwotności' powyższego jeszcze w Waszym piśmie nie doczytałem.

 

O tym ,że jakaś gra jest 'uboższa' graficznie czy ma jakieś problemy z płynnością na PS3 - gdzie to samo na X360 działa zdecydowanie lepiej to nie zamierzacie wspomnieć - bo przecież nie wypada pisać o wadach 'świętego' PS3!

 

Rozumiem ,że za okładkę do najnowszego numeru to Sony sypnęło kasą?

Bo na 12 stronach (w tym na przodzie oraz tyle okładki i pierwszych 4 stronach) widzę tylko Sony, Sony, PS3, Move, Sony, PS3, Move, Move...

 

Ludzie wróćcie do 'normalności'! Kiedyś PSX czytało się inaczej - kiedyś to czasopismo było 'na równi'. A teraz wszystkie znaki na niebie wskazują ,że za niedługo zmieni się w 'instrukcję' do PlayStation - gdzie na każdej stronie będziemy mogli o sprzęcie Sony poczytać.

 

Pozdrawiam ;)

były czytelnik

Edytowane przez Volt
Odnośnik do komentarza

 

PS: Mafia 2 na Xboxa 360 jest śliczna i drastycznie nie ustępuje najlepszej wersji PC. Technicznie wyprzedza GTA IV. Przemierzyłem wszystkie zakamarki Empire Bay i będę bronił oprawy graficznej tej gry.

 

Niech ci psychiatra zapisze mniej prozacu. ;\

Odnośnik do komentarza

Tak dla porównania, na okładce nowego N+ jest Halo Reach. Do tego recenzja Reach właśnie, Mafii 2, duży playtest FIFA 11 ^_^ Oczywiście raport z zabawy z Move też

 

Ale trzeba czekać do przyszłego tygodnia. :] W sumie za taki materiał PE też mogło się wstrzymać jeszcze te kilka dni.

 

Znowu bez przesady. Równie dobrze PSX mógłby wychodzić raz w roku z wszystkimi recenzjami i podsumowaniami.

Odnośnik do komentarza

Volt, nie rozumiesz co oznacza wyrażenie "PSX" w nazwie magazynu? :lol:

Nie, no tylko żartuję. Podporządkowanie magazynu pod premierę danego hardware nie jest czymś nowym. Założę się, że Kinect też zostanie tak dogłębnie zrecenzjowany i wtedy fani Słonych poczują się w obowiązku napisać kilka gorzkich słów.

 

Nie, wtedy to fanboje Xboksa 360 powiedzą "próbują się zrehabilitować, ale za późno!":) Generalnie jak czytam te zarzuty o fanbojstwie magazynu to mam ubaw po pachy.

Odnośnik do komentarza

Cieszymy się z tobą - ale zauważ ,że nie tylko ja mam takie 'domysły' o fanbojstwie magazynu.

 

Bodajże w którymś z ostatnich numerów jeden "ZgRed" sam przyznał się ,że na PPE cieszy się opinią fanboya Sony. Nie będę Ci tutaj teraz wypisywać wszystkich cytatów z ostatnich miesięcy - ale jest tego sporo.

Założę się ,że na przyszłość - przy recenzjach Kinecta czy "Polskiego Live'a" - znów zaczną się Wasze głupie porównania do 'konkurencji' - jaki to kinect jest 'be', Move jest wypasiony czy 'eee tam Live' - PSN i tak lepsze...

Może to i Was - ZgRed'ów to śmieszy - ale wypisywanie takich pierdół na łamach czasopisma chyba dobrze o nim nie świadczy - zwłaszcza ,że grupą odbiorców nie są tylko posiadacze "Pleja".

Edytowane przez Volt
Odnośnik do komentarza

Ja tez pozwole sobie napisac kilka zdan, jako czytelnik , który jest z PE od #49 numeru. Załamuje mnie to co tutaj czytam... szczegolnie ze kwestie, o ktore jestescie oskarżani, były juz poruszane wielokrotnie. Do wszystkich którym możg jeszcze nie ewoluował ponad okres gimnazjum - biznes kieruje się pewnymi prawami. PE aby móc zrecenzować tytuły na PS Move jako jedni z pierwszych, musieli dać coś w zamian. Dali - przesuneli numer o 10 dni i dali reklame PS Move na okładkę. Dalej - dzięki temu ze przesuneli premiere numeru, mamy kilkadziesiąt stron relacji z Gamescom. Ale widze ze to nadal za malo. Faktycznie recenzja Mafii 2 jest mega priorytetem, szczególnie jak spojrze na oceny zagranicznych serwisów - IGN czy Eurogamer (4/10). No i kwestia recenzji Fify 11 (premiera 01.10) i Crysis 2 (marzecz 2011??), albo niektorzy tu sa bardzo naiwny albo bardzo glupi. Niby kazdy ma prawo wyrazac swoje zdanie, ale niektorzy tu zwyczjnie osmieszaja sie.

 

Osobiscie uwazam ze numer jest bardzo ciekawy, niestety nie podoba mi sie ze po raz kolejny macie tak malo recenzji. Jak spojrze na konkurencje to okazuje sie ze wychodzi sporo gier do zrecenzowania co miesiac, co nie znaczy ze trzymaja one poziom.

Odnośnik do komentarza

Numer jest dobry, ale mimo wszystko mam spore wątpliwości, co przesuwania daty nowych wydań, ze względu na brak interesujących czytelników informacji ( recenzje, zapowiedzi). W czasach powszechnego dostępu do Internetu, założenie, że "news" po miesiącu, nadal jest "newsem", jest mocno naiwne. PE nie kupuje dla przeczytania czegoś, o czym już raz, gdzieś czytałem, chciałbym być raczony czymś, mocno nie osiągalnym poprzez inne media. Publicystyka powinna gościć na Waszych łamach częściej i w bardziej skondensowanej formie. Zastanawiam się, jaki jest target Waszej polityki wydawniczej? Nie jest to, raczej grono osób spragnionych recki nowej gry, na pół roku przed premierą. Dziwi mnie zatem, tak widoczna pogoń za informacją, odkładanie, przesuwanie itd. PPE.pl miało uzupełniać PE, o takie rzeczy jak nowinki, zapowiedzi, coś czego Wasze czasopismo nie jest w stanie czytelnikom zaoferować. Wątpię, by PPE powstało z pobudek czysto ideologicznych, chęci niesienia dobrej nowiny itp. Liczy się sprzedaż, a ta jeżeli już nie spadła, to spadnie, o ile pismo nadal będzie trwać w rozwojowym marazmie. Liczę, że to tylko złudzenie, że za jakiś czas otworzę nowy numer PE i nie poznam swojego ulubionego czasopisma o grach video. Liczę też, że nie będzie to uczucie zniesmaczenia, bo pismo chwyci się "krawężnika" w ostatniej chwili lub o tym zwyczajnie zapomni . Wybaczcie przesadną wylewność.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Cieszymy się z tobą - ale zauważ ,że nie tylko ja mam takie 'domysły' o fanbojstwie magazynu.

 

Bodajże w którymś z ostatnich numerów jeden "ZgRed" sam przyznał się ,że na PPE cieszy się opinią fanboya Sony. Nie będę Ci tutaj teraz wypisywać wszystkich cytatów z ostatnich miesięcy - ale jest tego sporo.

Założę się ,że na przyszłość - przy recenzjach Kinecta czy "Polskiego Live'a" - znów zaczną się Wasze głupie porównania do 'konkurencji' - jaki to kinect jest 'be', Move jest wypasiony czy 'eee tam Live' - PSN i tak lepsze...

Może to i Was - ZgRed'ów to śmieszy - ale wypisywanie takich pierdół na łamach czasopisma chyba dobrze o nim nie świadczy - zwłaszcza ,że grupą odbiorców nie są tylko posiadacze "Pleja".

 

Skoro nie chce Ci się wypisywać wszystkiego, wypisz chociaż kilka. Zwłaszcza chciałbym sprawdzić w którym miejscu w minusach exclusive'a na Xboksa 360 ktoś napisał "szkoda, że nie wyszło na PS3", albo w przypadku exclusive'a, że w plusach "dobrze, że to tylko na PS3". Nie rozumiem chorej postawy ortodoksyjnych maniaków jednej i tylko jednej platformy. W tym miesiącu premiera jednego z bardziej oczekiwanych gadżetów tej generacji i gier do niego, a Ty narzekasz, że o tym piszemy. Zamiast spamować temat cytatami zrodzonymi w Twojej głowie - zapodaj przykład. Tylko daruj sobie motyw z okładką - nie widziałem Cię tutaj, jak przez bite 2 lata to Xbox kopał tyłek powolnie rozwijającemu się PlayStation 3, które lwią część gier otrzymywało w wybrakowanej formie.

Edytowane przez KOMODO
Odnośnik do komentarza

Numer jest dobry, ale mimo wszystko mam spore wątpliwości, co przesuwania daty nowych wydań, ze względu na brak interesujących czytelników informacji ( recenzje, zapowiedzi). W czasach powszechnego dostępu do Internetu, założenie, że "news" po miesiącu, nadal jest "newsem", jest mocno naiwne. PE nie kupuje dla przeczytania czegoś, o czym już raz, gdzieś czytałem, chciałbym być raczony czymś, mocno nie osiągalnym poprzez inne media. Publicystyka powinna gościć na Waszych łamach częściej i w bardziej skondensowanej formie. Zastanawiam się, jaki jest target Waszej polityki wydawniczej? Nie jest to, raczej grono osób spragnionych recki nowej gry, na pół roku przed premierą. Dziwi mnie zatem, tak widoczna pogoń za informacją, odkładanie, przesuwanie itd. PPE.pl miało uzupełniać PE, o takie rzeczy jak nowinki, zapowiedzi, coś czego Wasze czasopismo nie jest w stanie czytelnikom zaoferować. Wątpię, by PPE powstało z pobudek czysto ideologicznych, chęci niesienia dobrej nowiny itp. Liczy się sprzedaż, a ta jeżeli już nie spadła, to spadnie, o ile pismo nadal będzie trwać w rozwojowym marazmie. Liczę, że to tylko złudzenie, że za jakiś czas otworzę nowy numer PE i nie poznam swojego ulubionego czasopisma o grach video. Liczę też, że nie będzie to na uczcie zniesmaczenia, bo pismo chwyci się "krawężnika" w ostatniej chwili lub o tym zwyczajnie zapomni . Wybaczcie przesadną wylewność.

 

dobrze prawisz, mam podobne zdanie

Odnośnik do komentarza

Rozumiem co znaczy - ale mimo to czasopismo było kiedyś 'uniwersalne'.

 

 

 

Proponuje zakupić kilka numerów powiedzmy od 1-10 i zobaczysz tą swoją uniwersalność :) i może zrozumiesz, że niektórzy zgredzi mimo najszczerszych chęci zawsze będą mieli psx w sercu (moim zdaniem) . Od korzeni nie można się całkowicie odciąć i bardzo dobrze, w pełni to rozumiem i popieram.

 

 

edit: a pomyślałeś może, że teraz zg.redy bardziej chwalą PS3 niż np 2-3 lata temu bo są ku temu przesłanki ? pełno kozackich exów, 3d, a np w takim 2007 to była lekka bieda jeżeli chodzi o gry na tą platformę.

Edytowane przez balon1984
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Witajcie :)

 

Po roku milczenia na forum, po 5 latach czytania PSX Extreme - mam do Was jedno pytanie:

 

"Co się dzieje z PSX Extreme?"

 

 

Bo mam przeczucie ,że czasopismo schodzi na 'psy' i zmieniacie się "PlayStation Extreme" gdzie będziecie wychwalać w niebo głosy PS3 i 'besztać' konkurencję. 

Zacząłem Was czytać jako posiadacz PS2 - gdyż byliście jednym z najlepszych czasopism poświęcanych konsolom. Obecnie mając X360 aż odechciewa się Was czytać - bo nie widzę sensu jak w praktycznie każdym numerze mogę sobie poczytać artykuły przypominające 'wojny fanbojów' w komentarzach do jakiegoś artykułu/recenzji na Onecie czy Gry-Online.

 

 

U Was też nie brakuje takiego 'widoczku'. W każdym numerze znajdzie się zdanie jakiegoś redaktora-fanboja (w szczególności Butcher'a) gdzie wciśnie swoje trzy grosze, pisząc od samych zaletach PS3 i samych wadach X360 - czy to w newsach, czy to na końcach recenzji, czy też w listach i 'odpowiedziach' na HC Room'y (tak tak... teraz mamy rok 2010 - a wy dalej na siłę wciskacie wiadomości z 2005 roku jaki to Xbox awaryjny, grzeje się i połowę łapie RRoD'a).

Z recenzjami 'exclusive'ów' jest podobnie, np: przy recenzji na PS3 - można w zaletach przeczytać "gra tylko na PS3!", a przy recenzji gry na X360 w wadach można zobaczyć: "szkoda ,że niema na PS3" - 'odwotności' powyższego jeszcze w Waszym piśmie nie doczytałem.

 

O tym ,że jakaś gra jest 'uboższa' graficznie czy ma jakieś problemy z płynnością na PS3 - gdzie to samo na X360 działa zdecydowanie lepiej to nie zamierzacie wspomnieć - bo przecież nie wypada pisać o wadach 'świętego' PS3!

 

Rozumiem ,że za okładkę do najnowszego numeru to Sony sypnęło kasą?

Bo na 12 stronach (w tym na przodzie oraz tyle okładki i pierwszych 4 stronach) widzę tylko Sony, Sony, PS3, Move, Sony, PS3, Move, Move...

 

Ludzie wróćcie do 'normalności'! Kiedyś PSX czytało się inaczej - kiedyś to czasopismo było 'na równi'. A teraz wszystkie znaki na niebie wskazują ,że za niedługo zmieni się w 'instrukcję' do PlayStation - gdzie na każdej stronie będziemy mogli o sprzęcie Sony poczytać.

 

Pozdrawiam ;)

były czytelnik

 

Człowieku, proszę Cię uczciwie. Usiądź wygodnie, podrap się po głowie i po prostu, bez oszukiwania samego siebie zastanów nad tym, jakie wypisujesz głupoty. Bo najzwyczajniej w świecie ręce opadają gdy widzę twoją krótkowzroczność i rzeczy, które nam zarzucasz, nie mając chyba świadomości, że sam owym fanbojstwem emanujesz. Pierwsza sprawa - okładka. Tak, w tym numerze jest okładka z PS Move, bo to temat przewodni numeru. Masz pojęcie, że w prasie istnieje coś takiego jak cover stroy - temat z okładki, szczególnie promowany w danym numerze? Weźmy np. taką Galę czy inne pisemko o życiu gwiazd. Jeśli w danym numerze jest na okładce powiedźmy Edyta Górniak, bo nie wiem, akurat zrobiła sobie operację plastyczną i chce się tym podzielić ze światem, dając danemu magazynowi ekskluzywny wywiad, to jakoś gro czytelników nie myśli od razu: o, ale oni są źli, fanboje Górnikaowej, my chcemy Dody na okładce. Nie, bo tacy ludzie, w przeciwieństwie do Ciebie i całego konsolowego światka, który jest podzielony i co jest bardzo smutne, mają to gdzieś. Liczy się dla nich zawartość w środku, a ta jest na jakimś tam, odpowiednim dla takiego tytułu, poziomie. Tak działa rynek prasowy. Dzienniki też dzień w dzień mają jakiś temat na "jedynce", ale przecież nie oznacza to, że przestają pisać o innych wydarzeniach nieprawdaż? Po prostu danego dnia jest coś, co jest szczególnie warte uwagi. Masz pojęcie o istnieniu takiego magazynu jak Edge? Zatem Egde w najnowszym numerze ma obszerny materiał o Kinect i sprzęt MS na okładce. Ty, zaślepiony niezrozumiałą nienawiścią i zawiścią, powiedziałbyś pewnie: fanboje MS. Tyle, że z prawdą minąłbyś się boleśnie, bo kilka miesięcy wcześniej, przy okazji ogłoszenia modelu PS 3 Slim, właśnie ta konsola była na okładce. W głowie się nie mieści? W twojej być może.

 

Druga sprawa. Jeśli bylibyśmy takimi fanbojami Sony jakimi chciałbyś nas widzieć, to czy ktokolwiek z nas "odważyłby" się wytypować jako zwycięzce pojedynku PS Move vs. Kinect z Zgrentgenie kamerkę do X'a? Chyba nie, bo przecież Ściera bije nas linijką po łapach, jeśli powiemy cokolwiek złego na konsole japońskiego giganta. A jednak. Kilka takich głosów, w tym mój, się znalazło, zatem jacy z nas fanboje? Ostatnia sprawa. Poruszył ją już Komodo, ale zarzut jest tak na maksa abstrakcyjny i wyssany z palca, że opadają mi tym razem nie tylko ręce, ale również jaja. Pokaże mi proszę recenzję, w której pojawiło się w plusach, że gra jest na PS3 lub tę, w której w minusach podano, że jest tylko na X'a. Ja również uważnie czytam magazyn w którym pracuję i nigdy, ale to nigdy nie przypominam sobie, aby coś takiego padło. Lubisz pofantazjować? To smutne, bo ktoś kto rzuca wymyślone i nie mające absolutnie żadnego oparcia w rzeczywistości argumenty w rozmowie, jest dla mnie żadnym kompanem do jej kontynuowania. Liczy się konstruktywna krytyka, o której ty najwidoczniej nie masz kompletnie żadnego pojęcia.

Odnośnik do komentarza

Ja wspomnę tylko, że w przeciwieństwie do kolegów byłem nie tylko fanboyem PS3 i Xboksa 360 (bo to nam jednostki zarzucają na zmianę, w zależności od tego jak powieje), ale i fanboyem Wii! Z tego wyróżnienia cieszę się szczególnie i już ostrzę sobie zęby na Lenowo Ebox, żeby śrubować rekord.

 

SoQ, przykład z czasopismami dla pań jest zaskakująco trafny. Ich czytelniczki nie mają kompleksów, szkoda więc, że wielu czytelników je ma, i co gorsza, uzewnętrznia. Brak drugiej konsoli w domu - niezależnie od powodu, najczęściej finansowego - nie usprawiedliwia płaczu na forach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...