Skocz do zawartości

HALO: REACH - Wszystko dotyczace Multiplayera


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Headhunter PRO był zbyt skilowy dla hamburgerów, z assulta i meele heda nie zaliczało i czaszka nie wylatywała(amerykańce pewnie myśleli że to jakiś bug w grze:)) to stwierdzili że jest niegrywalne i aut. Najlepszy z nowych trybów jakie doszły to wywalili.:(

osobna lista dla snajp i zablokowanie wejścia nad snjpe na asylum i wylatywanie na zelot to wsio co jest na plus.

Dlaczego w score atack nie można podnosić broni po przeciwnikach????

 

Osobna plylista slayer PRO to już za dużo dla bungie?!?!

Zanim MLG wejdzie to sobie jeszcze poczekamy, ale WHAY?

 

Jak odblokują teraz rangi to już commandera przeskoczę;)(off line można sprawdzić jaki masz postęp gdy dotarłeś do ostaniej rangi),a jak w listopadzie to bryg. gen.? Jaki sens był zablokowania tych rang to nie ma różowego pojęcia???

 

Z nowych map to marzy mi się remeake Boardwalk z halo reach(kojarzycie może taką?;)), ale musi być bardziej SZARY(mapa jest specjalnie zrobiona dla ludzi co na czarno-białym TV grają, co by im smutno nie było że są dyskryminowani?:)) i jeszcze z 8 rakiet by dodali.

Super jest ta mapka, najbardziej uniwersalna ze wszystkich jakie są w reach, bo 2v2 na tym sie gra i 8v8. SUPER PARTIA KU.........

Odnośnik do komentarza

a ja przyznam się że przegrałem dużą część nocy i stwierdzam że multi to naprawdę syf okrutny momentami, elite slayer to banda burgerów biegających z camo i needler'ami, slayer dmr's to orgia armor lock'a lub jetpack'a na assylum, a wszystkiego dopełnia granie w tym za_je_bistym kraju gdzie nie dasz rady dorównać burgerowi który ora cie w dupę 4 strzalami z DMR. Ass_rifle jest jak parowóz którego nie da się zatrzymać... ogólnie jak Barth - żygam tym powoli.

 

i_ch_uj

Edytowane przez waveform
Odnośnik do komentarza

Ja póki co wróciłem do trójki i jest to zmiana na zdrowie mym nerwom. Przypadkowość Reach jest totalnie frustrująca i zniechęcająca do gry. Ogólnie wszystkie nowe perki są jednak do kitu i psują rozgrywkę. Nawet sprint, który mi się z początku podobał też już mnie denerwuje. To nawet nie ma co argumentami sypać bo wystarczy zagrać z 3 mecze w Reach a potem od razu 3 w trójkę żeby poczuć różnice.

Co mnie po tej przesiadce ukoiło totalnie to normalny celownik i równe tempo poruszania dla wszystkich graczy. No i odkrywam sobie teraz SWATa w trójce, którego dotychczas ignorowałem. Gram dopiero do roku i jakoś zawsze w podstawowe tryby tylko grałem a tu proszę:] bardzo grywalny tryb, którego polubiłem dzięki Reach, hehe.

Odnośnik do komentarza

ja pier.dole, wrzucili living dead i jest to teraz zaraz po team slayerze najpopularniejsza playlista ><

 

ja rozumiem pograć sobie od czasu do czasu, ale żeby na tym siedziec non stop?

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

ja pier.dole, wrzucili living dead i jest to teraz zaraz po team slayerze najpopularniejsza playlista ><

 

ja rozumiem pograć sobie od czasu do czasu, ale żeby na tym siedziec non stop?

Ja z ciekawości zagrałem raz i ledwo co dotrwałem do końca. Straszna męczarnia, ale jak widać, tryb cieszy się dużą popularnością. Ciekawe ile osób będzie siedziało w trybie MLG, pewnie tyle samo co w Skirmish (średnio trochę ponad 1000 w godzinach popołudniowych).

Odnośnik do komentarza

Zauważyłem kolejną ciekawostkę.Customów się również nie da grać.Na wczorajsze 5 meczy 4ry były mega zlagowane!To się działo gdy 6ciu graczy pykało FFA dopuki nie zagraliśmy 4v4.A tam już co drugi teleport lub wchodząc w ścianę, to było lepsze niż matrix!:D

Jak to możliwe że podczas rankingu średnia dobrych połączeń jest lepsza niż w customach?Czyżby chumbrgery mieli mega super ultra łącza:D

Odnośnik do komentarza

Zauważyłem kolejną ciekawostkę.Customów się również nie da grać.Na wczorajsze 5 meczy 4ry były mega zlagowane!To się działo gdy 6ciu graczy pykało FFA dopuki nie zagraliśmy 4v4.A tam już co drugi teleport lub wchodząc w ścianę, to było lepsze niż matrix!:D

Jak to możliwe że podczas rankingu średnia dobrych połączeń jest lepsza niż w customach?Czyżby chumbrgery mieli mega super ultra łącza:D

 

Różni dostawcy internetu, a co za tym idzie technologie i sie "gryzą" ze sobą, ja to mam masakrę czasem, nie zalicza kolb, blodshoty ze snajpy lub gine od 4 strzałów z DMR-a,(powieść mógłbym o tym napisać;)) aim ginie prawie całkiem (na multi to aim nieraz mi zdjął celownik na drugiego typa jak ten przebiegał przed kolesiem do którego strzelam), a tu lata po całym ekranie(na oko ping 200ms i gubienie pakietów, ehh kiedy sie doczekamy dedykowanych serwerów?? halo7???) i strasznie zwalnia animacja jak używasz zooma w snajpie (ze 20klatek?)), widać to lepiej dopiero na customach bo jest zwiększona szybkość rozgrywki.

Czasem też zdarzają sie dziwne zatrzymania animacji, silnik nie wyrabia?!?WTF?

Multi to inna para kaloszy i może tam być wiele czynników powodujących takie kwiatki, ale grając na scoreatack też zacina snajpe, a najbardziej to na tej nowej glacier. Po co tą mapę dodali tak zwaloną???

Odnośnik do komentarza

wstawili na bungie.net licznik, który wskazuje kiedy mozemy się spodziewać updatu z nowymi rangami i elementami w armory

 

Hx3sK58.jpg

 

już od wczoraj ten diagram się przesunął trochę. Chyba gdzieś koło połowy listopada dobije do końca.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

wstawili na bungie.net licznik, który wskazuje kiedy mozemy się spodziewać updatu z nowymi rangami i elementami w armory

 

już od wczoraj ten diagram się przesunął trochę. Chyba gdzieś koło połowy listopada dobije do końca.

Już chyba z dwa lub 3 razy ukończyłem ten sam challange (ONI) na legandary, czyżby im pomysłów już było brak?

A teraz przymus, pomóż a odblokujesz.Znaczy co?będę napierał dzień w dzień, uzbieram sobie z 1000000cR a gdy rangi się odblokują to mi wskoczy już największa?Bo o ile wiem to punkty zebrane dalej się liczą mimo że mam zablokowaną max range.A może mają w planach wypuszczenie ekstra 100rang?:D

 

Co do nowych map to widać hamburgerowanie, niczego innego się nie spodziewałem obecnie po bungie.

Czekam na MLG bo puki co to płakać mi się chce :)

Odnośnik do komentarza

Pierwsze 9 sekund trailera nowych map doprowadziło mnie do płaczu. Bynajmniej, nie tego związanego z radością. Grę, która doprowadziła mnie, średniej klasy nerda i nolifa z ponad 15-letnim stażem do załamania światopoglądu i stracenia ochoty do grania w cokolwiek Bungie nazywa najlepszą grą 2010 roku z pewnością siebie konkurującą z jakimś Lukiem - cockiem grającym w CS, który to na ON/OFF chciał, abym - w dość bezpośredniej interpretacji jego słów - chwalił się ludziom, że to właśnie on chciał mi podpierdolić moje rzeczy, po czym przystąpił do przystawiania się do Kasi. Pewnie jeszcze w tej chwili w jego małej cwaniackiej główce wypełnionej sytuacjami, gdzie celownik nie jest powiązany z przybliżonym kierunkiem lotu pocisków odbija się pytanie "jak mogła spławić kogoś tak nieskończenie zajebistego jak ja?".

 

I do tego jeszcze ta końcowa scena z armor lockiem... To już nie to samo Bungie, co kilka lat temu... Całkowita przeciwność.

 

 

 

 

EDIT: I jeszcze CIEKAWA PROPOZYCJA NAPRAWIENIA BLOOMA. Zapraszam do obczajenia.

Edytowane przez Raz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...