Jump to content

Resident Evil: Operation Raccoon City


masaKRATOS

Recommended Posts

Capcom zapowiada Resident Evil 6

 

''Ciekawą deklarację wygłosił sam Keiji Inafune (jeden z szefów wyżej wymienionej firmy) w wywiadzie dla hiszpańskiego serwisu 3Djuegos. Powiedział on, że zważywszy na wielki sukces odniesiony przez piąte wydanie znanej serii, twórcy chcą wydać Resident Evil 6 tak szybko jak to będzie możliwe. To jednocześnie oznacza potwierdzenie wcześniejszych przypuszczeń, jakoby gra była już w produkcji.

 

To jednak nie wszystko, gdyż jedna z najważniejszych osób w Capcom dodała po chwili, że w najbliższym czasie zostaną odsłonięte pierwsze informacje na temat ?szóstki?. Konkretny termin tego wydarzenia wprawdzie nie został podany, ale wyraźnie coś ruszyło się w temacie i zapewne nie będziemy musieli zbyt długo czekać.

 

Oczywiście najbardziej prawdopodobne wydaje się odsłonięcie projektu na targach Tokyo Game Show, które odbędą się w dniach od 16 do 19 września. Możliwe że właśnie wtedy japońska firma we własnej ojczyźnie po raz pierwszy zaprezentuje swoje najnowsze dzieło, a teraz jesteśmy odpowiednio przygotowywani do tego momentu.''

 

Mój komentarz jest zbędny , za 2 tygodnie może ujrzymy jakiś trailer , lub krótki fragment rozgrywki na silniku gry.

Oby seria wróciła do korzeni , mianowicie :

-Dwa , lub więcej scenariuszy.

-Zombiaki, kilka wersji , od człapaków do poruszających się szybko.

-Możliwość chodzenia podczas celowania.

- Headshoty niekoniecznie zabijające na miejscu.

-Długość podobna jak w ''czwórce''

Tyle wystarczy , abym był wniebowzięty .^_^

Link to comment

ja chyba stęskniłem się za klasycznymi zombie:P 4 i 5 wcale nie straszą... Ciekawe czy pójdą w stronę horroru czy w jeszcze bardziej shooterowy charakter(a da się bardziej:P). Największa zagadka: czy będzie można chodzić i strzelać?????!!!:P

Edited by xzdunx
Link to comment

Jeżeli miałby być "twarde" i dość odporne dlaczego nie, a do tego uniwersum ma sporo szybkich kreatur które mogłyby pojawić się w następnej części, mogli by dodać coś na wzór Nemezisa, tego nieśmiertejnego necro z dead space, lub piramido-głowego)... Czyli jakiegoś twardziela praktycznie nie do ubicia:, gdzie tylko ucieczka ratuje ci tyłek:)

Edited by xzdunx
Link to comment

i chciałbym całkowicie nowego protagonisty!! Chris,Leon,Jill są już do zwymiotowania... Poza tym Chris-pudzian, Leon- emo giejek oraz "zezowata" Jill designem średnio do mnie przemawiają:)...Niech wezmą jako wzór starą ekipę konami, gdzie Heather to do dziś dla mnie jedna z najbardziej naturalnych bohaterek gier ever...Lub taki James. Kolejnym komandosom-muther fuc....m mówię stanowcze nie:P.

Edited by xzdunx
Link to comment

heh jakis czas temu rozwinela sie rozmowa w konsolłorsach wlasnie o nastepcy 5.

 

na ta chwile nie wazne jaka bedzie 6, bo i tak kazdy bylby zainteresowany remakiem 2 i 3 (w opcji 2 w 1).

 

 

 

swoja droga moze ktos tutaj szybko skrobnac, jaki zwiazek ma ze soba 1-3 i 4? (czy to co jest w 4 to virus T?)

Link to comment

Nie wiem jak chcą wyjść z tego bagna zwanego RE5. Tam fabuła i postacie sięgnęły dna. Mechanika także musi się trochę zmienić, nie mam nic przeciwko akcji. Musi być to jednak zrobione tak by po graniu w Girsy nie biło archaizmem.

 

Ale w Girsach walczymy z przerośniętymi kretami, które korzystają z broni palnej. Mechanika obu gier jest zupełnie inna, więc co to za porównanie?

 

Żeby nie było, lubię obie serie, ale są kompletnie różne. Jeżeli już coś porównywać, to właśnie Dead Space.

Link to comment

Niestety tylko dla capcomu:) o to mi chodziło:P

 

Takie proste statystyki:)- ds,re5 obie w kolekcji, ds 5 razy za mną , re5 tylko 1,5 (w tym raz z żoną.). Morał z tej bajki taki: lepszy dead space 2 w garści (tego nie da się spiepszyć), niż re6 na dachu(od 4 części psują markę coraz bardziej:))...

 

Albo niech zrobią całkowicie coś nowego(ale już wiemy że im nie idzie), albo powrócą z nowym gameplayem do podstawowych 3 części(klimatem):)

 

I pomyśleć że jak przeszedłem "prolog" z re5 mówiłem wow...

Edited by xzdunx
Link to comment

Tylko kiedyś bez przerwy w recenzjach było narzekanie (od 3 części), że seria już zaczyna stać w miejscu. Czwórka rzuciła serię na nowe tory, dodając do tego nowe rozwiązania i nic dziwnego, że to najlepsza część serii. Piątka za to zaczęła powielać schematy czwórki, tylko w każdym elemencie była słabsza (nie licząc zmiany broni bez potrzeby wchodzenia do inventory). Dlatego przydałoby się pójść teraz w jeszcze inną stronę.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.