Skocz do zawartości

Resident Evil: Operation Raccoon City


masaKRATOS

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Ostrzegam ludzi o słabych nerwach i sercu o nieczytaniu tego newsa (no w sumie to na razie plotka):

 

http://gameinformer.com/b/news/archive/2010/11/01/is-a-socom-developer-making-the-next-resident-evil.aspx Is A SOCOM Developer Making The Next Resident Evil?

 

Szczerze sam nie wiem co o tym myśleć (jeżeli to prawdą się okaże) z jednej strony Capcom się wypalił w tej generacji. A szczególnie właśnie z Residentami a z drugiej strony Twórcy Socoma kurde to może wyjść znowu czwórka i piątka to znaczy strzelanka...

 

Ale co na pewno cieszy to "Resident Evil: Raccoon City," suggesting a story set further back in the RE timeline or possibly a reboot." coś o czym dużo osób marzy (w tym i ja). Resident Evil: Raccoon City no kurde :wub:... w końcu Capcom DMC też oddał to i może Residenta oddali.

 

Trzeba czekać na potwierdzenie lub nie. Póki co jestem sceptycznie nastawiony choć bardziej na plus ;]... chyba.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Noo wiesz Socom to Socom, Resident to Resident oni odpowiadają chyba tylko za tego Socoma na PS3. Wiem, że spaprany ale to nie znaczy, że spieprzą Residenta.

 

Poza tym wychodzę z założenia, że gorzej i tak już chyba nie może być z Residentem to raz. A dwa nie chce mi się wierzyć, że Capcom zrobi dobrego Residenta raczej pojadą torem czwórki i piątki. Więc łudzę się, że może nowy team zrobi to lepiej. A jeżeli ma wyjść udany RE to niech go robi nawet Ninja Theory........ nie, nie żartowałem tylko nie oni ;p.

 

Ale nie chce mi się coś za bardzo wierzyć żeby poświęcili taką markę takiemu studiu.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Noo wiesz Socom to Socom, Resident to Resident oni odpowiadają chyba tylko za tego Socoma na PS3. Wiem, że spaprany ale to nie znaczy, że spieprzą Residenta.

Poza tym wychodzę z założenia, że gorzej i tak już chyba nie może być z Residentem to raz. A dwa nie chce mi się wierzyć, że Capcom zrobi dobrego Residenta raczej pojadą torem czwórki i piątki. Więc łudzę się, że może nowy team zrobi to lepiej. A jeżeli ma wyjść udany RE to niech go robi nawet Ninja Theory........ nie, nie żartowałem tylko nie oni ;p.

 

Ale nie chce mi się coś za bardzo wierzyć żeby poświęcili taką markę takiemu studiu.

 

Oj coś czuję, że spierdolą tego RE, oprawa będzie beznadziejna, bo taki Socom zawsze wyglądał słabo na tle topowych gier. Ninja Theory przy DMC to już znacznie lepszy wybór, tam przynajmniej z góry można założyć, że scenki będą kozackie. :]

Czekam na oficjalne info i jakiś trailer, ale zapowiada się niezły crap. Capcom chyba stracił wiarę w swoich ludzi, skoro najlepszą markę oddają nawet nie średniemu deweloperowi, tylko jakimś partaczom.

Odnośnik do komentarza

Ja nie wiem w czym tkwi problem? Wystarczy zrobić silnik, który pociągnie masę jako tako wyglądających powolnych umarlaków. Wziąć mechanikę gry z Dead Space. Odciąć się fabularnie od dwóch ostatnich części i przenieść akcję z powrotem do Racoon City lub obrzeży miasta.

 

Największy problem Japończyków w tej chwili to zupełne odizolowanie od reszty świata oraz słabe silniki gier, które nie radzą sobie z najmniejszymi zniszczeniami otoczenia.

Odnośnik do komentarza

Ja nie wiem w czym tkwi problem? Wystarczy zrobić silnik, który pociągnie masę jako tako wyglądających powolnych umarlaków. Wziąć mechanikę gry z Dead Space. Odciąć się fabularnie od dwóch ostatnich części i przenieść akcję z powrotem do Racoon City lub obrzeży miasta.

 

Amen.

 

Tylko szkoda, że dla Capcom nie jest to takie oczywiste wydając ostatnie części. Ja tam bym się nie zdziwił jakby ten cały spin-off okazał się lepszy niż piątka i bardziej residentowy, chciałbym już oficjalne potwierdzenie wraz z gameplayem. A najlepiej żeby ogłosili ten spin-off a i Capcom oprócz tego pełnoprawną szóstkę.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Niedobrze mi już od tych sieciowych wyrzynek zombiaków. Domagam się nowego Residenta w klasycznych horrorowych szatach, a nie w jakimś tanim nowotrendowym wdzianku! I najlepiej z numerkiem "6", a nie kolejnego spinoffa na modłę Outbreak czy Gun Survivor.

 

 

i ja tegóz pragne...re jak dla mnie umarł wraz z 3 częscia...po tem nie była to zła gra ale to juz było cos innego

Odnośnik do komentarza

Ja nie wiem w czym tkwi problem? Wystarczy zrobić silnik, który pociągnie masę jako tako wyglądających powolnych umarlaków. Wziąć mechanikę gry z Dead Space. Odciąć się fabularnie od dwóch ostatnich części i przenieść akcję z powrotem do Racoon City lub obrzeży miasta.

 

Amen.

 

Tylko szkoda, że dla Capcom nie jest to takie oczywiste wydając ostatnie części. Ja tam bym się nie zdziwił jakby ten cały spin-off okazał się lepszy niż piątka i bardziej residentowy, chciałbym już oficjalne potwierdzenie wraz z gameplayem. A najlepiej żeby ogłosili ten spin-off a i Capcom oprócz tego pełnoprawną szóstkę.

 

Dla mnie to bardziej zapowiada się na taki Left 4 Dead, czy inny RE Outbreak. O klimacie rezydencji z jedynki, czy nawet RE0 można już zapomnieć. Do tego deweloper od gier, które nikogo nie interesują. Będę hejtował tą grę, bo już jestem pewien, że nic dobrego z tego nie wyniknie. To będzie typowa sieka wieloosobowa.

Odnośnik do komentarza

Eh, kolejna marka Capcom wpadła w ręce jakichś amatorów. Wpierw DMC, a terac RE. Czy tam w ich firmie jest jeszcze ktoś, kto trzeźwo myśli i nie widzi co oni wyprawiają.

Co, nagle zapomnieli jak zrobili poprzednie odsłony RE/DMC i co w nich gracze lubieli, że muszą je teraz kazać robić zagranicznym studiom? Już w dodatku do RE5, o nazwie "Lost in nightmares" pokazali, że nadal ich stać na stworzenie godnego kawałka kodu, którego można nazwać z dumą RE.

Takim zarządzaniem swoimi najlepszymi markami Capcom daleko nie zajdzie.

Odnośnik do komentarza

Ale po pierwsze to nie jest żadne potwierdzone info to cały czas jest plota.

A po drugie to podobno ma być spin off a nie pełnoprawna część (szóstka).

 

Capcom zgodnie z wcześniejszymi newsami robi szóstkę a Socomowi może dał tego spin offa.

 

Potem wyjdą obie części i spin off okaże się lepszy, bardziej residentowy niż szóstka od Capcomu. Ha!

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Eh, kolejna marka Capcom wpadła w ręce jakichś amatorów. Wpierw DMC, a terac RE. Czy tam w ich firmie jest jeszcze ktoś, kto trzeźwo myśli i nie widzi co oni wyprawiają.

Co, nagle zapomnieli jak zrobili poprzednie odsłony RE/DMC i co w nich gracze lubieli, że muszą je teraz kazać robić zagranicznym studiom? Już w dodatku do RE5, o nazwie "Lost in nightmares" pokazali, że nadal ich stać na stworzenie godnego kawałka kodu, którego można nazwać z dumą RE.

Takim zarządzaniem swoimi najlepszymi markami Capcom daleko nie zajdzie.

 

Chcą chyba sobie zbudować takie zaplecze online do tej serii. Nie udało się Outbreakom, nie uda się i tym razem. Wystarczy spojrzeć na dewelopera. :whistling:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...