Skocz do zawartości

Resident Evil: Operation Raccoon City


masaKRATOS

Rekomendowane odpowiedzi

Ponoć szykuje się jakiś solidny patch do gry. Na razie nie wiadomo wprawdzie co takiego ta łatka naprawi ale coś jest na rzeczy. Christian Svensson z Capcom'u potwierdził to na oficjalnym forum wydawcy.

 

There is a patch in the works to address some issues however I have no knowlege of whether or not these specific ones will be addressed. I’ve shared this thread has with many folks, including the producers in Japan and the QA team.

 

 

http://www.capcom-unity.com/ask_capcom/go/thread/view/7371/29063707/When_can_we_expect_a_patch_for_RE:ORC?pg=2

Edytowane przez Nemesis US
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

RE: ORC został najlepiej sprzedającą się grą w Japonii w tamtym tygodniu. http://www.ppe.pl/ne...ccoon_City.html

[PS3] 01. Resident Evil Operation Raccoon City (Capcom, 252,525)

[WII] 02. Mario Party 9 (Nintendo, 152,883)

[3DS] 03. Fire Emblem Awakening (Nintendo, 60,313 (302,913)

 

Osobiście poczekam sobie na szóstkę.

Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy temu...

+1.

 

Swego czasu byłem strasznie na nią napalony jako fan serii. Do tego stopnia napalony, że kupiłem slota na niekorzystnych dla mnie warunkach i teraz leży mi bo nie mam hasła, no ale czego się nie robi dla ukochanej serii, a poza tym to tylko 50PLN. Tak czy siak gra mnie strasznie zawiodła i leży rozgrzebana na 3cim chapterze. Jak dla mnie kompletnie niegrywalna, kulejąca mechanika gry, słaby gameplay i brak klimatu RE. Strzelanie w grupie, która inteligencją nie grzeszy nie należy do najprzyjemniejszych w grze, w której to właśnie strzelanie w grupie miało być głównym punktem zabawy. Lipa.

Odnośnik do komentarza

ani to dokładnie celować, żeby zabic jednego przeciwnika trzeba wy(pipi)a*ć cały magazynek niz jedna kula w łeb, grafika straszy , głupota przecwiników jak i zespołu to jakieś chore doświadczenie. Jak można takie CH*JOSTWO zrobić. Chciałem sie przekonać na własne oczy czy chociaż powrót będzie coś przypominał z kochanej seri z psx a to co zobaczyłem ....ehh szkoda słów. nic mnie tak nie denerwuje jak nieudolna gra z znanej marki

Odnośnik do komentarza

Operacja Raccoon to projekt, który powstał tanim kosztem i to widać gołym okiem. Model rozgrywki jest bardzo chaotyczny i brak tutaj jakiegokolwiek aspektu pracy zespołowej, multi to już kompletna padaka, pełne błędów i glitchy. Nie wiem teraz jak ma się sprawa z łatkami, więc może w tek kwestii coś zostało poprawione, Capcom chmasko postąpiło sprzedjąć produkt ucięty niemal w 50%, bo pół zawartości, która spokojnie mogłaby się zmieścić na płycie z grą, chamsko wrzucono jako DLC. Dobrze, że chociaż przy RE6 obyło się bez takiego dojenia kasy.

Edytowane przez Nemesis US
Odnośnik do komentarza

CAPCOM - ewolułuje w nieudolną firme - nastawia się na szybką kase za podstawy a pózniej ładuje DLC w kazdej postaci które powinno być odrazu na płycie Z CAPCOM zmienia się na CAPUCHA .. im lepsza generacja tym gorzej ,dobrze ze na ps2 nie było dlc i ta firma jakoś jeszcze tworzyła porządne gry np. onimusha - za to bym jeszcze dał kase wersji HD jak by było. Nie bede już przeciagał wątku ; )

Odnośnik do komentarza

Capcom skończył się w 2k9 przy wydaniu SF4 i RE5. Może te dwa tytuły nie satysfakcjonowały już ortodoksyjnych fanów serii, ale geniuszu czy miana tytułu bardzo dobrego nie można było im odmówić. Potem nadeszły już czarne chmury, wypuszczanie super i hiper wersji do istniejących już po 2 lata gier, costume packi po 20zł czy oddawanie swoich serii zagranicznym partaczom i mając 2013 rok Capcom jest tym co widzimy. A przecież początek generacji był cudowny - Dead Rising, Lost Planet, DMC4 czy właśnie kolejny RE i SF. A potem era kupsztajnów z Dark Void i Bionic Commando na czele. Może przesadzam, ale z firmy którą darzyłem największym szacunkiem i była synonimem napakowanej po brzegi contentem fantastycznej gry powstała niepełnosprawna firma wypuszczająca 1/2 pełnoprawnego tytułu za 60 baksów.

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Ukończyłem z kumplem w coopie bo było tanie na PSN i:

 

PLUSY:

+ coop

+ krótkie to

+ można zabić pizdz.ielca Leona hehehe

+ jesteśmy po ciemnej stronie mocy

 

MINUSY:

 

- ciemno w choooj (kurcze w RE6 też ciemno jak w (pipi)e - co z tym capcomem?)

- AI nie istnieje u nikogo

- grafika, lokacje, koszmar....

- cała gra to nieporozumienie i jakbym miał dać za to 200 PLN to bym się chyba pier.dyknął w łeb

 

OCENA 5/10 - przeciętniactwo ukończone tylko dzieki coopowi

Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...