Skocz do zawartości

Duke Nukem Forever


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż wypada tylko napisać "King is back!"

Na screenach gra prezentuje się bardzo fajnie i oby tylko finalny produkt stał na podobnym bądź wyższym poziomie. Chociaż ja i tak liczę na dobrą strzelaninę z charakterystycznym humor dla Duke Nukem.

Ciekawi mnie tylko, czy doczekam się w tej części poziomu interakcji jak w Duke Nukem 3D czy też będzie otoczenie mniej podatne na działania Księcia. Nawet dzisiaj ta gra (DK3D) pod tym względem jest jedną z najlepszych.

Odnośnik do komentarza

jak ludzie od Bioshocka się za to zabiorą to nie będzie źle, grafika pewnie na poziomie sprzed 3 lat ale w ciemno biorę

 

Tylko, że Gearbox jest od "Borderlands" i "Brothers in Arms", a nie od Bioshocka.

 

Jeżeli nowy Duke zaprezentuje poziom Borderlands to nie ma się o co martwić :)

 

Jestem pewien, że chłopaki z Gearbox wiedzą co robią.

Odnośnik do komentarza

Tyle, że Borderlands przez długi czas wyglądało bardzo średnio, nawet słabiej od średniej. Co zrobił deweloper? Wrzucił cellshading. Teraz gdy patrzę na screeny DNF wydaje mi się, że nie udało się zakryć cellshadingiem (który swoją drogą uratował Borderlands od przyklejenia jej łatki - brzydal) niektórych dość słabo wyglądających elementów otoczenia.

Ale mam nadzieję, że na premierę będzie ogień!

Odnośnik do komentarza

Gearbox ??? :yucky: hmmm nie wróże nic dobrego, mając w pamięci serie Brothers in Arms, które niczym specjalnym się nie wyróżniały prócz strony wizualnej na pierwszym Xboxie reszta była kiepska, gamplay zamulony a już nie wspomnę o braku zakończenia. Obecna generacja ich przerasta ost. BiA wyglądał dość archaicznie, poza tym nie wierze by ten zespół był wstanie ożywić jakąkolwiek serie, a tym bardziej Duke Nukem

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

W styczniu w CDA dali całą historię Duke Nukena, w tym jak to było z DN Forever przez dekadę (zmiany silnika, "When it's done" itp.). Po pamiętnym teaserze z 2007 roku i materiałach, które się od czasu do czasu pojawiały autentycznie było mi szkoda, gdy przeczytałem, że 3D Realms zamknięto, a wraz z nimi DKF, który ponoć był bliski ukończenia. Chociaż w Duke'a nigdy nie grałem, chyba każdy gracz słyszał o tej grze. Ucieszyłem się, że znalazł się ktoś, kto ją dokończy.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Poezja. Może wreszcie się doczekamy, chociaż na premierę w lutym bym się nie nastawiał. To byłby zły okres dla Księcia, bo przecież w lutym wychodzi Bulletstorm, Killzone 3, a w marcu Crysis 2. Sentyment do marki gry nie sprzeda (przynajmniej w kraju Hamburgerów). Po 13 latach muszą się postarać. Niemniej szykuje się genialny rok dla FPSów bo oprócz ww. dochodzi jeszcze Rage od id, Homefront, pewnie nowy CoD i może Insomniac się z Resistance 3 wyrobi :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...