Skocz do zawartości

Duke Nukem Forever


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy trailer

 

 

cycki są, śmieszne akcje też, ale i tak nie ma szans to z Bulletstormem.

Filmik świetny, czuć klimat starego Duke Nukem 3D. Eh, tyle lat pracy nad grą, no ale myślę, że warto było tyle czekać. Humor jest, grafika dobra, bronie wykręcone więc wszystko co powinien mieć Duke znajduje się na miejscu. Dobrze, by było jeszcze, gdyby interakcja z otoczeniem stała na poziomie Duke Nukem 3D, który nawet dzisiaj pod tym względem jest niemal niedościgniony. Ale w to akurat wątpię by się pojawiło w tej odsłonie. Ciekawe też, czy "dostosują" długość gameplay'u do współczesnych standardów, czyli 4-6 godzin i do widzenia, czy też będzie to gra fps, w starym stylu, czyli długa, czasem monotonna ale jednak dająca masę frajdy.

Sory, ale to powstawalo 12 lat? Serio? Bulletstorm animacją zjada ta gre na sniadanie. (pipi)a, na taki czas dewelopingu wyglada to zle. Widac, ze zaczeli tworzyc gre na PSX'a, potem przenosili silnik na PS2 i Xboxa, a potem na PS3 i X360.

Tworzyć na PSX'a? PS2/Xbox? Przecież z tego co pamiętam gra była tworzona na PC wpierw na silniku Quake II potem Unreal 1 następnie na Unreal 2, potem już się pogubiłem, jak zresztą zapewne sami twórcy. Może na konsole też to miało wyjść (who knows...) ale platformą docelową miał być pecet. Zresztą ważne, że Gearbox dokończa dzieło zaczęte przez 3D Realms, tyle lat pracy poszłoby na marne, a tak przynajmniej doczekaliśmy się powrotu Księcia.

Odnośnik do komentarza

Bardzo fajny zwiastun. Co do strony graficznej to nie jest aż tak źle jak początkowo zacząłem myśleć po zbadaniu kilku opinii. Nie jest to poziom Bulletstorm ale widać, że gierka będzie miała ten dawny, charakterystyczny klimat. Pozostaje tylko jedno pytanie: czy postać samego Duke'a, tak bardzo rozpoznawalna te 10 lat temu odniesie podobny sukces dziś? Tylko Nintendo potrafi wiecznie eksploatować tych samych bohaterów, i to z wielką pompą.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

3D Realms wniosło do gry specyficzny klimat, a Gearbox po prostu grę dokończył. Szczerze mówiąc to wolę taki obrót sprawy i brak fajerwerków graficznych niż gdyby grę miało robić Gearbox od początku do końca, ale bez klimatu.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza
Sory, ale to powstawalo 12 lat? Serio? Bulletstorm animacją zjada ta gre na sniadanie. (pipi)a, na taki czas dewelopingu wyglada to zle. Widac, ze zaczeli tworzyc gre na PSX'a, potem przenosili silnik na PS2 i Xboxa, a potem na PS3 i X360.

Tworzyć na PSX'a? PS2/Xbox? Przecież z tego co pamiętam gra była tworzona na PC wpierw na silniku Quake II potem Unreal 1 następnie na Unreal 2, potem już się pogubiłem, jak zresztą zapewne sami twórcy. Może na konsole też to miało wyjść (who knows...) ale platformą docelową miał być pecet. Zresztą ważne, że Gearbox dokończa dzieło zaczęte przez 3D Realms, tyle lat pracy poszłoby na marne, a tak przynajmniej doczekaliśmy się powrotu Księcia.

Pije do ciaglego zmieniania silnikow gry przede wszystkim. Na razie zapowada sie na gre, ktora tylko i wylacznie bedzie miala klimat poprzednich czesci. Moim zdaniem jednak to nie wystarczy. Branza poszla do przodu, a oni zostali w tyle, daleko.

 

Bardzo fajny zwiastun. Co do strony graficznej to nie jest aż tak źle jak początkowo zacząłem myśleć po zbadaniu kilku opinii. Nie jest to poziom Bulletstorm ale widać, że gierka będzie miała ten dawny, charakterystyczny klimat. Pozostaje tylko jedno pytanie: czy postać samego Duke'a, tak bardzo rozpoznawalna te 10 lat temu odniesie podobny sukces dziś? Tylko Nintendo potrafi wiecznie eksploatować tych samych bohaterów, i to z wielką pompą.

Na razie zapowiada sie powrot, ktorego sobie nie marzylem. Nie tak mial wygladac comeback Ksiecia. Kiedys malo kto byl w stanie podskoczyc do Duka, a teraz opierajac sie na tym trailerze zapowiada sie to, ze to Ksiaze jest w stanie do malo kogo podskoczyc ;/

 

Czasami niektore marki powinny byc pogrzebane w chwale niz powracac i niszczyc to co sobie wypracowywaly u fanow przez tyle lat.

Odnośnik do komentarza

Dawne ikony gier zostały wyparte, to naturalna kolej rzeczy. DN Forever jest przeznaczony raczej do grona fanów Księcia, którzy tyle lat czekali na jego powrót. Patrząc na to przez pryzmat Tomb Raider'a nasuwa mi się jedna myśl, która może pokazać Duke'a na nowo:

 

 

restart

 

 

Wiem, że przesadzam, ale to jest nawet realne.

Odnośnik do komentarza

podejzewam ze z duzego hypeu bedzie mały deszcz

 

a oceny beda w okolicach 6-7

+ humor

- wszystko inne a grafika i arhaizmami na czele

 

jesli jednak gra sie chociaz troche sprzeda a duke stanie sie znowu popularny to za 2 lata wyjdzie druga część robiona od nowa, w nowej technologii i wtedy bedzie mozna liczyc na cos wstylu killzone+bulletstorm+klimat duka

Odnośnik do komentarza

No pocisnęli mocno z tym zwiastunem, ale i tak tej gry nie kupię. 12 lat pracy, średnia grafa i zwykły gameplay... Tylko dla fanów i ciekawostka.

 

Chociaż ta gra może być miłą odskocznią. Zawsze cenię autoironię.

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza

3D Realms wniosło do gry specyficzny klimat, a Gearbox po prostu grę dokończył. Szczerze mówiąc to wolę taki obrót sprawy i brak fajerwerków graficznych niż gdyby grę miało robić Gearbox od początku do końca, ale bez klimatu.

A to czemu Gearbox mialby zrobic gre bez klimatu? W Borderlands udalo im sie odwzorowac naprawde fajny, oryginalny klimacik.

Odnośnik do komentarza

No pocisnęli mocno z tym zwiastunem, ale i tak tej gry nie kupię. 12 lat pracy, średnia grafa i zwykły gameplay... Tylko dla fanów i ciekawostka.

 

Chociaż ta gra może być miłą odskocznią. Zawsze cenię autoironię.

 

 

No tak, na podstawie filmiku już oceniasz jak się będzie grało? :)

Gra jest głównie kierowana dla maniaków Duka, ludzi którzy mieli wytapetowane pokoje księciem, a na penisie mieli jego inicjały.

Taką osobą byłem ja i setki innych :)

Odnośnik do komentarza

Szczerze mam w nosie czy gra odnoście wielki sukces czy też nie. Ważne jest fakt że starsi gracze którzy wychowali się na DN3D chwycą po niego i znowu poczują się jak dzieci te 15 lat temu :)

Oj tak to akurat prawda i lepiej bym tego nie ujął.

Słupki sprzedaży, jakieś marketingowe papki i ogromne kampanie reklamowe czy to interesuje fanów Duke'a? Wątpię... King is back i to się liczy.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

3D Realms wniosło do gry specyficzny klimat, a Gearbox po prostu grę dokończył. Szczerze mówiąc to wolę taki obrót sprawy i brak fajerwerków graficznych niż gdyby grę miało robić Gearbox od początku do końca, ale bez klimatu.

A to czemu Gearbox mialby zrobic gre bez klimatu? W Borderlands udalo im sie odwzorowac naprawde fajny, oryginalny klimacik.

 

Chodzi o klimat Duke'a. A ten stworzyło 3D Realms :)

Odnośnik do komentarza

Raczej w tej materii nie szykuje się pewnie nic specjalnego, tzn. wykraczającego poza dzisiejsze standardy multi w FPS'ach. Ważne, żeby było grywalne i tyle. Mam jednak nadzieję, że nie postawią głównie na multiplayer jak to miało miejsce w AvP, które przez takie podejście straciło na jakości, a mogło być przecież dużo lepsze...

Odnośnik do komentarza

Jako wielki fan koksa-Duke'a, na Forever czekam z wypiekami. Gołe dupska striptizerek (jeno cenzurę przydałoby się zdjąć, w końcu nikt chyba nie robi tej gry dla dzieci), debilne teksty księcia, no i ofkors urywanie łbów tłustym świniakom - po prostu stary, dobry klimacik. Oczywiście nikt przy zdrowych zmysłach nie powinien spodziewać się FPS'a mogącego konkurować z obecnymi tuzami gatunku, jednak już ostrej, rzeźnickiej i jajcarskiej rozwałki jak najbardziej. Ja to łykam bez zająknięcia.

Edytowane przez Josh the Boy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...