Skocz do zawartości

Duke Nukem Forever


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

http://gameinformer....ds-team-up.aspx Duke Nukem And Borderlands Team Up

 

Imo zaje.biście się składa bo właśnie czekam na Borderlands Goty hehe. Przecież te demo to będzie wręcz relikwia ;].

Ciekawi mnie tylko o ile wcześniej tak na prawdę dostaną ten kod posiadacze Borderlands GOTY :) Ja swoje Borderlands już mam, więc na kod na pewno się od razu nie załapie. No nic..oby tylko wypuścili to demko później także dla szerszego grona :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

W tym czasie to ja będę grał w MK, więc DNF jakoś mnie nie interesuje, poczekam na recenzje i pierwsze opinie.

 

W ogóle co to za beznadziejna cenzura?

 

Jazda bryką to będzie słaby dodatek, co już można stwierdzić po kiepskim modelu jazdy.

 

Oprawa to poziom przyzwoity, ale są znacznie ładniejsze gry.

 

Jedyne co mi się podoba to humor, jak np z tym okładaniem po jajach.

Odnośnik do komentarza

Sory, ale to powstawalo 12 lat? Serio? Bulletstorm animacją zjada ta gre na sniadanie. (pipi)a, na taki czas dewelopingu wyglada to zle. Widac, ze zaczeli tworzyc gre na PSX'a, potem przenosili silnik na PS2 i Xboxa, a potem na PS3 i X360. Krew leje sie sztucznie i jazda tym samochodem wyglada tragicznie. Graficznie jest mega srednio. Ta gra bedzie rzadzic humorem i tekstami, a muza w trailerze wymiata., ale to wszystko.

 

Pewnie zbiore teraz mnostwo minusow.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

popieram przedmówce, mysleli ze smiesznymi tekstami i muzyką prodigy zamaskują niedoróbki??

 

gra powstawala 12 lat, ale to nie oznacza że jest tak dopracowana i cudowna tylko że jest archaiczna, lepiej by zrobili gdyby wywalili wszystko do smietnika i 2 lata temu zaczeli od zera, bo teraz to serio wygląda na podrasowane ps2, grafika koszmarnie archaiczna, nie mowie że koszmarnie brzydka, bo starali sie cos tam poprawić, ale widać ze to starodawna grafika po próbach podciągania, takiego typu grafa byla popularna w okolicach 2003 roku, nie wiem czy w ogole bedzie sens w to grać dla tych kilku smiesznych tekstów

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...