Skocz do zawartości

Duke Nukem Forever


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie żebym był jakimś wielkim fanem polskiego dubbingu (czy też, aby był mi on szczególnie potrzebny do szczęścia), ale mimo wszystko nie obraziłbym się, gdyby jednak pojawiła się opcja przełączenia na taki w DNF. Przykład Zwyrodnialca uważam akurat za bardzo trafiony i wydaje mi się, że kolo przy odpowiednim podkręceniu głosu spokojnie sprawdziłby się jako nasz polski Duke.

Odnośnik do komentarza

Nie żebym był jakimś wielkim fanem polskiego dubbingu (czy też, aby był mi on szczególnie potrzebny do szczęścia), ale mimo wszystko nie obraziłbym się, gdyby jednak pojawiła się opcja przełączenia na taki w DNF. Przykład Zwyrodnialca uważam akurat za bardzo trafiony i wydaje mi się, że kolo przy odpowiednim podkręceniu głosu spokojnie sprawdziłby się jako nasz polski Duke.

 

Prawda przykład Zwyrola to dobry przykład.

 

Ale na takiej samej zasadzie jak Linda i Kratos jest dobrze, jest ok. Ale oryginalnego Duka nikt nie zastąpi tak jak Kratosa bo kolo (Duke) też ma oryginalny głos. Poza tym te wszystkie słynne teksty Duke po polsku!?

 

Eeee... dubbing w tym przypadku to raczej tylko zbędna ciekawostka.

 

A tak w ogóle to kto wydaje u nas Duka bo przecież grę robi 2k. Czyżby nie ci których nazwy nie można wymieniać?

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Balls of steel,czyli edycja kolekcjonerska DNF:

http://www.gamikaze.pl/Aktualnosci/Duke_Nukem_w_wersji_Balls_of_Steel.aspx

 

Nie powiem całkiem sympatyczne jest to popiersie zagorzali fani będą usatysfakcjonowani. Mi najbardziej podoba się album pt. History, Legacy, Legend może być całkiem ciekawy.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza
Gość mevek

Są filmiki z gier po obejrzeniu których aż chce się zagrać w te gry.

Tutaj jednak nie mam czegoś takiego, pomimo iż uwielbiam starego Duke Nukem. Możliwe że klimat zupełnie uleciał z tej gry.

byc moze masz racje, aczkolwiek podoba mi sie oprawa, humor, ciety dow(pipi), sama zapowiedz z ust Randy'go - daje rade.

to nie jest to samo, ale jestem na Tak, to nie ulega watpliwosci.

mysle, ze sie nie zawiode... nie licze na wiele... tylko na klimat na jaki Duke'owi przystalo.

Edytowane przez mevek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...