Skocz do zawartości

Duke Nukem Forever


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra ograłem demo to mogę się wypowiedzieć. Jednak pan Donsterydo minął się trochę z prawdą. Screentearing'u na PS3 nie uświadczyłem, grafa nie jest wcale taka tragiczna, do HAZE'a daleko:) Sterowanie chaotyczne? Raczej wątpię - jest takie jak w dziesiątkach innych fps'ów, a przeciwników po zmniejszeniu da się zadeptać. Loadingów nie miałem okazji sprawdzić, bo na normalu ani razu nie zginąłem. Jedną rzeczą, która mnie razi jest framerate, stałe 30 fps to to nie jest, ale nie ma jakichś tragicznych dropów (no może jak boss na ciebie szarżuje to mocniej chrupnie).

Ogólnie to nie jest źle, choć najlepiej jakby każdy sam sobie ocenił czy taki klimat i oprawa mu odpowiada. Jeden jara się dobrą grafą, drugi woli porządny i oryginalny gameplay, ciężko wszystkim dogodzić.

 

Po demie oceniłbym tak na 7+, ciekawe jak stary to jest build.

 

PS. Jest zajebiste nawiązanie do Pamięci Absolutnej po użyciu Holoduke'a ciekawe kto wyłapie:)

PS2. Kolego wyżej, jak Ty w tej grze widzisz oprawę z PS2 to proponuję Ci zmianę telewizora, albo zmianę okulisty, bo obecny Cię krzywdzi.

Edytowane przez Assphalt
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Assphalt: Może na PS3 jest v-sync włączony, nie wiem. Ale jakbyś nie czarował to mechanika strzelania jest skopana i to samo ludzie w sieci piszą. No i też nic nie poradzę, że Duke deptał kurdupli tylko jak się na nich w dół patrzyłem, jakoś gra sprzed 13 lat miała to lepiej rozwiązane.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

jakim trzeba byc kiepskim tworca gier zeby w grze z roku 2011 olac animacje pchania wozka, i dac XIX wieczna wersje z pchajacym wozek wyciagnietym pistoletem, gra ma byc sentymentalna to widac, przy okazji przestarzałą, nudna, i ogolnie ch,ujowa, w zyciu nawet nie sciagne pirata.

Dno

Odnośnik do komentarza

Assphalt: Może na PS3 jest v-sync włączony, nie wiem. Ale jakbyś nie czarował to mechanika strzelania jest skopana i to samo ludzie w sieci piszą. No i też nic nie poradzę, że Duke deptał kurdupli tylko jak się na nich w dół patrzyłem, jakoś gra sprzed 13 lat miała to lepiej rozwiązane.

 

Nadal nie wiem o co dokładnie Ci chodzi z tą mechaniką strzelania. Jeśli miałbym jakieś wady wymienić to:

- framerate zmniejsza komfort celowania

- świnie nie reagują tak jak powinny na strzały przez co...

- ...nie czuć powera broni

- można odnieść wrażenie ogólnej drętwości podczas gry

- tylko 2 bronie w ekwipunku

 

Tyle wyłapałem z dema.

Odnośnik do komentarza

Hehehehehe

 

I ja ograłem demo....... i skłamałbym jakbym napisał, że mi się nie podobało. Ale również skłamałbym jakbym napisał, że mi się podobało :turned:

 

Podstawowa sprawa grafika i strona techniczna to KUPSKOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO. Czegoś takiego się nie spodziewałem, ząbki, loadingi i spadki fremerate przy takiej oprawie. Nawet szkoda pisać, tekstury to nie PS2 a PSX.

Nigga please.

 

Gameplay jest tak archaiczny, że poczułem się jak na lekcjach informatyki za gówniarza lub po dostaniu pierwszego pc. Jak pierwszy raz bym odpalił Quake i takie tam heh.

Ale najgorsze w tym wszystkim jest, że podobało mi się demo/gameplay :rolleyes:

 

Nie wiem, nie wiem, naprawdę nie wiem. Czy zostawić pre order czy anulować a te 136 zł wlać w gardło za zdrowie Duke. W ten sposób oddając mu hołd a później kupić używkę za grosze. Grać i tak w co mam (aż za dużo), nie mam pojęcia.

 

Jedno wydaje mi się pewne, grze się oberwie okrutnie w recenzjach/opiniach ;p

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Mówiłem,uprzedzałem, krzyczałem, a nikt nie chciał mnie słuchac :P a tym bardziej wierzyc. Gearbox nie jest tym wybrańcem, któremu udałoby się tchnąć w jakikolwiek swój projekt odrobine świeżości, cudny gampley, dobijające zakońćzenie czy stworzyć techniczne arcydzieło i osiągnąć miejsca szczytowe na listach przebojów.A wiechowe gadki nie są wstanie tego ani trochę naprawić.Zapowiada się Kupa przez duże K i nie tyle co rozczarowanie roku a całej oczekiwanej na nią dekady.

 

P.S. Wybaczcie ale to samo wróże zagubionemu Alienowi z iskierką nadziei na lepsze jutro ;).

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

Sorry nie interesował mnie Duke w ogóle,przez to nie śledziłem całego projektu :) Skoro tylko w nim grzebali to tym bardziej ;) Co do Gearbox-a to miałem przyjemność z Brothers in Arms nie przeczę też nie był zły, podobał się ale im dłużej czasu przy nim spędzałem to dłużyzny zabijały z każdą spędzoną z nim minute, a godziny nie w nosił nic nowego tylko nudne wymiany ognia gdzie na koniec poczułem się jakbym wyszedł z kina w trakcie filmu.Chłopaki może i mają potencjał ale to nie wystarczy, bo talent dla mnie jednak jest ważniejszy ;)

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

SłupekPL miałem identycznie ale po ograniu dema na PC , ale w tym szaleństwie jest metoda ; ) Teraz w końcu ukończyłem demo już 3 razy i ciągle chce więcej ; d

 

Sam nie wiem dlaczego ; d Chyba ten archaizm wciąga : )

 

Archaizm archaizmem ale co jeszcze przykuło moją uwagę to przez te kilkunastominutowe demo. Bardziej zróżnicowany gameplay niż w niektórych całych, współczesnych fps-ach.

Nawet ta "głupia" jazda wagonikiem, cieszyła michę ;]

 

Czekam aż się ściemni (nie lubię grać w dzień) i obadam jeszcze raz. Tym bardziej, że chce mi się.

Coś w końcu trzeba postanowić.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

A ja mam mieszane uczucia. Do całej produkcji podchodziłem pozytywnie, bo wiedziałem, że po 12 latach oczekiwania niektórych graczy będą bardzo rozdmuchane. Tymczasem pomimo swojego pozytywnego nastawienia kilka rzeczy mnie bardzo denerwuje - grafika na poziomie pustynnym, noszenie tylko dwóch broni na raz, przeciwnicy-klony, brak uczucia "mocy" podczas używania broni. Z zakupem zdecydowanie się wstrzymam do czasu, kiedy w sieci pojawi się komplet recenzji. Szersze wrażenia z dema wrzuciłem na blogaska. Kurcze, mam nadzieję, że pełna wersja będzie dużo lepsza, bo naprawdę liczyłem na ten tytuł :/

Odnośnik do komentarza

Krótko , żeby nie szargać imienia księcia - ograłem to demo , jestem na NIE . Z nikim nie będę polemizował ale dla mnie to przykry żart wydawać coś takiego w 2K11...Dzieciakom nadal zalecam instalkę Duka 3D , teraz to można zagrać na prawie każdy OS w telefonie , a frajda o nieeeeeebo lepsza . Gearbox jak ty s(pipi) Obcych to ja nie wiem..

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

kufir, dc 1982 - jest jeszcze szansa, że to demo jest takie słabe, bo pochodzi sprzed 9 miesięcy. Z drugiej strony wątpię, by przez ten okres czasu mogli drastycznie zmienić oprawę. Premiera na dniach, to się przekonamy. Ma to swoje plusy - pewnie na rynku wtórnym szybko będzie można wyrwać grę za przyzwoitą cenę :P

Odnośnik do komentarza
Gość kufir

24 czerwca wracam z urlopu więc może załapię się właśnie na tańszą wersję ;)

 

Jak wygląda sprawa polonizacji tej gry? Na allegro widzę dostępne gry na Ps3 w napisami PL i bez. (przy czym pudełka są identyczne)

Edytowane przez kufir
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...