Skocz do zawartości

Mortal Kombat Arcade Collection


Haro

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki przejeciu przez Warner Bros praw do serii, uniwersum Mortal Kombat przezywa prawdziwe ozywienie. Poza poruszanym tutaj tematem najnowszego Mortala, na grazy czeka jeszcze jeden smakowity kasek. Nie uswiadczymy tutaj sztucznego podkrecenia wygladu gry do HD, lecz nagranie i wrzucenie postaci oraz aren na nowo. Mortal Kombat HD Collection obejmowac bedzie MK1, MK2 oraz UMK3. Zapraszam do rzucenia okiem na screen - calosc wyglada oblednie!

 

http://basgrospoing.fr/wp-content/uploads/2010/08/Mortal_Kombat_2_HD.jpg

Odnośnik do komentarza

Po Necie chodza plotki, ze premiera bedzie w 2011 roku, dokladnej daty jednak nikt nie zna. Poki co jest to nieoficjalnie potwierdzone info, wiec trzeba bedzie jeszcze poczekac na szersze informacje. Warto tez dopisac, ze najprawdopodobnie MKHDC nie pojawi sie na Xboxa 360, a sama gre bedzie mozna kupic przez PSS. Ja osobiscie zaluje, ze nie pojawi sie wersja pudelkowa, kupilbym w ciemno! Z cala seria 2D Mortala wiaza sie bardzo przyjemne wspomnienia, a mozliwosc powrotu do lat dziecinstwa, wraz z zachowaniem owczesnych standardow jakosciowych warte jest kazdych pieniedzy. Juz sie nie moge doczekac :)

Odnośnik do komentarza

;/

Biednie? screen określany jako fake <_<

anyway: chyba nie chcecie MK1 MK2 UMK z postaciami 3D, tłem 3D a gra ma chulać jak 2D, a.k.a SF4/SSF4?

Tak jak jest ns screenie jest BDB. Nawet lepiej niż by się chciało.

Wszystko niech zostawią co było, przeniosą do HD, paski energii niech zostaną jak na screenie. oby czegoś nie próbowali dodawać, zmieniać z wersji która wyszła ponad 18lat temu...

Odnośnik do komentarza

Po Necie chodza plotki, ze premiera bedzie w 2011 roku, dokladnej daty jednak nikt nie zna. Poki co jest to nieoficjalnie potwierdzone info, wiec trzeba bedzie jeszcze poczekac na szersze informacje. Warto tez dopisac, ze najprawdopodobnie MKHDC nie pojawi sie na Xboxa 360, a sama gre bedzie mozna kupic przez PSS. Ja osobiscie zaluje, ze nie pojawi sie wersja pudelkowa, kupilbym w ciemno! Z cala seria 2D Mortala wiaza sie bardzo przyjemne wspomnienia, a mozliwosc powrotu do lat dziecinstwa, wraz z zachowaniem owczesnych standardow jakosciowych warte jest kazdych pieniedzy. Juz sie nie moge doczekac :)

 

Eee to ja już myślałem, że to pewne info bo plotki o MK HD Collection pojawiły się już jakiś czas temu. Jakiś sklep wystawił pre ordery i z nich wynikało, że na PS3 też wyjdzie wersja pudełkowa.

Osobiście też bym wolał wersją pudełkową.

Odnośnik do komentarza

Mozliwe, ze pusta przestrzen uzupelnia dodatkami. Bierzmy za przyklad GOW Collection.

W Necie az tzreszczy od informacji na ten temat. Jesli scren to fake, to wyszedl on bardzo przyjemnie. Jesli cala informacja to fake, to mysle, ze wlasciciele marki powinni pomyslec nad tym, aby jednak wydac taka wersje.

 

Zapraszam do poczytania:

 

http://www.ps3site.pl/mortal-kombat-hd-kollection-nieoficjalnie-potwierdzone/52165/

Odnośnik do komentarza

To nie jest screenshot tylko dzieło zrobione w photoshopie które zostało stworzone przez tego pana http://xxlightsourcexx.deviantart.com/gallery/#/d2tylkt .

Autor samego obrazka pracuje nad wersją MK2 pod MUGENa (program do tworzenia bijatyk na PC).

 

Mimo wszystko ploty chodzą dalej i coś ktoś gdzieś wspomniał że wersja MK HD kolekcji wyjdzie jakoś listopadzie za 19$.

Edytowane przez Salwador
Odnośnik do komentarza

Po Necie chodza plotki, ze premiera bedzie w 2011 roku, dokladnej daty jednak nikt nie zna. Poki co jest to nieoficjalnie potwierdzone info, wiec trzeba bedzie jeszcze poczekac na szersze informacje. Warto tez dopisac, ze najprawdopodobnie MKHDC nie pojawi sie na Xboxa 360, a sama gre bedzie mozna kupic przez PSS. Ja osobiscie zaluje, ze nie pojawi sie wersja pudelkowa, kupilbym w ciemno! Z cala seria 2D Mortala wiaza sie bardzo przyjemne wspomnienia, a mozliwosc powrotu do lat dziecinstwa, wraz z zachowaniem owczesnych standardow jakosciowych warte jest kazdych pieniedzy. Juz sie nie moge doczekac :)

 

Eee to ja już myślałem, że to pewne info bo plotki o MK HD Collection pojawiły się już jakiś czas temu. Jakiś sklep wystawił pre ordery i z nich wynikało, że na PS3 też wyjdzie wersja pudełkowa.

Osobiście też bym wolał wersją pudełkową.

 

Nawet ja wrzucałem tego newsa :P

 

mortalkombat.jpg

 

http://www.vg247.com/2010/08/16/mortal-kombat-compilation-listed/

Odnośnik do komentarza

a niech Cie Haro :P

Pisze tego posta kleczac w kacie na grochu, batoszac sobie plecy pejczykiem. Sam siebie nakrecilem, zobaczylem sliczny screen i poniosla mnie fantazja.. A juz krfa siedzialem, juz gralem, juz Fatality robilem... Damn :confused:

 

P.S. Swoja droga ciekaw jestem dlaczego w sieci takie obruszenie i wzajemne nakrecanie skoro wszyscy wiedza, ze to dzielo PS. Ba! Pieprzenie i wciskanie ciemoty, w jakis studiu krecone sa zdjecia do gry, etc. Fantazja...

Edytowane przez Haro
Odnośnik do komentarza

Zwyrodnialec: w moim odczuciu wlasnie tak powinien wygladac prawdziwy remake. Slabo sie prezentuja? Wygladaja jak prawdziwe! Oczywiscie kazdy z nas czego innego oczekuje po remake'u. Dla Ciebie pikseloza podniesiona do wysokiej rozdzielczosci zdawalaby egzamin, dla mnie calkowicie poprawiona grafika i animacja idaca w parze ze stara mechanika i sposobem gry. Doskonalym przykladem tego jest Monkey Island 2.

 

Wazne: remake powinien uwzgledniac owczesne standardy. Musimy miec w takim przypadku na uwadze fakt, ze tworcy MK tworzac swoja gre w dzisiejszych czasach, poszliby wlasnie w takim kierunku a nie innym. W pierwszych czesciach serii udzial wzieli prawdziwi aktorzy. To, ze czasy i sprzety byly takie a nie inne skutkowalo taka a nie inna grafika. Teraz - jak mi sie zdaje - wlasnie tak wygadalaby druga czesc Mortala gdyby tworcy mieli ja tworzyc teraz.

Edytowane przez Haro
Odnośnik do komentarza

Do sprawiedliwego osądu (a i tak nie jednostronnego), oceniający musiałby mieć przed oczyma zwykłe MKII HD, bez innego, jak podciągnięcie rozdzielczości, podrasowania.

Niemniej, przedstawione zdjęcie mnie osobiście zachwyciło. Gdyby w takiej formie jakiś MK starszy wyszedł na PSS, nie wahałbym się z zakupem ani chwili.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...