Skocz do zawartości

Mortal Kombat Arcade Collection


Haro

Rekomendowane odpowiedzi

No HD to raczej nie będzie tak wynika z newsa.

 

Ale nie opłaca się 36 złoty za 3 gry? Sam MK2 na USStore stał po 5 albo 6 dolarów (już go usunęli przed awarią jeszcze).

Wychodzi po 12 złoty za Mortala ;]

 

W sumie można zmienić nazwę tematu.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Jestem fanem serii, ale moim zdaniem to się nie opłaca. Klasyczne MK były już dodawane za free do mortali na PS2, mam je cały czas i od lat nie odpaliłem. A teraz to co już dawali za free chcą znowu sprzedawać za kase. Stare gry fatalnie wyglądają na nowych telewizorach... Bardzo liczyłem na wersje HD, ale tak to sobie odpuszcze.

Odnośnik do komentarza

Jestem fanem serii, ale moim zdaniem to się nie opłaca. Klasyczne MK były już dodawane za free do mortali na PS2, mam je cały czas i od lat nie odpaliłem. A teraz to co już dawali za free chcą znowu sprzedawać za kase. Stare gry fatalnie wyglądają na nowych telewizorach... Bardzo liczyłem na wersje HD, ale tak to sobie odpuszcze.

 

Owszem były ale do wersji NTSC (MK1 do MK Deception, a MK2 do Shaolin Monks), z PAL zostały chamsko wycięte.

 

No właśnie, stare MK są mocno rozpikselowane na nowych telewizorach i dobrze wyglądają tylko w okienku jak z youtube'a. Mogli podciągnąć rozdzielczość i byłoby dobrze.

Odnośnik do komentarza

Prawde mowiac to nie wiem na co to komu skoro nowy Mortal jest od tych duzo lepszy.

 

Jedyna zalete jaka widze, to ze ludzie ktorzy chca miec jakas bijatyke a nie chca wydawac duzo forsy, beda mogli sie zlozyc i miec zestawik Mortali za pare zlotych.

 

Jak dla kogo, ja tam mimo wszystko wolę MK2. Świetny najmroczniejszy klimacik, dobry lektor, który sypie tekstami pokroju (outstanding!), hektolitry krwi, easter eggi, digitalizowana oprawa gdzie taki Liu Kang pomimo tej swojej pikselozy i tak wygląda bardziej realnie niż ten pseudo azjata z nowego MK, dobre fatality + friendshipy (babality beznadziejne i wszystkie takie same). Do tego najlepszy skład postaci.

 

Nowy MK jest świetnym powrotem do przeszłości z nowymi rozwiązaniami i stawiam go zaraz za MK2, a przed też równie dobrą pierwszą częścią.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja na pewno kupię. 36 złotych za 3 tytuły to bardzo dobra cena. A poza tym przypomnę sobie gry dzieciństwa :thumbsup:.

Jestes z 93 roku i o jakich gra dziecinsta mowisz? Jestem 9 lat od Ciebie starszy i w MK1 gralem majac 10 lat na amidze. Ty miales 2 lata jak psx wyszeld, takze nie (pipi). Kiedy zaczales ledwo kumac baze to miales 4 lata i wyszeld Mortal Kombat 4.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

Ja na pewno kupię. 36 złotych za 3 tytuły to bardzo dobra cena. A poza tym przypomnę sobie gry dzieciństwa :thumbsup:.

Jestes z 93 roku i o jakich gra dziecinsta mowisz? Jestem 9 lat od Ciebie starszy i w MK1 gralem majac 10 lat na amidze. Ty miales 2 lata jak psx wyszeld, takze nie (pipi). Kiedy zaczales ledwo kumac baze to miales 4 lata i wyszeld Mortal Kombat 4.

Mówię o dzieciństwie, a nie wieku niemowlęcym. Na PSXie grałem od 5 roku życia i w Mortale, które wyszły na konsoli Sony ostro szarpałem.

Odnośnik do komentarza

@Zwyrodnialec

Jak to najlepszy sklad postaci? Przeciez tam bylo tylko 13 postaci, z ktorych wszystkie sa w nowym Mortalu, a oprocz tego jest przeciez sporo innych.

 

Jesli chodzi o klimat itd to nie bede dyskutowal bo to juz bardziej subiektywna sprawa - mi glownie chodzi gameplay. Gameplay starych Mortali zestarzal sie niesamowicie. Gra jest poprostu tak archaiczna ze prawie grac sie w to nie da - mam na dysku PS3 Mortal Kombat 2, to cos o tym wiem.

Kiedys takie cos moze i bylo spoko, ale dzisiaj naprawde, jak dla mnie cos na skraju niegrywalnosci.

 

Nowy Mortal oferuje zupelnie inny gameplay i za(pipi)iscie mi sie w to gra.

 

 

Jesli ktos uwaza ze MK2 ma lepszy gameplay to powiem tyle (bez obrazy): jest poprostu maniakiem, wrecz fanatykiem tamtej gry. Taka prawda.

 

@MichAelis

Zalezy jak na to patrzec. Gra dziecinstwa, to cos w co sie gralo w dziecinstwie. Jesli ktos ma teraz 5 latek i gra jedynie w Dooma / Quake'a, to dla niego grami dziecinstwa beda wlasnie te gry.

 

A juz tym bardziej ze wtedy byly troche inne czasy - nie bylo neta, gry nie byly u nas az tak mocno rozpowszechnione (przeciez nie kazdy nawet mial kompa, a co dopiero konsole), dlatego nawet jak ktos sie pozniej urodzil to mogl grac w starsze gry, bo gralo w to co sie mialo - no, przynajmniej ja tak mialem.

Mimo ze jestem rocznikiem 92 to pierwsze gry w jakie gralem, to Quake 1 czy stary Prince of Persia (chociaz grami dziecinstwa bym tego nie nazwal, bo jakichs wiekszych wspomnien nie budza we mnie - za maly bylem, jak w to gralem. Wieksze wspomnienia juz budzi granie na pozyczonym PSXie i fun z Tekkena 3, albo u kuzyna kiedy to tak napieprzalem ze se skore z kciukow zdarlem XD).

Odnośnik do komentarza

Najlepszy skład postaci w takim sensie, że gdyby MK ograniczyć tylko do nich, to ja bym nie płakał, że kogoś mi brak. System walki jest wystarczający do klejenia dobrego combo, wiadomo, że nie jest tak bogaty jak w nowej części (x-ray'e, speciale itd) ale mi to akurat nie przeszkadza.

 

Klimat mi po prostu tamtej części podoba się bardziej, tak samo jak fatality. W nowej odsłonie są niezłe, ale ja spodziewałem się czegoś znacznie lepszego (a nie rozczłonkowywanie na 5 sposobów), a po takim God Of War zwyczajnie nie robi to wrażenia. Kiedyś to MK był głównym synonimem brutalności w grach, czasy się zmieniły, a NetherRealm nie ma pomysłów/jaj/nie chce im się pchnąć tą granicę jeszcze dalej.

Odnośnik do komentarza
Na PSXie grałem od 5 roku życia

I jeszcze napisz ze doskonale wszystko z tego okresu pamietasz ;)

 

ps. przypomniela mi sie pewna rozmowe z jedna laska podczas meczu w U2, z uporem maniaka twierdzila ze w wieku 2 lat !! przechodzila z tata Resident Evil 2 i wszystko doskonale pamieta :lol: , najwidoczniej tak to juz jest z osobami ktore haselko "old school" kojarza z pierwszym playstation ;)

Edytowane przez Freeze182
Odnośnik do komentarza

Ta, jak Rozi był szczylem to dokładnie MK4 wychodził i grało się w największe hity na PSX a nie Amidze.

Dobry bajer nie jest zły xD

 

A co do tej składanki to chyba zapominacie, że jak się ludy poskładają to wychodzi 36/5= 7.2zł / 3 = 2,40zł za jedną część Mortal Kombat.

No ale po co mi to skoro nie w HD?

 

Na piecu se pogram jak już mi taka ochota przyjdzie.

Odnośnik do komentarza

Dajcie na luz. Koleś mógł urodzić się nawet w 2005 roku - czy to znaczy, że jako małe dziecko nie mógł szarpać w Mortal Kombat czy Mortal Kombat 2? :geek:

 

Co do HD, to przypomnę co napisałem na PPE: skoro gra ma pojawić się pod koniec lata, to możemy mieć pewność, że te parę miesięcy nie będą rozmyślać nad trofeami. Sądzę, że popracują nad HD.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...