Skocz do zawartości

Killzone 3 - ONLINE Multiplayer


TakeshiX

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dylemat jak ocenić to multi. Z jednej strony grało mi się 2 razy przyjemniej niż w poprzedniej części. Z drugiej... jakieś to multi takie ubogie. Brakuje mi tu naprawdę spektakularnych akcji. Mam wrażenie że każda potyczka jest prawie identyczna obojętnie kto gra. Grę na pewno kupuję, ale z obawą że po miesiącu będę miał już dość zwłaszcza, że w becie zobaczyliśmy już wszystkie możliwe tryby rozgrywki. Podsumowując: super się strzela, ale bez większych emocji.

Odnośnik do komentarza

Może dlatego, że ciupalismy na jednej mapie i później jechało się trochę schematami. Brakuje Ci spektakularnych akcji?! W Kz2 - owszem wiało nudą, ale tutaj brutal mele, akcje na żywioł - wejść między dwóch/trzech gości 2x headshot + nożem po gałach to jest POWER! napierdalający licznika za 10 killów z rzędu etc.. Przy tym uchodzisz ledwo z życiem. Poprawki - rewelacja (zwłaszcza servery!)! Czekam z wywieszonym jęzorem!

 

 

Mam dylemat jak ocenić to multi. Z jednej strony grało mi się 2 razy przyjemniej niż w poprzedniej części. Z drugiej... jakieś to multi takie ubogie. Brakuje mi tu naprawdę spektakularnych akcji. Mam wrażenie że każda potyczka jest prawie identyczna obojętnie kto gra. Grę na pewno kupuję, ale z obawą że po miesiącu będę miał już dość zwłaszcza, że w becie zobaczyliśmy już wszystkie możliwe tryby rozgrywki. Podsumowując: super się strzela, ale bez większych emocji.

Odnośnik do komentarza

Może dlatego, że ciupalismy na jednej mapie i później jechało się trochę schematami. Brakuje Ci spektakularnych akcji?! W Kz2 - owszem wiało nudą, ale tutaj brutal mele, akcje na żywioł - wejść między dwóch/trzech gości 2x headshot + nożem po gałach to jest POWER! napierdalający licznika za 10 killów z rzędu etc.. Przy tym uchodzisz ledwo z życiem. Poprawki - rewelacja (zwłaszcza servery!)! Czekam z wywieszonym jęzorem!

 

 

Mam dylemat jak ocenić to multi. Z jednej strony grało mi się 2 razy przyjemniej niż w poprzedniej części. Z drugiej... jakieś to multi takie ubogie. Brakuje mi tu naprawdę spektakularnych akcji. Mam wrażenie że każda potyczka jest prawie identyczna obojętnie kto gra. Grę na pewno kupuję, ale z obawą że po miesiącu będę miał już dość zwłaszcza, że w becie zobaczyliśmy już wszystkie możliwe tryby rozgrywki. Podsumowując: super się strzela, ale bez większych emocji.

 

Nie no jasne jest power nie przeczę i w ogóle akcje z nożem wymiatają w tej grze. Myślę że masz rację i żle oceniam całość przez to, że przez cały czas graliśmy na jednej mapie :)

Odnośnik do komentarza

Świetne zmiany. Nareszcie będzie można swobodnie przechodzić przez rannego zioma.Zwiększenie wytrzymałości też jest dobrym ruchem ,podobnie jak wprowadzenie przycisku do wyciszenia wszystkich :D

 

Faktycznie, to było mocno irytujące. Zwłaszcza jak się rozłożył w przejściu - nie dało się dostać do kampiącego zioma bo zwłoki blokowały dojście. Z początku nie rozumiałem tej poprawki.. :)

Odnośnik do komentarza

Świetne zmiany,podobnie jak wprowadzenie przycisku do wyciszenia wszystkich :D

Bezcenne :) jak gra się w jednym teamie z wygadanymi włochami & hiszpanami.

Również się z tego cieszę. Choć z Włochami, z wiadomych powodów, ja lubię grać :)

Ostatnio grając w partyzantkę trafiłem na małą grupkę Włochów, to szły niezłe pociski pod moim adresem. Juventino merda, itp. :P Ja włoskiego tak dobrze nie umiem, ale odpowiedziałem im kilkoma headshotami i oczywiście, jakżeby inaczej, pierwszym miejscem z nokautującą liczba pkt. No i już byli grzeczni :)

Edytowane przez gianbuffon
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Chce ktoś darmowy kod na Retro Map Pack?

 

Jeśli tak to:

 

Uruchamiacie PS Home i idziecie do Home Square. Na środku będzie intruder ISA. Podchodzicie do niego i wciskacie "X". Przeniesie Was do Killzone Plaza. Tam zagracie w Killzone Plaza Defender i przejdziecie wszystkie 3 fale wrogów. Później na placu pozbieracie paczki z ISA (oznaczone czerwonym dymem, co minutę pojawia się nowa) i dostarczycie je pod bramę z grą. Jak skończycie wszystkie wyzwania to dostaniecie kod na Retro Map Pack.

 

:thumbsup:

 

Radzę się spieszyć, gdyż to chyba błąd bo w Home jest napisane, że to kod na 3 punkty odblokowania.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

Boli mnie to, że jest tylko 8 map :/

Z retro mapkami 10.

 

 

 

Czyli na dzień dobry wiemy ,że nie ma największej zalety K2. Ciekawe co na to Yeti który uparcie twierdził,że w fullu będzie jak w K2

Bo według GG miało/ma być tak samo jak w KZ2. Mówili o tym w kilku wywiadach. Może to zostanie dodane.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...