Skocz do zawartości

Euro 2012


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Navas akurat grał dobrze, wygrywał pojedynki z obrońcami, nieźle centrował. Torres to jest błąd genetyczny Hiszpanów, gdyby Del Bosque wystawił jakiegokolwiek napastnika w tym meczu, JAKIEGOKOLWIEK, ale nie, w pierwszej połowie ustawił Cesca, którego przed zuoełnym blamażem obronił strzelony gol (tak to był zdecydowanie najgorszym graczem swojego zespołu, przynajmniej do wprowadzenia Fernando), a później postawił na najlepszego zawodnika dwumeczu Barcelona-Chelsea...

 

Niebiescy grali swoją piłkę (wow, jaki szok), skuteczni w defensywie, przy golu nie mieli nic do powiedzenia (tak jak Hiszpanie przy golu dla Włochów, gdzie zagranie było perfekcyjne). Mieli też swojego FT w postaci piłkarza bez mózgu, który po akcji meczu (jedno wielkie WTF) powinien pozostać na ławce do końca Euro.

 

Mam sporą obawę, że VDB będzie znowu straszył większą część półwyspu Iberyjskiego wystawianiem FT i oby tym razem się to na nich nie zemściło.

 

Mecz stał na bardzo wysokim poziomie, obie ekipy dały pokaz ładnej, technicznej piłki (mało zagrań na pałę). Remis zasłużony, gracz meczu to zjawiskowy Iniesta.

 

edit. Alba w pierwszeł połowie był bardzo słabym ogniwiem, w drugiej, jak ruszył do przodu, zaczęło się dziać sporą pod bramką Włochów (świetna szybkość, dobre wyprowadzenie piłki). Arbeloa grał czerstwo w ofensywie (jak to on), ale w defensywie był skuteczny.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Gość Wściekły Pies

No i to jest kurde mecz, pięknie gra Chorwacja.

A spalonego nie było.

wiem, bo podał obrońca ;)

 

edit:

i tak jak przewidywałem - mecz jest ciekawy ;)

Edytowane przez Wściekły Pies
Odnośnik do komentarza

Właśnie nie wiem :( pewnie chorwaci znowu sie nudza.

filmik z całej akcji: po prostu odbijali (skutecznie) swojego z rąk wąsów

http://www.youtube.com/watch?v=3TmkT-r9LlA

 

 

edit: piękna asysta Irlandczyka :D Jelavic na 2 metrowym spalonym i znowu pirotechnika na murawie :)

 

Będzie dobry materiał na kolejne misje w Call Of Duty.

Odnośnik do komentarza

Podczas gdy jutro oczekiwania Szwedów będą w dużej mierze wiązać się z Sebastianem Larssonem, trochę to dziwnie wygląda, gdy drugi z liderów Sunderlandu - James McClean - siedzi na ławce. Przydatność ligowa niekoniecznie się przekłada na reprezentacyjną, ale Irlandia ma na tyle słabych piłkarzy, że nie wiem, co mogłoby się pogorszyć.

Odnośnik do komentarza

Irlandia niestety faktycznie nie ma czym straszyć. Niby na papierze wygląda to dobrze, ale trzon tej reprezentacji to jednak zawodnicy skuteczni przede wszystkim w destrukcji i kończeniu akcji, którzy w klubach są wspierani przez bardziej technicznych grajków (niestety nie są oni obywatelami zielonej wyspy), co oznacza, że chłopaki wyjadą z tej imprezy bez punktu - w sumie szkoda. Poza tym mimo wszystko spodziewałem się po nich trochę więcej.

Odnośnik do komentarza

Ciekawy mecz. Otwarta gra, wyszli bez kompleksów, bez kalkulacji szybka ofensywna gra - tak jak to na turnieju być powinno.

Cieszę się, że Włosi zremisowali z Hiszpankami (na to liczyłem), i wypadli od nich dużo lepiej - jaram się.

 

Edit: Liczę, że ostatnie mecze również pójdą po mojej myśli. Francuzi pewnie wygrają z Angolami (oby tylko zasada, że szlagier = nuda, nie miał jutro miejsca - po dzisiejszym meczu Włochów widać, że się da:) ) a Ukraina jako współorganizator Ojro wywalczy remis ze Szwedami.

Edytowane przez butch.stein
Odnośnik do komentarza
Gość Wściekły Pies

ktoś tu wrzucał flagę radziecką

 

542121_407189875998263_50242047_n.jpg

 

Ruscy, Chorwaci i Niemcy(na Ukrainie) odpalają piro i wrzucają na murawę. W każdym mieście w którym rozgrywane są mecze coś się dzieje, jakieś ganianki, demolowanie knajp, walka z Policjią. Dlaczego nikt z tym nic nie zrobi? Gdyby takie rzeczy się działy przy okazji meczy ligowych to Donek tą ligę by rozwiązał i wprowadził stan wojenny/godzinę policyjną.

 

Domagam się stanowczej reakcji na zaistniałą sytuację!

 

Dobrze że to całe ełro z dala od Krakowa, jest cicho, spokojnie i BEZPIECZNIE!

Odnośnik do komentarza

Obok rusków, kroaty grają jak narazie najlepiej na ojro.

 

 

Dziwnym trafem Czechy i Irlandia są uważane za najsłabsze drużyny, jakie weszły do Ojro.

 

 

 

Chorwacja pokazała trochę ładnej gry, ale wszystkie trzy gole dostała w podarunku. Zobaczymy, na ile pozwolą im Włosi w następnej kolejce.

 

 

 

Wygląda na to, że na Rosję wyjdziemy 4-3-2-1. Zamiast Obraniaka zagra Dariusz Dudka.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...