Skocz do zawartości

Trofea


aureliusz

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie jest dokładnie to samo, statystki trofeów zgadzają się w 100%, ale na karcie nie mam śladu że w ogóle grałem w inFamous, to jest dość ciekawe nie ma co.

Wkurzająca jest ta sprawa z inFamous, bo wolałbym widzieć swoje trofea i background z tej właśnie gry, niż Terminatora - którą to pożal się Boże "grę" wypożyczyłem dla tanich trofeów. Pierwszy gniot jaki wypożyczyłem tylko by dostać tą platynę bo wiem, że 99% trophy hunter/whore wejdzie wcześniej, czy później w posiadanie tej najłatwiejszej w historii PS3 platynki. Czuję, że muszę iść do spowiedzi bo zgrzeszyłem ;)

Odnośnik do komentarza
No ale właśnie chodzi o to, żeby samemu się w to nie bawić :) PS3trophycard jest o tyle lepsze od soniackiego gamercarda, że a) pokazuje ostatnie trofea(jak widać nie wszystkie) i dokładny procent na danym poziomie b) aktualizuje się samo.

Skoro nie pokazuje wszystkich trofeów,to bez sensu. Uaktualnienie mojej karty zajmuje pół minuty? Chyba warto by zachować komplet trofisów :)

Odnośnik do komentarza
No ale właśnie chodzi o to, żeby samemu się w to nie bawić :) PS3trophycard jest o tyle lepsze od soniackiego gamercarda, że a) pokazuje ostatnie trofea(jak widać nie wszystkie) i dokładny procent na danym poziomie b) aktualizuje się samo.

Skoro nie pokazuje wszystkich trofeów,to bez sensu. Uaktualnienie mojej karty zajmuje pół minuty? Chyba warto by zachować komplet trofisów :)

No teraz używanie tego gamercarda jest bez sensu, ale kiedy działał wszystkie inne, nawet te oficjalne zjadał na śniadanie swoją funkcjonalnością. ;) A nie działa poprawnie, bo niestety mają już długą awarie.

Odnośnik do komentarza

Nie jest bez sensu, bo trophycard Sony np. do rankingów się nie nadaje, bo nie pokazuje dokładnej ilości punktów/procentów na danym levelu. Teraz w sumie ps3trophycard.com działa poprawnie, tyle tylko, że nie dodaje obrazków. Same trofea zlicza dobrze.

Edytowane przez Khadgar
Odnośnik do komentarza
Nie jest bez sensu, bo trophycard Sony np. do rankingów się nie nadaje, bo nie pokazuje dokładnej ilości punktów/procentów na danym levelu. Teraz w sumie ps3trophycard.com działa poprawnie, tyle tylko, że nie dodaje obrazków. Same trofea zlicza dobrze.

Jest bez sensu z perspektywy zwykłego szarego gracza, mnie nie obchodzą rankingi, więc nie aktualizowanie trofeów ze wszystkich gier to poważny minus. Nie wiem jak inni, ale mnie się podobało, kiedy zdobywałem trofea i było widać wszystkie jakie miałem, aktualnie ostatnio zdobyte, tak samo jak obrazek z danej gry się zmieniał i było od razu widać w jakiej grze łapie trofea. ;) Zresztą wiadomo dlaczego tak się dzieję, niedługo to chyba minie miesiąc tej "awarii"

Odnośnik do komentarza
Nie jest bez sensu, bo trophycard Sony np. do rankingów się nie nadaje, bo nie pokazuje dokładnej ilości punktów/procentów na danym levelu. Teraz w sumie ps3trophycard.com działa poprawnie, tyle tylko, że nie dodaje obrazków. Same trofea zlicza dobrze.

Jest bez sensu z perspektywy zwykłego szarego gracza, mnie nie obchodzą rankingi, więc nie aktualizowanie trofeów ze wszystkich gier to poważny minus.

Są aktualizowane, ale ich nie widać. OK, to minus. Ale przecież na trophycardzie Sony nie widać żadnych.

Odnośnik do komentarza
Z GTA 4 nie ma problemu, nie pokazuje obrazków z gier wydanych ostatnio, coś zaniedbali tego trophycarda.

Nic niezaniedbali. Sony swojego czasu zmieniło kody do serwerów. Gdy jakaś lista trafiała na ich serwery, specjalna aplikacja zczytywała nie tylko Trophy i opisy ale także grafikę reprezentujący dane Trofeum. Przez ponad 3 tygodnie nie było dostępu. Wyobrażacie sobie to wszystko ręcznie spisywać z XMB i dodawać? Mam nadzieje że wszystko jasne.

Kończymy dyskusje komu czego nie dodaje, ok.?

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

A ja mam pytanie, bo zaliczyłem małą 'ftopę'. Mianowicie, po ściągnięciu Burnouta nie chciało mi się aktualizować i z godzinkę na takim pograłem. Cośtam zdobyłem, porobiłem. I teraz [już po około 8h] gry zauważyłem, że nie dostalem trophisów za np. zdobycie pierwszej licencji, pierwszego samochodu, takedownu, itp. Łącznie jest ich z 8.

 

Czy da się to zrobić, by je jakoś dostać?

Edytowane przez Mirumoto
Odnośnik do komentarza
Krótkie pytanko: ściągnąłem wczoraj The Last Guy z EU PSStore i nie mam tej gry na liście trofeów mimo, iż przeszedłem już kilka etapów, nie wiem też jak ściągnąć patcha z trofeami. Czy mógłby mi ktoś wyjaśnić o co chodzi? Z góry dziękuję za pomoc.

Bo podobnie jak z Blast Factor tak i Last Guy nie ma pucharków - ich odpowiedniki z USA PSS je mają.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...