Skocz do zawartości

Trofea


aureliusz

Rekomendowane odpowiedzi

3h zajmuje aktualizacja.

 

I nikt nie mówi by po każdym trophies logowac się na playfire... aktualizacja byłaby 2-3 razy w tygodniu. Wiadomo by było w jakich dniach. Wystarczy, że przed nią zrobiłoby się update.

 

Z tego co testuje, to system na playfire działa lepiej, ale dalej słabo. Jest z pewnością dokładny i wiarygodny

Odnośnik do komentarza

przenośny identyfikator już rozszerzony o wykaz trofeów ale nie obyło się bez komplikacji bo o ile liczba pucharków i pasek levelu jest dobry to już gdy na stronie internetowej oglądam % zaliczonych trophy w poszczególnych grach to za nic nie ma to się do rzeczywistości(np w stronki www mam 58% w K2,a mam tylko 45% itp.)

 

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem tej strony eu.playstation. Najpierw się loguje, wpisuję @ i hasło z PSN, przenosi mnie do strony gdzie wyskakuje mi taki komunikat:

 

 

Przenieś informacje z mojego starego konta

 

Jeśli rejestrowałeś się poprzednio na stornie eu.playstation.com, wprowadź nazwę użytkownika (adres e-mail) i hasło, a przeniesiemy szczegóły na nowe konto. Musisz to zrobić, aby aktywować nowy profil.

 

Tak, przenieś informacje ze starego konta

 

I musze podać @ i hasło, robię to, ale wyskakuję:

Co najmniej jedno wymagane pole nie zostało wypełnione. Upewnij się, że wypełniłeś wszystkie pola oznaczone *

Logowanie nie powiodło się. Sprawdź adres e-mail i hasło.

 

 

Ma ktoś podobny problem? Nie rozumiem o co chodzi. hasło na 100% wpisuję dobre, na us.playstation bez problemów jestem zalogowany.

 

 

Odnośnik do komentarza

YETI wzialbys sprobowal wybrac ta druga opcje

 

No, I will fill out the information myself

 

Note: Once you have selected this option, you will not have another chance to link your old eu.playstation.com account.

 

Bo mozna dodac samemu info... i sprawdz czy trofea sie wyswietlaja XD

 

Ja nie chce ryzykowac ze swoim 12 lvl...

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...