Skocz do zawartości

Trofea


aureliusz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

A ja mam takie pytanie. Przeczytałem, że trofea w PS3 muszą być w każdej grze, która powstała po 1 stycznia 2009 roku. Natomiast do gier starszych, bez trofeów trzeba ściągać łatki, patche. I jak mam np. takie GTA IV to jak mam ściągnąć takiego patcha? Szukałem na necie ale nie ma, więc pewnie trzeba to zrobić z poziomu konsoli. Tylko jak? :unsure:

Odnośnik do komentarza

A ja mam takie pytanie. Przeczytałem, że trofea w PS3 muszą być w każdej grze, która powstała po 1 stycznia 2009 roku. Natomiast do gier starszych, bez trofeów trzeba ściągać łatki, patche. I jak mam np. takie GTA IV to jak mam ściągnąć takiego patcha? Szukałem na necie ale nie ma, więc pewnie trzeba to zrobić z poziomu konsoli. Tylko jak? :unsure:

podłącz konsole do sieci i włącz gre...?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jak skasuje wszystkie save'y, dane gry i w ogóle wszystko o danej grze to trofea zostaną? Bo pożyczyłem od kolegi U2:AT i zrobiłem platynke no i teraz musze oddać a nie chce stracić swoich osiagnięć rolleyes.gif

 

Trofea są na serwerach Sony, więc możesz i spalić konsolę hehe ^^

 

Trofea sa na serwerze. Tylko dziwna sprawa jest z nimi np. W Ms2 platyne mi pokazuje a trofea z dodatkow juz nie po zmianie konsoli zrobilem sync ciekawe gdzie te trofea sa. wgralem nawet dodatki i najlepsze jest to ze nie moge ich wykonac juz zamiast mi pokazac 100% to mam 72% hehehe.

Odnośnik do komentarza

Sprawdziłem i z tego co zauważyłem, będąc niezalogowanym, faktycznie przekierowuje na ten news, po zalogowaniu działa normalnie. Zgłosiłem sprawę adminowi już, zaraz zobaczę jak szybko można to naprawić. Stay tuned.

 

Dobra, wszystko powinno działać, jak gdzieś ktoś zauważy błąd, piszcie o tym :)

Edytowane przez Musiol
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...