Skocz do zawartości

Trofea


aureliusz

Rekomendowane odpowiedzi

Jak będę miał 100 % w grze z PSN np. Shanku to czy zaliczy mi to jak platynę?

Zleży od gry. W "Shank" -jak wspominał już Old Kyo- nie, natomiast w "Trine", jak najbardziej tak.

 

Tu nie chodzi o to, że jak będziesz miał 100% to w niektórych grach zaliczy platynę a w innych nie - poprostu platynę posiadają nieliczne tytuły z PSN, można to sprawdzić wchodząc w trofea po instalacji tak jak w każdej grze retail.

Edytowane przez Lamkers
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

200 platyn woooooow. Ciekawe ile dziennie siedzi przed konsolą :potter:

pewnie graja na kilku konsolach o tym samym nicku(np.5 bo tyle aktualnie mozna), kazdy dostaje jedna gre i ja rozpracowywuje, badz na glitch'u.

 

Taka ciekawostka. Chwilę przed tym jak zdobywamy trophy, dana gra znika z listy w zakładce Trophy Collection i pojawia się chwilę po tym jak już wpadnie. Wczoraj to odkryłem przez przypadek :whistling:

czasem sam tak robie, kiedy jestem pewien nadchodzacego trophy z tym, ze tak, jak piszesz nie mozna do nich wejsc, bo sa w momencie aktualizacji, co objawia sie obracajacymi strzalkami w prawa manke, jak to zwykle bywa po uruchomieniu ps3.

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza

Tak mnie naszlo (to przez swieta): czy zastanawialiscie sie kiedys czy na PS4 bedzie mozna przeniesc swoj profil (albo grac na tym samym) z trofeami i czy w ogole taki bedzie? A moze wymysla jakis nowy system progressu? Fajnie by bylo zeby te kilkaset godzin z obecnej genercji nie poszlo na marne i byla mozliwosc zachowania swojej historii wynikow :) .

Tylko prosze mnie nie zjezdzac, jestem ciekaw jak to moze w przyszlosci wygladac. Moze macie jakies pomysly :teehee:

Odnośnik do komentarza

Myślę, że napewno system trofeów czy tez osiągnięć z X'a przejdzie do nowej generacji. Obie firmy zapewne nie zatrą tylu godzin spedzonych z grami na zdobywaniu pucharków. Podejrzewam, że sama karta ulegnie zmianie ale osiągnięcia pozostaną i bedzie można dalej dobijać ;) Ewentualnie bedzie to w jakiś sposób oznaczone a niekoniecznie aktywne, żeby dac szanse nowym posiadaczom PS4 na nowo zodbywać osiągnięcia.

Odnośnik do komentarza

dodadza odpowiednia zakladke dla dzialu PS4 w aktualnie isteniejacym PS'Store i po klopocie(podobnie jak to jest w przypadku PSP).

watpie by cokolwiek sie zmienilo, a zreszta po co zmieniac?

bynajmniej chcialbym by zostalo i bylo kompatibilne :)

byl by to uczciwy krok ze strony Sony, miec dostep do wszystkiego, co mialo miejsce za czasow ps3.

Edytowane przez mevek
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Witam mam pewien problem. Orientuje się ktoś jak zdobyć trofeum Chain King! w Start the Party??? O co chodzi, jak to zrobić?

 

I jeszcze jedno pytanie. Jak to jest z tymi pucharami np w KZ2. Są dodatki do pobrania w postaci dodatkowych map-dochodzą w ten sposób nowe trofea. Platynę mimo wszystko można wyrwać zaliczając podstawowe trofea z gry [66%] Czy tak jest w przypadku każdej gry, że wystarczy zaliczyć tylko podstawę bez dodatków i wpadnie platyna???

Odnośnik do komentarza

W zeszłym miesiącu kupiłem GTA 4 w wersji platinum i nie wiem co jest,ale konsola w ogóle nie zlicza mi trofeów,a powinienem już ich mieć sporo,mam jakieś 65 % gry ukończone.Ta wersja gry przecież chyba na pewno ma trofea i patch umożliwiający ich zdobycie.Niestety,gdy wchodzę w zakładkę trofea,pokazuje się tylko "nie ma trofeów":confused:Gram normalnie,grę mam na dwóch sejwach,w sensie dwa oddzielne sejwy w razie w.Konsola nie jest podpięta do netu,ale czy to ma znaczenie... Jakieś szczególne warunki muszą być spełnione czy co,nie wiem o co chodzi,nie bawi mnie takie coś,no ale trudno.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy to odpowiedni temat do tego pytania ale:

Czy ktos wie gdzie się podziały trophycard'y z Playfire? Niedawno był update strony, wszystko na + ale jak skasowali, co jak co, główny powód dla którego pewnie większość się rejestrowała, to trochę głupio...

 

@Dół

Dzięki za info.

Edytowane przez MysteryGaz
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy to odpowiedni temat do tego pytania ale:

Czy ktos wie gdzie się podziały trophycard'y z Playfire? Niedawno był update strony, wszystko na + ale jak skasowali, co jak co, główny powód dla którego pewnie większość się rejestrowała, to trochę głupio...

 

Napisali że tymczasowo wyłączają "features" i niedługo powrócą.

 

You may also note that we've disabled a number of features temporarily. This is because we want to go back to the drawing board and massively improve them. All data is saved and they'll be back soon enough.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...