Skocz do zawartości

Trofea


aureliusz

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wierze mashter, ze nie wbijesz platyny w Deusie... Jakas prowokacja.

 

No zrobiłem na razie tylko dwa razy platynę. Widocznie za mało, żeby wpadło :) Na trzeci raz chyba nie mam sił.

 

Crysis 2 klasycznie dostałem zglitchowane bronie. Wbiłem 50lv, później jeszcze 12 dla pewności, bo niektórym osobom wpadało przy resecie na 12lv. Odpuściłem.

 

W każdym bądź razie skilla mi nie zabrakło, do tych platyn :D

Odnośnik do komentarza

ja juz bylem bliski odpuszenia platyny w nowym DS, ale sie udalo, takze kuje poty gorace. moze nawet siegne po DLC ;)

Moi szpiedzy mówią, że nie warto inwestować w to DLC. 1,5h grania, nic nowego i 36 zeta w plecy. Wolę dołożyć i wyekwipować się wreszcie w pierwszego ME :)

Ja również atakuje platynę w DS3 i nie wiem jak można mieć jeszcze chęć na DLC po ograniu tej, mocno średniej, gry 4 razy :P

Edytowane przez Kalinho_PL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Na "szczęście" można też samemu przez 40 godzin latać po mapie i zbierać apteczki. Ja odpadłem, grę sprzedałem i mam spokój. Chociaż trochę szkoda, bo fajnie by mieć platynę w każdej części Uncharted ;)

 

Godzinkę dziennie polatam po mapie i będzie za miesiąc platyna :D ja nie odpuszczam TR :D

Edytowane przez _daras_
Odnośnik do komentarza

No ja bym pewnie nie odpuścił gdyby nie to, że kupiłem sobie Far Cry 3, Darksiders 2, Demon's Souls, Devil May Cry, Catherine, Binary Domain i właśnie ściągnałem Sleeping Dogs :)

 

Far Cry 3- nie lubię fpsów (aczkolwiek powoli "zmuszam" się do Bioshocka :) )

Darksiders 2- mam platyne :D

Demon's Soul's-  nie mam czasu na RPGi :D

DMC- czekam aż stanieje :D

Catherine- a cóż to? :D

Binary Domain-  bendziesz grau w gre na sylwestra? jakom? binary domen? bez żartów :D

Sleeping Dogs- poczeka :D

Odnośnik do komentarza

Mam następujący problem przy grze Fifa 13 - jeśli inny temat proszę o przeniesienie ;)

1. Mądrość w obronie - wpadło a potem znikło i go nie mam... (?)
2. Na poważnie - zagrałem w tym trybie dużo ponad 25 meczów, trofeum nie wpadło, czemu?
3. Początek kolekcji - wygrałem puchar w trybie sezony nie wpadło, czemu?

Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza

Mam następujący problem przy grze Fifa 13 - jeśli inny temat proszę o przeniesienie ;)

 

1. Mądrość w obronie - wpadło a potem znikło i go nie mam... (?)

2. Na poważnie - zagrałem w tym trybie dużo ponad 25 meczów, trofeum nie wpadło, czemu?

3. Początek kolekcji - wygrałem puchar w trybie sezony nie wpadło, czemu?

 

Dzięki za pomoc.

 

1. Crysis 2, odblokować wszystkie bronie w trybie multiplayer, mam wszystkie bronie, nie wpadło, czemu?

2. Deus Ex HR, Foxiest of the hounds, nie wpadło czemu?

 

Pomocy!!!

Edytowane przez mashter
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

a gdzie tam, ja w bijatyki lamię jak nic, po prostu kilka trofeów łatwiejszych postanowiłem powbijać bo ostatnio drastycznie spadł mi poziom kompletacji (cały czas miałem go w okolicach 40 - 50 %). a DoA 5 nawet przypadł mi do gustu, lepsze niż Mortal Kombat z 2011. 

 

te łatwiejsze trofea to te np. za zrobienie zdjęcia podczas walki spectate itp. ale tryb story dokończę na pewno. nawet jakbym chciał platynę w tej grze to nie chce mi się grindować 1000 walk online ;)

 

od dzisiaj odpalam każdą nową grę na osobnym koncie żeby nie zaśmiecać kolekcji trofeów 0 - 10 %, bo coraz więcej jest gier od których odbijam się po pół godziny

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...