Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatni gość przed kocurem w Darkroot niszczy mnie (ten z czymś na kształt azjatyckiej włóczni)

Hmm nie pamiętam nikogo z włócznią może znów coś przegapiłem :verymad: Ale jest tak, że jak znów się przyłączysz do kocura to pojawi się gość w zbroi samuraja i z sejmitarem tuż przy wejściu na most z kotem. Możesz z nim pogadać, albo go zabić :ph34r: W przypadku ataku pojawi się jeszcze bodyguard-niełatwa walka(może o nich mówisz?). Jak ich pokonasz zyskasz sporo dobrych rzeczy, a powrót do covenanta będzie dalej możliwy.Zwróć jeszcze uwagę na gościa wśród drzew co dropi łuk. Po za tym możesz iść do Darkroot Bassin gdzie znajdziesz winde do valley of drake(trudne miejsce), w okolicy są jeszcze minibosowie i bos. :whistling: a byłeś już w blightown/sen's fortress/anor lando ?

Edytowane przez coper
Odnośnik do komentarza

Jeżeli niczego nie przegapiłem to Dark Souls nie jest sequelem... Także polecam oczywiście Demona na początek, pozycja obowiązkowa jeżeli się zastanawiasz, aczkolwiek gry nie są ze sobą w żaden sposób powiązane fabularnie i można młócić nawet równocześnie. Demon z racji wieku ma lekko słabszą oprawę graficzną, mimo to moim zdaniem trzeba ograć obie części.

Odnośnik do komentarza

Już poszło. Nie wiem czy to jakiś błąd czy kaprys gry, ale przy 2gim podejściu mieczyk wpadł po dosłownie 40 strzałach.

 

I takie pytanko na dokładkę: w DS gram na PS3, a dodatkowo robię przymiarki do wer. na X360. Jakieś różnice w oprawie. Framerate też leci na pysk?

Odnośnik do komentarza

Ograłem demko i muszę powiedzieć że to taki Fable na sterydach.

Tekstury się doczytują, framerate leci na pysk.

Design lokacji jest jest bardzo fajny i grafika niczego sobie, ale po 30min gry powiało nudą.

Denerwujące jest to że nasz bohater wyjmuje sobie tarcze z tyłka jak chce się bronić, chociaż to nie jest konieczne bo poziom trudności to wysokich nie należy, dobrze że w pełnej wersji będzie można to zmienić, ten sam rodzaj oręża też jakoś nie zmienia wyglądu tylko nazwę, ale to tylko demko.

Grę na pewno sprawdzę, ale jak będzie za ok 100, na razie bardziej mi podpasował FF XIII-2 i Tales of Graces F.

Coś ci się nie pomyliło .....

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...