Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ofsajd

sprzęt jest fajny, ja dostałem tipa w znaku zostawionym, przed wejściem do niego, ale nie będę wam psuł zabawy - gość padł w 5min za I podejściem :D

 

czy po za zejściem niżej jest jakaś inna opcja? czy muszę gdzieś dopakować bo statda Capra Demonów i jakiś zmutowanych koziołków są dla mnie zasilne :(

 

btw. złapałem jakiegoś grzyba na głowę :D czy on w czymś przeszkadza? odpowiedź najlepiej w spoilerze :)

Edytowane przez Ofsajd
Odnośnik do komentarza

Witam.

Mam pytanie dla obeznanych.

Jestem obecnie w Blighttown bagna i po zdobyciu klucza do New londo ruins postanowiłem odblokować te przejście. Przy okazji chciałem zajrzeć do Firelink Shrine,po dotarciu na miejsce okazało sie że ognisko jest ugaszone a ponownie rozpalić go nie mogę,na dodatek kobieta za kratami ( ta która ulepsza Estus flask) nie żyję.

O co chodzi? Czy to normalne,czy może jednak gdzieś coś zrobiłem nie tak?

Proszę o radę.

 

Zabierz to co niej pozostało. Orb który znalazłeś zacznie wibrować w Anor Londo, przed walką z bossem - można wtedy invadować świat NPCa, który zamordował Firekeeperkę. Po odzyskaniu jej duszy będzie można ją na nowo "ulokować" w Firelink Shrine.

 

 

 

 

 

czy po za zejściem niżej jest jakaś inna opcja? czy muszę gdzieś dopakować bo statda Capra Demonów i jakiś zmutowanych koziołków są dla mnie zasilne :(

 

btw. złapałem jakiegoś grzyba na głowę :D czy on w czymś przeszkadza? odpowiedź najlepiej w spoilerze :)

 

Ja na tym etapie olałem Demon Ruins i wróciłem na górę, aż do Sen's Fortress (już otwartej). I to chyba najlepsze rozwiązanie na chwilę obecną, zwłaszcza że można tam zgarnąć fajną broń.

 

Co do jaja na głowie -

z tego co wiem, to jajo pożera połowę zdobywanych dusz, ale jednocześnie rośnie. A jak urośnie to ma się na sobie pasożyta, który zastępuje kopnięcie (?) - chyba. Lekarstwem na to są Egg Verrmifuge, które dropią dwugłowe jaszczurki w Darkroot. Można je też kupić od kolegi w Queelag Domain

 

 

 

A ja wczoraj zaliczylem facepalma - dopiero po ukończeniu gry postanowiłem przejrzeć brakujące trofea i okazało się....

że pominąłem całkowicie Darkmoon Convenant i bossa Dark Sun Gwyndolin o których istnieniu nie miałem pojęcia :D Dobrze widzieć, ale za to własnie uwielbiam tę grę i jest jeszcze więcej motywacji do męczenia NG+

 

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

Pytanie do zaprawionych w pvp. Jak sobie manualnie radzicie z ewentualną zmianą ekwipunku w czasie walki nie przerywając "tańca"? Czasami mam wrażenie, że ludzie to robiący mają 3 kciuki.

 

BTW Japończycy to nie nacja, to stan umysłu :)https://www.youtube.com/watch?v=76iPvmAclM0&feature=plcp&context=C3180388UDOEgsToPDskJro4CaLI84E7-QKOrDIqBJ&hd=1

Odnośnik do komentarza

Faktycznie przydałby się dodatkowy palec do zmiany ekwipunku w trakcie :) Podstawa to oczywiście dobre ułożenie broni w menu, żeby dokładnie wiedzieć gdzie jest oręż, na który chcemy zmienić bez zbędnego latania po całym menu. Ja robię to w ten sposób, że zwiększam trochę dystans do przeciwnika i prawym kciukiem robią podmianę a lewym krążę postacią. Po zmianie najlepiej wcisnąć start zamiast kilka razy kółko, żeby od razu wyjść z menu.

Odnośnik do komentarza

elo, mam problem z bossem w demon ruins, mam 39 lv jak myslicie moze teraz bym poszedl gdzies indziej a potem z nim pomęczył sie ??

Tego bossa można rozwalić w bardzo prosty sposób praktycznie na każdym levelu bez żadnego ekwipunku:

 

 

Ale ja bym teraz odpuścił Demon's Ruins i poszedł do Sen's Fortress.

 

 

Umieranie mi nie przeszkadza, przeszkadza mi to, że jak zgine drugi raz, zanim dojde do miejsca pierwszego zgonu, to trace zdobyte dusze. Jeszcze jak ich uzbierało mi się dużo to już w ogóle mam ochote nie wracac do tej gry......

Dlatego nie ma sensu chomikować dusz, zwłaszcza przy pierwszym podejściu, bo wtedy często się ginie. Na NG+ dostaje się ich znacznie więcej, więc jak ktoś chce farmić to lepie poczekać.

Edytowane przez DaN3000
Odnośnik do komentarza

Szykuję się do walki z Ornsteinem i Smoughiem na NG+, przy czym tym razem chcę ich załatwić w odwrotnej kolejności (najpierw Smough). Wiem że to będzie rzeźnia niestety - jakieś rady co tej walki, czy po prostu liczyć na szczęście?

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

Szykuję się do walki z Ornsteinem i Smoughiem na NG+, przy czym tym razem chcę ich załatwić w odwrotnej kolejności (najpierw Smough). Wiem że to będzie rzeźnia niestety - jakieś rady co tej walki, czy po prostu liczyć na szczęście?

jeżeli zostawiłbym znak w dobrym miejscu i czasie możliwe jest żeby K@t mógł mnie summonować? oczywiście zakładając że mamy podobny sl. Czy pozatym summonowanie jest czysto losowe?

Odnośnik do komentarza

czyli zakładając, że się dogadamy i mieścimy się w tych +/-10(%) sl to trafimy na siebie? i możemy tak robić przy każdym bossie? czy tylko raz na jakiś czas może to wyjść?

 

Zbliżam się powoli do NG+, mam sl 95 i zostało mi New Londo Ruins i Kiln of the first flame. Jest coś co trzeba zrobić aby przenieść ekwipunek do NG+, czy może robi się to jakoś automatycznie?

Edytowane przez toronto
Odnośnik do komentarza

Ekwipunek przechodzi automatycznie do NG+ Znikają tylko rzeczy "usługowe" czyli klucze, embery itp. Z tym graniem w co-opie nie jest niestety tak kolorowo. Poziom leveli nie wystarczy. Gra korzysta z wielu serwerow i losowo wybiera tan na ktorym bedzie widoczny znak, wiec kumpel moze byc na innym i go nie widziec. Trzeba probowac wielokrotnie, kasujac i stawiajac znaki na nowo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...