Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o pomoc, nie ogarniam jednej rzeczy. Chodzi mianowicie o dmg broni. mam coś takiego - http://darksouls.wikidot.com/black-knight-halberd +5, chciałbym wymienić, ale widzę że chyba nie ma po co.

Czytam tu i ówdzie że gracze wyciągają niesamowity damage jakąś tam bronią, sprawdzam na wiki a tam maksymalnie ulepszona zadaje 200 ileś damage, nieliczne mają damage ponad 300 najlepiej ulepszone. Jak wyciągnąć damage np. ponad 1k? w co lepiej ładować w siłę czy dex żeby damage był większy (o ile to jest możliwe)?

Odnośnik do komentarza

Siem gubiem i tak, na tej stronie co podałeś (http://mugenmonkey.com/darksouls/weapons) np. claymore 532 dmg, według wiki http://darksouls.wikidot.com/claymore, nawet połowy z tego nie da się osiągnąć żadnym upgrejdem, wtf? której stronie wierzyć?

 

edit: ok zauwazyłem ze mozna zmieniac wartosci i od tego dmg zalezy.

Edytowane przez Jeez_PS
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość mate5

Zanim grałem w Demon's pograłem trochę w Dark Souls (pokonałem może trzech bossów). Dzisiaj zacząłem od nowa, lecę zadowolony z łukiem do smoka w Undead Burgu a te szuje z From Software dali smokowi leczenie :/ Jak tak spatchowali każdy moment w którym można sobie trochę "nielegalnie" pomóc, to nie wiem jak przejdę tę grę. :)

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Masz klątwę. Potrzebujesz przedmiotu: http://darksoulswiki.wikispaces.com/Purging+Stone

Kupić go możesz od Oswalda w wieży gdzie musiałeś zabić w dzwon(tam gdzie były gargulce) lub u typiarki bodajże, która siedzi za kratami w przejściu, które łączy zejście do Depths z Firelink Shrine. Dodatkowo za humanity zdejmuje je mag w New Londo Ruins, którego znajdziemy na dachu domku. 

Odnośnik do komentarza

Panowie zaczynam grać właśnie w DS, chce zrozumieć jej geniusz pytanie jaką klasę polecacie? w D3 gram monkiem i takie właśnie postacie lubię meleeowe ale też takie z jakimiś aurami :D

Ponoć Cleric to ktoś taki i ogólnie ponoć jest OP.

Odnośnik do komentarza

Graj kim chcesz i tak podczas pierwszej gry zdążysz zmienić kilka/nascie razy. Tutaj wybór klasy do niczego nie obliguje. Te nazwy klas to tylko do ogarnięcia poczatku gry, później charakterystyki się zmieniają, w zależnosci od buffów/spelli i broni, których się używa, i pod które buduje się postać.

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza

Wczoraj pokonałem Gwyna.

Podczas gry martwiłem się co będę robił, kiedy skończę Dark Souls - wiedziałem, że ciężko będzie jakiejkolwiek grze dorównać temu tytułowi, jednej z najlepszych gier jakie kiedykolwiek powstały. Moje obawy rozwiały się po ujrzeniu napisów końcowych - ochota na dalszą grę nie minęła więc nawet nie muszę szukać wypełniacza, gra nie zostawiła po sobie pustki tylko chęć na więcej. 

Do tego zacząłem grac w Demon's Souls więc w sumie już żadne inne tytuły nie są potrzebne (a na półce stoi nie rozdziewiczona Dragon's Dogma - sorry, ale bezpośrednio po DS granie w jakąkolwiek grę w podobnych klimatach z miejsca by ją zdyskwalifikowało).

Teraz chyba skupię się bardziej na pvp, bo pod koniec przygody zajarał mnie temat.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

PvP w(pipi)ia niemiłosiernie. Jest fun - owszem, ale TOTALNE skupienie się na "ataku w plecy" psuje trochę całą rywalizację. Zanim zdążę w kilku miejscach wezwać ziomka do pomocy(NG+) już leci na mnie dwóch + normalni przeciwnicy. Do tego, niestety, dosyć spore lagi(internet 15MB) i teleportacje czarnych fantomów. 

 

Również pokonałem niedawno Gwyna i NG+ wciągnął mnie jak bagno. Cieszy, że wrócił spory poziom trudności, bo pierwsze przejście(50h), nie napatoczyło mi zbyt wielu problemów. Demon's Souls dostarczyło ich więcej, zdecydowanie. Zakupiłem DLC AotA i tu pytanie - jak polecacie w niego grać? Zacząć nową postacią od początku i wtedy atakować, czy obecną(100lvl, NG+)? W drugim przypadku nie będzie za łatwo? 

Odnośnik do komentarza

ja dodatek zostawiłem sobie na koniec, przed samym Gwynem i miałem właśnie coś około 100 poziomu - pierwszy boss to banał, nawet nie zdążyłem się mu przyjrzeć i nauczyć się jego ruchów, ostatni też niestety żadnego wyzwania nie sprawił, smok potrafił zaleźć za skórę ale prawdziwym wyzwaniem jest Astorias - jeden z najtrudniejszych bossów w grze, świetna, trudna walka.

W dodatku też jest fajny motyw - teleporty do aren pvp (1v1, 2v2, deathmatch), powinno coś takiego być już w firelink (liczę na dwójke w tej kwestii:)

Odnośnik do komentarza

Arena jest martwa. Co do randomowego pvp, są do tego ustalone nieoficjalnie miejsca gdzie na brak akcji nie można narzekać. Każde z tych miejsc charakteryzuje sie troche inna społecznością a co za tym idzie innym stylem gry. Zapraszamy na dark-souls.pl Spotykamy sie czesto w miejscu gdzie nikt nie bedzie polował tylko i wyłącznie na czyjeś plecy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...