Skocz do zawartości

Dark Souls


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, ale stwierdzilem ze ludzie dadza rade ja znalezc po obejrzeniu parta 1 ;) A ja odblokowalem sobie "60" FPS DSFixem (tak naprawde to 45, dla bezpieczenstwa, bo jak odblokowalem 60, to wypadlem poza mape -_- (detekcja kolizji czasem nie dziala przy 60)). zabilem bez problemu Gaping Dragona i wszedlem do blighttown i poki co wszystko chodzi naprawde ladnie, w kanalach to az za szybko, nienaturalnie tak grac w Dark Soulsa powyzej 20 fpsow :P Zobaczymy jutro (bo dzis mi sie juz nie chce) jak bedzie w dalszej czesci blightowna...

 

EDIT

 

Blightown chodzi znosnie, duzo lepiej niz na PS3, ale do cholery, czy inwazje na pc nie "patrza" na soul level? nawiedzil mnie jakis uber koles, z pewnoscia nie w okolicach 30 soul levela na ktorym ja bylem i mnie zajechal niedaleko drugiego bonfire'a w blighttownie ;/ 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Jestem w Sen's Fortress. Wrocilem sie jednak ubic Sifa, poniewaz w Sen's mocny wpi.erdol. Mam 30h. Zrobiłem chociaz polowe gry ? 

 

I teraz dwa pytanka.

 

1. Da radę ubić

giganta co podniosl brame do sen's fortress

bo boje sie nawet podchodzic do niego.

 

2. Gdzie mozna zdobyc rekawiczke do pyromancy ? Cos przegapilem ? Juz kawalek gry zrobiony w koncu, mam jedynie staff do magii.

 

BTW W tablicy korkowej trafilem na gifa ktory opisuja lwia czesc mojej przygody :)

 

tJi7Gmg.gif

Edytowane przez erix
Odnośnik do komentarza

Inwazje patrzą na soul level - nie zostaniesz najechany przez kolesia z levelem wyższym niż twój +10+10%. W okolicach SL30 można zrobić bardzo solidnego twinka, więc musiałeś po prostu na kogoś takiego trafić. ;)

http://mmdks.com/662f i możesz invejdować i mordować na strzała praktycznie każdego kto dopiero co pojawił się w Undead Burgu/Parish.

Edytowane przez Qjon
Odnośnik do komentarza

w ds1 mam nabite ze 150h to chyba wystarczy zeby chcieć sobie zrobic przerwe?

 

Nie wystarczy - tyle to ja miałem po pierwszym przejściu i ciągle czułem obrzydzenie na myśl o graniu w inne tytuły.

Po prostu wystarczy nie mieć zaburzeń osobowości i stworzyć sobie jedną, docelową postać, z którą się zżyjesz i będzie sprawiać Ci przyjemność obserwacja, jak leveluje - to prawie jak śledzenie rozwoju dziecka :P

Odnośnik do komentarza

Wiedzialem, ze musi byc jakis haczyk >.< Demon Firesage polegl za 3 razem, bo pierwszy raz poszedlem for fun bez zadnych estusow, drugi raz padlem jak on mial HP na hita... No ale nic, prosty byl. Centipede nawet nie musialem sie wysilac i leczyc, padl za 1 razem. Cale Lost Izalith bez problemu, polowki smokow FTW! No ale zeby Bed of Chaos mnie zabil w 3 sekundy? ;_; Przez te sielanke zapomnialem w co gram, dobrze byc tak twardo sprowadzonym na ziemie

Odnośnik do komentarza

Dobra, ja juz wiem, ale spadlem 2 razy w przepasc xd ale ok, przyznaje racje, jest prosty, bo latwo uniknac atakow, ale gorzej z moja precyzja poruszania sie :P

 

EDIT

 

UGH W KONCU! wnerwilem sie i polecialem na niego nago, zeby zdazyc uniknac obu atakow >.< i sie udalo :P na hita?! o.O

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Seth pokonany, niecierpie crystal cavern, ale nie wiedziec czemu, nie odcialem mu ogona :confused: praktycznie 95% hp mu zjechalem tnac w ten duzy ogon z tylu i tylko ostatni hit go trzasnalem od frontu, zeby dobic... any idea why? 

 

I od razu pytanie, co robic przed NG+? nie wiem co powinienem...

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...