Skocz do zawartości

Tekken Tag Tournament 2


Di

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie Tekken sie skonczyl.

Juz opyerdolilem.

 

Mam jeszcze DLC w pisdu:

http://www.psxextreme.info/topic/100917-stekken-tag-2-dlc-bikini-cyce-postacie-arena/?do=findComment&comment=2686307

 

Czekam na DOA.

Edytowane przez Dave Czezky
  • Plusik 1
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Czyli leje mnie AI, wszystko się zgadza :P THX

 

Jestem laikiem, ale bitka bardzo fajna. Jak zacznę trochę bardziej kumać co i jak, to może mi te combosy zaczną wchodzić mniej randomowo :P. No i wygląda lepiej niż myślałem.

Odnośnik do komentarza

Też tego nie łapię. W zwykłym trybie arcade offline chciałbym mieć normalne postacie a nie customowych "pajaców" :confused:

 

Dokładnie. Nie dość że stroje jak z cyrku, to jeszcze co drugi wojownik trzyma kwiatka albo baloniki. Powinien być w tej grze tryb "serious" gdzie te wszystkie głupoty są wyłączone.

 

Do tego razem z tym, że w arcade de facto walczysz z duchami poziom trudności jest masakrycznie wyśrubowany nawet na easy - nie na tyle żeby komuś z wypowiadajacych sie w tym temacie sprawić problem, ale dla zwykłych casuali może sie okazać nie do pokonania. Dziś był u mnie siostrzeniec, coś tam grywa w gierki, ustawiłem mu easy i sobie łupał arcade - mocno się zdziwiłem że na poziomie "łatwym" cpu robi juggle na 80% energii, trafnie blokuje, regularnie zakłada reversale, low parry i ogólnie gniecie - jak dla mnie easy teraz jest teraz na poziomie ultra hardów z poprzednich częsci - dotyczy to głównie bossow. Nie po to się daje poziom easy w grze, żeby potem w walkach ustawiać duchy zawodników którzy mają po 2000 wygranych walk. Kompletnie nie rozumiem tej decyzji twórców - z jednej strony dają masę głupot żeby przyciągnąć nowych ludzi - ubranka, kwiatki, snoop dogga itp, żeby zaraz tych wszystkich nowych zrazić poziomem trudności. Bo co taki casual ma robić z Tekkenem? Online za trudny, arcade za trudny, tego combota to kijem przez szmate nikt nie chce ruszać - jak nie ma taki gracz partnera do vs, to grę szybko sprzeda. Mogli chociaż jakiś tryb stary dać na modłę Mortala.

 

Jednym słowem - to jest gra tylko dla starych fanów, którzy wiedzą jak grać a nowi gracze nie mają tu czego szukać.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Jeżeli już to duchy z sieci. Jak nie wklepałem online passa, to miałem normalnych przeciwników, później jak wpisałem kod i wszedłem w zakładkę online, to pojawiła się informacja "downloading ghosts" - może to te i faktycznie gra się z duchami.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...