Skocz do zawartości

Tekken Tag Tournament 2


Di

Rekomendowane odpowiedzi

a gdzie ja napisałem że gram tylko z kompem?

 

póki co 2 dni grałem z kompem w ttt2 ale planuje pograć z bratem i po to go kupilem.

oprocz tego online też popróbuje, jak ktoś ma ochote to wieczorem moge pograć, ciekawe czy moje zdolności pozwolą mi cokolwiek wygrać ;)

ogólnie to może być lipa bo już widze jak mi idzie z duchami. ogolnie bryane i jackiem daje rade, ale jak probowalem inne postacie to ciężko xD ale poprostu nie znam ich

 

swoją drogą doktorek boskonowicz sporo sie zmienił od czasu tk3, całkiem śmiesznie sie nim walczy

 

 

za czasów liceum to tk3 i SFA3 katowałem wieczorami sam a po szkole z kumplami, z rok czy 2 graliśmy prawie codziennie po szkole, dziś to już nie te czasy żeby w jedną gre grać rok

wczoraj odpaliłem se na jutubie tk3 i słysząc muzyczki odrazu obudziły sie wspominienia, odrazu przypomniało mi sie kto jaką miał. z tego co patrzyłem w ttt2 można odblokować te stare piosenki to fajna sprawa (tylko w sumie - odblokować czy kupić dlc? jak to jest?)

 

w ttt2 ze 30% piosenek w(pipi)ia mnie niemiłosiernie i jednej walki przy nich nie mogłem znieść i zmieniłem na własne, a reszta jest ok.. ale tylko ok, może ze 3 fajne spotkałem

 

w ogole zauważyłem że w ttt2 większość postaci ma swoje kopie, wiem że już dawno temu bywały postacie które miały swoje odpowiedniki z bardzo podobnymi ciosami i jedynie lekkimi zmianami. ale teraz to pełno tego

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Sa gdzies w internetach jakies dobre faqi do poszczegolnych postaci?

Podłączam się do pytania, od czasów X360 i średniej szóstki trochę skostniałem w serii i przydałoby się potrenować z jakimś dobrym fakiem.

 

@down: podziękował :)

Edytowane przez Bzduras
Odnośnik do komentarza

Yano jakby co to będę miał teraz sporo wolnego, to możemy pyknąć online :cool::lapka:

może dziś wieczorem? ewnetualnie dopiero 26 grudnia po hobbicie bo jutro mnie nie bedzie, ale będe sie odzywał

 jak będe bo chetnie zagram

 

sam sie zdziwiłem jak mnie zassał tekken, co prawda po paru dniach przerzuciłem sie na mgsa, ale chetnie pogram w tekkena, w kilka dni nabiłem ze 25 godzin, i z 300 walk

ale w online pograłem tylko troche i prawie zawsze przegrywałem nawet grajac byranem i jackiem, więc obawiam sie że moge być słabym przeciwnikiem

Odnośnik do komentarza

jak chce ktoś pograć w ttt2 ze mną to dodawać, mój psn: merson_ pomimo wbicia platynki to lubie od czasu do czasu zagrać w tego tekkena, sam czy z bratem albo siostrą, ta część jakoś przyciąga mnie najbardziej, siódemka będzie dla mnie kupą coś widzę po tych materiałach, więc czeka na ttt3 z ręką w gaciach

Odnośnik do komentarza

Coś oprócz filmików z arxade odblokowales? wpadły ci jakieś fmv ze starszych tekkenów?

 

rzadko zaglądam do "kina" z filmikami, ale jak troche wcześniej zaglądałem to były tylko końcowe filmiki, ze starych gier nie było

 

odblokowałem sporo ubrań dla postaci którymi chociaż troche pograłem, i mase przedmiotów "do pasa i do ręki" dostępnych dla każdego (w sumie 90% tych itemów jest i tak debilna)

 

 

jak chce ktoś pograć w ttt2 ze mną to dodawać,

a nie będziesz boostował?

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...

Też bym to pograł, ale powiedziałem dosyć. Connection error, albo błędy z synchronizacją. Jak czekam w treningu to po długim czasie jak mi się walka włączy i jest poziom połączenia 4 i zero rozłączeń u kolesia to wiem, że jak klikne ok to nie połączy. Problem nie występował jak walki następowały szybko i nie musiałem czekać w treningu. Lubiłem w tego Tekkensa pograć z doskoku, w oczekiwaniu jak zbierze się ekipa do KZ3, albo przed pracą jak na szybko chciałem w coś pyknąć. Teraz niestety nie mam bijatyki do pogrania a wstawać z fotela i wkładać płytę z Mortalem mi się nie chce na te 20minut. Szkoda, że jak już zniknęły problemy z lagami w MK9 to ludzi nie ma aż tak dużo. Czekam na T7, bo z tego co ostatnio widziałem na filmikach to wydaje się, że jest mniej błysków i efekciarstwa niż w TTT2.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.