Skocz do zawartości

Tekken Tag Tournament 2


Di

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Coś słabo ten wątek żyje. A ja krótko o swojej irytacji.

 

Zatrważający jest fakt, że gracze o najwyższym rankingu to ci, którzy nauczyli się dosłownie kilku kombinacji dłuuuuuugich juggle, najczęściej powiązanych z tagowaniem. Wygląda na to, że tacy graczy najczęściej wygrywają. Ja rozumiem, że w końcu po to są te ciosy w grze by je używać, ale co to za walka w której przeciwnik liczy wyłącznie na podrzucenie bo chwilę potem wstukuje tę samą, oklepaną sekwencję po sobie. Oglądać to samo przez wszystkie 3 rundy to naprawdę żenada, aż czasem mam ochotę puścić pada i poczekać na koniec całej walki bo nie po to włączałem konsolę (to jak oglądanie wstawek FMV). Jednak tego nie robię bo jestem ambitny:)

 

Naprawdę, czy takim graczom sprawia frajdę sama gry czy wygrana za wszelką cenę? Dla mnie walka idealna to potyczka "psychologiczna":) Gdzie liczy się pomysł, wyczucie, defensywa przeplatana z ofensywą, uniki itd. Walki powinny być różnorodne, ciekawe dla tych co oglądają z boku, a nie cholerne spamowanie, nawet jeśli to juglle składający się z miliona ciosów to powtarzany do znudzenia i tak będzie spamem! Wierzcie lub nie, gdy sam za długo pastwię nad kimś przy ścianie, zwyczajnie się cofam i pozwalam wstać temu drugiemu. W końcu nie chodzi o złote gacie tylko o fun!

 

Nie jestem nowicjuszem, gram w Tekkena od części 2 i mam wystarczający skill by uprzykrzać innym życie;). Obecnie w TTT2 mam za sobą ponad 700 walk i radzę sobie całkiem nieźle. Jednak ręce mi opadają jak trafiam na tych opisanych powyżej. Nie wiem, może to ja taki jestem? Może jestem mniejszością i czepiam się? Co Wy o tym sądzicie?

  • Plusik 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

W związku z tym, że TTT2 jest po pół stówki na PSS, a VF5: FS wraca powoli do swojej rutynowej aktywności graczy w online (czyt. "pustki jak ch*j"), tak rozmyślam nad kupnem tegoż. W Tekkeny dawno nie grałem, a słyszałem że TTT2 jest "noob friendly". Grywam zwykle ciężkimi postaciami. Stąd dwa pytania.

 

1. Jak się ma zwierzyniec i cyborgi w TTT2?

2. Jak się ma online, czy są lagi, czy da się grać?

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 11 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Właśnie mi się zassał ten Tekken. Co o nim myślicie? Mi się spodobało, że mogę grać sam, bez drugiej osoby w tagu, tylko dziwne, że przeciwnicy się "tagują".

No i wku.rwia mnie to całe "ranked match, promoted", po co to? Ja chcę grać sam z konsolą, a nie jakimś typem... jak to działa? Jakiegoś randoma style walki mi się wlączają? Skoro walcze z Niną, to chcę widzieć tam pod paskiem "Nina", a nie jakiś "XxxxXXKutarangXXxxx". Da się to wyłączyć? Przyznam, że nie znam wszystkich fajterów:(

Odnośnik do komentarza

Odpaliłeś Ghost battle - to jest gra z konsolą, ale całość ma robić wrażenie gry z innym graczem, stąd te randomowe nicki i oczo(pipi)na customizacja.

Rangi w offline nic nie znaczą, może minimalnie poprawiają skuteczność gry konsoli.

 

Jeśli chcesz grać bez tych dodatków to odpal zwykłe arcade mode albo inny klasyczny tryb,

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

właśnie mi sie w domu ściąga TTT2 i pewnie jak wróce z pracy to pogram, ale mam pytanie

jak jest z kasą na customizacje? lubie sobie pare ulubionych postaci troche odpicować, i mam 4 pytania

1 czy o kase trudno a ceny ubrań są tak porąbane jak w tk6? (np 600k albo milion?)

2 w jakim trybie głównie sie zdobywa kase? (bo wcześniej często trzeba było ją zdobywać w jakibś badziewnym "chodzonym" trybie)

3 pewnie nie bede dużo grał online bo jestem słaby, ale jak już to czy dostane jakąś kase za walki online?

4 czy oprócz płacenia kasą jest jakaś inna metoda odblokowania ubrań? np jakieś losowe nagrody? jeśli tak to co to za metoda? (w jakim trybie czy coś?)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

moje ulubione już od czasu tk3 to bryan i jack

 

inne które lubie

bruce

lei

law

 

kiedyś lubiłem (w czasach tk6 mniej, ale to głównie dlatego że poprostu niezbyt dużo grałem w tk6 w porównaniu z setkami godzin w tk5 i tysiącami w tk3. dosyć szybko przestałem grać i nie miałem czasu porpróbować jakoś bardziej walki innymi)

king

yoshimitsu

eddy

feng

hworang

 

 

ale jednak głównie bryan i jack

ale ponieważ nie lubie ciągle grać tym samym to często próbuje inne postacie ale poza tymi wymienionymi wyżej to bardzo mało je znam więc gram na domysł. te kilka powyżej w miare obczajam, przynajmniej najczęsciej stosowane ciosy

 

bryana i jacka znam całkiem dobrze, chociaż nigdy ekspertem nie byłem, poziom kanapowego grania przy piwie

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

właśnie mi sie w domu ściąga TTT2 i pewnie jak wróce z pracy to pogram, ale mam pytanie

jak jest z kasą na customizacje? lubie sobie pare ulubionych postaci troche odpicować, i mam 4 pytania

1 czy o kase trudno a ceny ubrań są tak porąbane jak w tk6? (np 600k albo milion?)

2 w jakim trybie głównie sie zdobywa kase? (bo wcześniej często trzeba było ją zdobywać w jakibś badziewnym "chodzonym" trybie)

3 pewnie nie bede dużo grał online bo jestem słaby, ale jak już to czy dostane jakąś kase za walki online?

4 czy oprócz płacenia kasą jest jakaś inna metoda odblokowania ubrań? np jakieś losowe nagrody? jeśli tak to co to za metoda? (w jakim trybie czy coś?)

1. no w sumie tak, i są chore ceny ubrań również

2. w paru różnych można łoić kesz

3. tak

4. są losowe nagrody, jest też ruletka jak w t6

Odnośnik do komentarza

dzięki za odpowiedź

 

pograłem wczoraj wieczorem pare godzin i pierwszej chwili myśałem "po co ja to kupiłem?" ale w sumie potrem nawet troche się wciągnałem wiec za 21zł bylo warto

 

rozegrałęm ok 50 walk, jedno przejscie arcade a reszta w ghost battle (na początku troche na treningu żeby zobaczyć co sie zmieniło)

w sumie najwieksza zaleta to możliwość podkładania własnej muzyki bo ta w grze na większości aren jest wkurzająca, a miałem na konsoli pare piosenek z różnych części motorstorma które do bijatyki też fajnie pasują

 

chociaz wkurzyłem sie widząc customizacje - wszystkie postacie mają takie same rzeczy do kupienia (z lekkimi wyjątkami), czy oprócz tych kupowanych są jeszcze jakieś inne stroje dostawane w skrzynkach? czy jest inna metoda zeby je zdobyć niż randomowy drop? (czy może więcej rzeczy do kupienia odblokuje sie po jakimś czasie?)

bo jak narazie dostałem z 10-15 przedmiotów ale większość to jakieś "bronie" do ręki lub na plecy, kolorki i efekty, a tylko jedną część stroju (pancerne spodnie dla jacka), a w końcu stroje najwięcej zmieniają i chce ich więcej

 

w sumie można popykać a zdobywanie customizacji zachęca do gry, bo samo klepanie sie z kompem bez żadnego celu na długo by mnie nie utrzymało.

narazie nie wchodziłem w online ale nie wiem czy mnie wciągnie granie z randomami, bo pewnie niewiele sie różni od grania z duchami które też są cudacznie ubrane

90% fajności tekkena leży w graniu z kimś na jednej kanapie, a niestety mam mało osób chętnych do gry, ale może z bratem w święta pogram (w sumie był to jeden z argumentów kupienia gry)

 

kasa leci nawet znośnie szybko mam ok 3.800.000 zeta, chociaż 2mln dostałem za arcade a to niestety jednorazowa atrakcja

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...