Skocz do zawartości

Minecraft


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

No jak Grubas wypuści kod, to Minecraft upadnie, bo w ciągu miesiąca powstanie o wiele lepsza alternatywa na tym silniku ;) Co mnie wkurza, to 2 rzeczy, które pewnie nigdy nie ulegną zmianie. Pierwsza, to wysokość świata, tzn. trudno jest wybudować wysoki budynek, bo "niebo przeszkadza", a druga to to, że nasza postać jest wielkości 2 klocków. Powinna być wielkości 16 (czyli tak, jakby te klocki podzielić na 2x2) - wtedy cały Minecraft nabrałby ogromnego rozpędu, wszelkie budynki byłyby o wiele bardziej dopracowane, Cały świat byłby mniej klaustrofobiczny i w ogóle orgazm.

Odnośnik do komentarza

No jak Grubas wypuści kod, to Minecraft upadnie, bo w ciągu miesiąca powstanie o wiele lepsza alternatywa na tym silniku ;)

:lol:

 

Ale mi nie chodzi o chmury, tylko o fakt, że bardzo nisko tutaj jest zawieszony "sufit". Więc nie da się np. na solidnej górze postawić wysokiego budynku.

Tutaj się zgadzam, conajmniej 2x więcej przestrzeni w pionie powinno być, niech to się stanie nawet kosztem wielkości świata - i tak mało kto zauważy taką zmianę.

Odnośnik do komentarza

 

Tutaj się zgadzam, conajmniej 2x więcej przestrzeni w pionie powinno być, niech to się stanie nawet kosztem wielkości świata - i tak mało kto zauważy taką zmianę.

 

Już kiedyś o tym pisałem (http://www.psxextreme.info/topic/91529-minecraft/page__view__findpost__p__2276697) - ludzie i tak przecież zwiedzają jakąś mniejszą część tego świata, więc nawet, gdyby miał być zmniejszony o połowę, to myślę, że nikt by tego nie zauważył. Nie zapominajmy, że przecież w poziomie może on się naprawdę baaaardzo daleko rozrastać.

Edytowane przez Linek
Odnośnik do komentarza

Witam!

 

Wraz ze znajomymi postanowiliśmy kręcić filmiki z gry Minecraft, seria nosi nazwę "Good ideas" na nasz "Seria Dobrych Pomysłów" . Głównie są to filmiki z naszych przygód, jest również prezentowanie ciekawych budowli i systemów. No i tych dwóch co będą nawijali ;)

 

Jest to kanał ogólnie poświęcony "Let's Play" z gier.

 

Aktualnie nagrywamy

- Minecraft "Good Ideas"

- Wiedźmin: Edycja Rozszerzona

 

 

Jakość jest HD i w takiej polecam oglądać i wybrać opcję pełny ekran, również widać wszystko na 480p(pełny ekran oczywiście).

Liczymy na wasze sugestie i opinie. Kręcimy filmiki na własnym Textur Pack'u w Minecraft! Który jest do pobrania również na naszym kanale!

 

 

Link do kanału: http://www.youtube.com/user/MineGoodPLideas?feature=mhum

 

Zapraszamy do subskrybowania i oglądania!

 

Pozdrawiamy!

 

 

 

http://twitter.com/#!/MineGoodPLideas

 

Kolejny odcinek z serii "Good Ideas"

Zapraszam do oglądania, podnoszenia łapek w górę i komentowania :)

  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

@Up poza fajną " wejściówką " nic fajnego tam nie ma. Kolejny nadużywający słowa " epickie ".. Żenujące to jest dla mnie. Ciężko wymyślić coś własnego?

 

Chyba mnie wzięło na powrót do Minecrafta :D

 

@A tak z innej beczki, to mnie denerwuje, że teraz każda gra, w której możemy niszczyć otoczenie, budować, odkrywać i robić co chcemy będzie porównywana do Minecrafta. Przykład?

Terraria, nie wiem do cholery jak tą grę można porównywać do MC. :blink:

Edytowane przez Empro
Odnośnik do komentarza

Nie polecam filmików @sroxer, dlatego, że autor nie potrafi podejść normalnie do krytyki. Napisałem komentarz, w którym uargumentowałem, dlaczego mi się nie podoba, co zostało za chwilkę usunięte. To + ogólne wrażenia artystyczne z filmiku dają opinię, że targetem tego są chyba gimbusy.

 

Co do Terrarii - jednak są podobieństwa, bo też jest się kimś w rodzaju górnika + poszukiwacza przygód, ale różnic jest faktycznie mnóstwo. Terraria jest raczej dla fanów akcji, zbieractwa i przygody, a Minecraft, to wirtualna piaskownica, gdzie po prostu budujemy własne konstrukcje. Specjalnie nie napisałem, że to sandbox, gdyż ten termin jest już teraz zarezerwowany dla gier dających zupełnie inne możliwości.

Edytowane przez Linek
Odnośnik do komentarza

Dla mnie te wszystkie mody brutalnie gwałcą idee minecraft:P (wiem nie trzeba z nich korzystać) Jak obejrzałem ostatnio film z modem gdzie możesz rozbijać jednym kliknięciem dowolny klocek albo jedną komendą komenda dodać sobie 1000 redstone to inaczej jakoś patrzę jakoś na te wszytskie cuda techniki MC z youtube, kiedy wiem że całość sprowadziła się (przeważnie) do samej budowy a nie zbierania materiału. Cieszę się że minecraft na xboxa będzie (prawdopodnie) wolny od wszelkich wałków :P i jestem arcyciekawy jakie będą archivementy na tegoż :P

 

 

PS Stona ukończyłeś tą swoją mega budowle?:)

Edytowane przez JoZi
Odnośnik do komentarza

Dla mnie te wszystkie mody brutalnie gwałcą idee minecraft:P (wiem nie trzeba z nich korzystać) Jak obejrzałem ostatnio film z modem gdzie możesz rozbijać jednym kliknięciem dowolny klocek albo jedną komendą komenda dodać sobie 1000 redstone to inaczej jakoś patrzę jakoś na te wszytskie cuda techniki MC z youtube, kiedy wiem że całość sprowadziła się (przeważnie) do samej budowy a nie zbierania materiału. Cieszę się że minecraft na xboxa będzie (prawdopodnie) wolny od wszelkich wałków :P i jestem arcyciekawy jakie będą archivementy na tegoż :P

To o czym piszesz to typowe cheaty jak skórka dzięki której widać jaskinie i skupiska lawy. Z resztą dla każdej gdy na PC są trainery, kwestia jest w tym czy potrafisz się bawić bez tego.

Mody to zupełnie inna półka. Domowi programiści udoskonalają MC w sposób, w jaki nie doczekalibyśmy się od Notcha choćby ten w przestał kupować sobie graty do grania w domu i zajął się w końcu pracą.

Odnośnik do komentarza

A ja się nie zgodzę. Jeden lubi przesiedzieć 6h kopiąc, żeby móc coś pobudować przez 15 minut, a drugi woli 'kupić' materiały by przeznaczyć całe 6 godzin na budowanie.

 

Chcecie mi powiedzieć, że ktoś kto nie produkuje samemu materiału nie jest artystą skoro "jedyne" co robi to rzeźbienie?

Już to widzę, jak wszyscy artyści świata zapierdzielają do wykopków, bo inaczej nikt ich nie będzie szanował ich prac i rzeźb

 

Mnie to wisi skąd ktoś wziął materiały, liczy się tylko i wyłącznie efekt końcowy.

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...