Skocz do zawartości

Minecraft


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Odpalam Minecrafta a tu dobra wiadomość czyli aktualizacja :D

 

Minecraft Beta 1.5

(You will need to update your servers as well)

 

* Weather (rain, snow, thunder)

* Statistics

* Achievements

* Detector rail

* Booster rail

* Performance improvements

 

More statistics and achievements will be added over time as we develop the game. They’re only stored locally at the moment, but we’ll slowly be rolling out online storing of achievements over time.

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Już trochę gram w 1.5 i nie widziałem jeszcze piorunów, a już na pewno tych, które by mi chatkę spaliły. WTF?

Strasznie nieregularne to to... jak gram prawie codziennie od czasu update, tak z pogody widziałem 2x deszcz, 1x snieg, 2x burzę - z czego WSZYSTKO to w przeciągu jakichś 3h grania... a potem znów nic.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

A future update will bring a “sky dimension” to Minecraft, joining Hell and, you know, the one you normally walk around in.

 

 

 

20110520minecraft.jpg

 

Notch tweeted a series of images of an experimental “sky dimension” for Minecraft yesterday.

 

It seems he was just messing about, but after the images drew attention from PC Gamer among others, the developer confirmed the addition.

 

“And because PC Gamer made such a big deal of the sky dimension, I guess I’ll have to finish it. Consider it confirmed,” he said.

 

 

 

 

co za typ...

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Notch zamiast brać się za konkrety dodać np. pasek głodu, więcej zwierząt, oswajanie i ich hodowlę, może więcej potworów [bo w końcu ma to być survival] to wypuszcza patcha raz na rok dodając 1 nowy półklocuszek

i niby rozwija gre. Albo akcja gdy nie był pewien czy zdąży z patchem, bo będzie musiał pograć w Portala 2, żenada. Tu nie ma co odkrywać po kilku dniach grania. Po co komu świnia zamieniająca się w jakiegoś świankozombiaka czy co to tam jest, jak nawet w tej grze nie ma co robić dla takich ludzi jak ja, którzy szukają survivalu i czegoś konkretnego, bo ileż można siedzieć i budować nie martwiąc się o nic. Oczywiście to tylko moja opinia, nie wiem co wy o tym sądzicie.Może to ja coś sobie ubzdurałem :whistling:

Edytowane przez Empro
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Witam!

 

Wraz ze znajomymi postanowiliśmy kręcić filmiki z gry Minecraft, seria nosi nazwę "Good ideas" na nasz "Seria Dobrych Pomysłów" . Głównie są to filmiki z naszych przygód, jest również prezentowanie ciekawych budowli i systemów. No i tych trzech co będą nawijali ;) Filmiki dodajemy co tydzień w każdy weekend!

 

Możemy się pochwalić, że jako pierwsi w Polsce(na świecie chyba też) wykonaliśmy szklaną butelkę w Minecraft!

 

Link do kanału: http://www.youtube.com/user/MineGoodPLideas?feature=mhum

 

Zapraszamy do subskrybowania i oglądania!

 

Pozdrawiamy!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...