Skocz do zawartości

Forumowy Turniej w F1 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Dwa tory na tydzien to pomylony pomysł. Większosc z nas ma problemy z porządnycm objechaniem jednego, a pomyśl jakby to wyglądało przy dwóch ;)

 

Nienawidze tego toru w Chinach, w ogóle mi się tam jeździc nie chce :/. Dobrze, że Monako już niedługo - zobaczymy kto tu jest drugim Kubicą :D.

Edytowane przez maciucha
Odnośnik do komentarza

Strasznie nie równy ten tor. Grając na automacie czesto i gęsto mam tak że piłuje silnik a biegu nie zmienia:( No i te trzy zakrety 90 są dość ciężkie. no i ostatni zakręt, wczoraj jadąc gorszy przejazd nadrobiłem w tymże zakręcie 0,4.

 

Zgadzam się w niektórych partiach jest strasznie nierówny, np. ten pierwszy zakręt w pewnym momencie jak się zahamuję to wyrzuca na zewnętrzna część toru. Co do czasu to po kilkunastu kółkach na razie 1:31:8xx. Tak ok 0,5sec może 0,7sec da się poprawić.

Odnośnik do komentarza

Magic jesli piszesz prawde to z tym czasem na naszym forum bys był jak rbr w f1. jest to czas z pierwszej top ten na swiecie mowa oczywiscie o ps3!!!

Bez przesady...czas uznalem za bardzo sredni dlatego fotki nie cyknalem. Czolowka kreci czasy ok 1:27 wiec zapas jest duuuzy...zreszta jechalem na automacie..gdyby Michal wzial udzial to pewnie byloby 1:28

Odnośnik do komentarza

No u mnie na ps3 na pierwszym miejscu jest typ co ma czas 1.29.1xx.a wasze czasy są na poziomie pierwszej 20. Czyli róznica dwóch sekund miedzy ps3 a xboxem? Jak mnie wpienia ten dual shock co chwila palce mi sie slizguja z gałki, no i gaz pod r2 to jakaś porażka jednak pad od iksa jest sto razy wygodniejszy. No wczoraj na automatycznej skrzyni, abesie, kontroli trakcji full, auto ustawieniu,(tym najszybszym) krece czasy na poziomie 1.31.6xx.1.32.4xx. a max z tego przejazdu moze urwe jeszcze z 0,2. Panowie podacie jakieś ustawienia, bo jak sam kombinowałem to czasy były gorsze juz od pierwszego sektora. A i mam jeszcze jeden problem nie pokazuje mojego rekordu z tym czasem 1.31 tylko jakiś stary z 1.33 mineły dwa dni i nadal to samo wtf? Na jajdłuższej prostej jaką macie prędkość? u mnie 360km

Takze jestem przekonany że nie zejde poniżej 1.31!!! W tym tyg czasy bedą sie sporo róznić nie to co w zeszłym:P

Edytowane przez benito82pl
Odnośnik do komentarza

Również moge zapomnieć że bede tak grał na padzie bo próbowałem to obczaić i co wielkie kał. Poprostu nie idzie zapanowac nad bolidem!! grajac w inne tytuly można poradzic sobie na manualu ale grając w f1 to jest katastrofa:( widzeze na tym torze nie powalcze w spróbuje poprawic sie o 0,5 i oddpuscic ten tor:(

Odnośnik do komentarza

Jak mnie wpienia ten dual shock co chwila palce mi sie slizguja z gałki, no i gaz pod r2 to jakaś porażka jednak pad od iksa jest sto razy wygodniejszy.

 

I dla tego ustawiłem sobie przyciski sam(X-gaz, [ ]-hamulec) bo te defaultowe są do bani jak dla mnie. Próbowałem na nich grać,ale czasy były o wiele gorsze.

Edytowane przez lukaszt_89
Odnośnik do komentarza

Mi własnie się przytrafiła dziwna rzecz.

 

Ale po kolei

 

Wczoraj kręciłem sobie czas w Chinach bo czas na gre mam tylko do czwartku wieczorem - udało mi mi się pobić aktualny rekord. Pojeździłem jeszcze kilka kółek ale już nic nie mogłem urwać więc zostawiłem grę na dzisiaj.

 

No i chodzi o to że wczoraj jak brałem restart okrążenia to wiadomo że jechałem równo z duchem do pierwszego zakrętu.

 

Natomiast dziś na TYCH SAMIUTKICH USTAWIENIACH jak zaczynam to ghost mnie wyprzedza od razu na pierwszej prostej i to o kilka metrów!!

 

O co chodzi jakby??

 

Kurde te same ustawienie itp a w ogóle nie moge go dogonić. Dodam że wczoraj grałem z godzinkę i własnie pod koniec grania osiągnąłem aktualny rekord więc może w time trial też jest coś takiego jak temperatura opon czy pojemnośc baku?

 

Dziwne

 

Aż mi się odechciało grać skoro na pierwszej prostej od razu tracę około 0,3 sekundy do rekordu :confused:

Odnośnik do komentarza

Pierwsze okrążenie w TT zawsze jest słabe, bo komputer bardzo niemrawie wyjeżdża z ostatniego zakrętu, przez co prędkość na prostej start/meta jest mniejsza.

 

Natomiast ja definitywnie daję sobie z tą grą spokój. Wczoraj znalazłem godzinkę wolnego czasu i zarzuciłem sobie wyścig w karierze. Ilość bugów która mi się w tym wyścigu przytrafiła woła o pomstę do nieba... w dodatku dropy animacji podczas weekendów wyścigowych są dla mnie nie do zaakceptowania, a tego na pewno żaden patch nie poprawi.

Odnośnik do komentarza

Kulejącego framerate'u nie poprawią, a to mnie wkurza najbardziej. Niema nic gorszego, niż spadki klatek podczas wyścigu np. w Monaco. Nie da się wycisnąć z fury maksimum, bo wystarczy, że animacja spadnie na ryj a my ciśniemy milimetry od murka/barierki i w tym momencie z bolidu zostaje tylko kupa dymiącego złomu :angry:

 

Szkoda... gra jest przegenialna, ale od strony technicznej leży :confused:

Czas odkopać stareńkiego rFactora i DFP ^_^

Odnośnik do komentarza

Na 360ce. Trzeci sektor w Monaco to po prostu żenada... jak się jeszcze zbierze w kupe więcej bolidów i dojdzie do jakichś kontaktów, to na ekranie jest prawdziwy slide show :(

Dla mnie spadki FPSów w racerach to największa wada jaka może być, dodatkowo jestem na to cholernie uczulony... wystarczy nawet drobny drop i już mnie to mierzi :angry:

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...