Skocz do zawartości

League of Legends


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Ta :) Jak się zaczyna popadać w schematy to kupujesz nowego bohatera i ciorasz dalej.

 

Wku.riwają mnie tylko mendy co wiecznie narzekają/zwalają winę/tłumaczą się szczególnie, że nie gram rankedów.

 

Święęęta prawda zarówno jedno jak i drugie. Staram się nie grać z randomami, ale ciężko czasem znaleźć całą piątkę, a pokusa grania jest zbyt duża. I wtedy się zaczyna piekło. :D

 

Btw. Ziggs może być kozackim championem. Saper anyone? :D

 

Gra ktoś z was na Eu east? Jakby ktoś chciał pograć to dodajcie "Meloprof". Zawsze to lepiej z kimś z forum zagrać, niż z kolejnym rage quit'erem [jakkolwiek sie to pisze]

Edytowane przez Empro
Odnośnik do komentarza

Z ciekawości sprawdziłem w końcu sprawdziłem tą gierkę, czemu tak się każdy nad nią spuszcza itp.

Od razu mowię że nigdy nie byłem fanem RTS'ów ale LoL mnie oczarował. Wciąga jak japier...

Nie ogarniam jeszcze tej gierki, ale jest dobrze, gram od wczoraj, dzisiaj kupiłem Master Yi i miałem właśnie nim staty 31/9/5, czy coś.

 

Jak to jest z tymi skórkami? Tylko za kase? ;/

Odnośnik do komentarza

Fajnego miałeś Mastera w drużynie. Jezu, jak ta gra potrafi wqrwić przez ludzi jacy w nią grają; czasem sądzę, że model dystrybucji f2p to porażka. Noob na noobie, noobem pogania. Ja gram z 3 tygodnie, daleki jestem od wymiatania, ale przynajmniej się staram, a nie daje zabijać na każdym kroku. Albo jeszcze gorzej rage quiterzy i afk'eje. Denny jest balans w tej grze, zwykle po 3 minutach wiadomo czy będzie win, czy lose. I hasło przewodnie "my team noob". Ratunku.

Odnośnik do komentarza

Ja niestety na EU West gram. Przeniosłem się parę miesięcy temu ze znajomymi, bo podobno wyższy poziom. Jak widać po Yi - sprawa dyskusyjna :D Koleś zupełnie nie wiedział co robić, cały czas overextendował na topie, gdzie przeciwko sobie miał duo-top. Wyfeedowali się w dwójkę i całkowicie pozbawili nas możliwości wygranej.

 

Najbardziej wkurzająca rzecz to właśnie ten top lane. Wystarczy, że jedna strona da się wyfeedować i cały mecz wpiz.du.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...