Skocz do zawartości

League of Legends


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej grać w godzinach 3-6 rano - maksymalny odsiew dzieci. Nie mówię, że każdy małolata jest zły, a każdy starszy czysto krystaliczny. Zdarzają się oczywiści wyjątki, są to jednak wyjątki potwierdzające regułę.

Zazwyczaj już od 1-2 jest dobrze. Ja prawie tylko w nocy gram i juz dawno zadnego dziecka nie trafilem :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja do jungli kupiłem Lee Sina. Ciężko się nim gra. O ile gangowanie jako tako mi wychodzi (jak trafię Q) tak w teamfightach nie mam w ogóle ogarnięcia. Cały czas brakuje mi energii, bo spamuje skillami tak jak przy każdym innym czempionie, a tu jednak trzeba inaczej grać. Fajny jest w sumie.

 

Ale następny mój zakup to będzie Orianna i będę ją mainował. Wtedy będę miał Elise na topika, Ori na mida i Lee do jungli ^^

Odnośnik do komentarza

Ja do jungli kupiłem Lee Sina. Ciężko się nim gra. O ile gangowanie jako tako mi wychodzi (jak trafię Q) tak w teamfightach nie mam w ogóle ogarnięcia. Cały czas brakuje mi energii, bo spamuje skillami tak jak przy każdym innym czempionie, a tu jednak trzeba inaczej grać. Fajny jest w sumie.

 

Ale następny mój zakup to będzie Orianna i będę ją mainował. Wtedy będę miał Elise na topika, Ori na mida i Lee do jungli ^^

Po pierwsze - ganK" a nie "ganG" - Gangi to masz Nowego Jorku... z DiCaprio ;p

 

Po drugie. Zaczynanie ganku z Q jest w większości przypadków głupie. Tak się nie robi, bo miss na Q = strata okazji. To co powinieneś robić to W do najbliższej wroga przyjaznej jednostki (czy to minion czy champion). Potem ładujesz slow z E i dopiero potem Q. Dlaczego? Bo proc Q zadaje tym więcej damage im mniej HP ma Twój cel. Jak ulti Garena. Temu Twoje idealnie wyglądające combo na ganku (wymaga trochę wprawy) to W do warda/miniona/championa, raz Q na cel, potem R w stronę własnej wieży, potem ślicznie lecimy z procem od Q, slow z E i nie ma bata by delikwent uciekł. No chyba że dostanie ulti od Shena, Soraki, ma Flasha i jeszcze jakiś skok własny.

 

 

I fucking love Lee Singa :)

Odnośnik do komentarza

Ja do jungli kupiłem Lee Sina. Ciężko się nim gra. O ile gangowanie jako tako mi wychodzi (jak trafię Q) tak w teamfightach nie mam w ogóle ogarnięcia. Cały czas brakuje mi energii, bo spamuje skillami tak jak przy każdym innym czempionie, a tu jednak trzeba inaczej grać. Fajny jest w sumie.

 

Ale następny mój zakup to będzie Orianna i będę ją mainował. Wtedy będę miał Elise na topika, Ori na mida i Lee do jungli ^^

W teamfightcie stawiasz warda potem W do niego i wykopujesz kogoś w swój team. Polecam popatrzeć co koreańczycy na allstarsach robili lee sinem można sporo podpatrzeć. Głowa mala co oni wyczyniali  :D

Edytowane przez STERN
Odnośnik do komentarza

Jednak olewam Ori i biorę Dianę ;)

 

Co do reszty - ja to wszystko znam, te taktyki, sposoby i inne bajery. Problem jest z egzekucją, bo jak dochodzi do tfa to wpadam w jakiś dziwny nieogar. Podejrzewam, że to zależy po prostu od ogrania czempiona ;)

 

A jeszcze trochę czasu minie zanim będę się komfortowo czuł w Lee Sinie, bo ostatnio gra jednym czempionem strasznie mnie nudzi i praktycznie co grę zmieniam rolę i czempa albo gram aramy.

Odnośnik do komentarza

Randomowosc w doborze ludzi w tej grze jest powalajaca. Rano rozregralem okolo 3 meczy, gdzie w kazdym trafilem na ogarniajacych ludzi, z ktorymi moglem sie spokojnie porozumiec, ustalic strategie itd. Po poludniu w jednej grze trafilem na feedujacego adc na 3v3. Wieczorem odwiedzila mnie dzieciarnia, a w nocy totalni idioci.

 

Nie wiem o co chodzi.

 

Zapisze sobie te nicki z forumka i cos mozemy zagrac. Mi ostatnio trojki duza bardziej pasuja niz 5.

Odnośnik do komentarza

No proszę Was, ja przedwczoraj poznałem kolesia z Egiptu z którym rozgrałem 8 meczy pod rząd i 8 razem wygraliśmy, ja Kassadinem on Sejuani w jungli - teamy idealne nikt sie nie kłócił o picki czy bany każdemu pasowała przypisana rola i świetnie sie grało, ugdaliśmy się na drugi dzień żeby znowu pójść po pare zwyciestw po dwóch przegranych meczach pod rząd sobie odpuściliśmy :) Naprawdę niektórzy są albo zacofani, albo maja problemy w domu.


Aktualnie jestem Silver V gdyby nie 2 wczorajsze przegrane byłbym IV, dawać zapro to pogramy - ja głównie mid :)

Odnośnik do komentarza

Ja pewnie będę grał dzisiaj w nocy, dzisiaj około 1 trafiłem na fajnego typa, zagralismy dwie partie i dwie wygralismy. Miałem fajnego xina na topie, całą grę bez butów i nie wziął nawet flasha, ganki na niego to był cud miód. Zniszczyłem go Yorickiem niemiłosiernie:)

 

Ja głównie gram Jungle/support. Topa, jesli nikt nie chce;)

 

A i Silver 3 jak cos.

Edytowane przez Faranell
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...