Skocz do zawartości

League of Legends


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

W teorii nie powinna. low elo solo que raczej opiera się na fakcie, że potrafisz samemu carry drużynę. Sej jest tankiem z niezłym utility.... nie bardzo widzę jak możesz być wielkim killerem grając z nią ;)

 

 

To jak wygląda Twój build w takim razie? ;p

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

 

No właśnie nie jestem killerem, wolę się upewnić że nawet beznadziejny carry dostanie tyle killi że nie będzie w stanie failować a team ma dobry engage, bo imo tego brakuje w większości gier.

 

Im więcej dmgu zrobisz tym mniej do zdjęcia pozostanie dla carrych, dlatego ostatnio po ancient golemie i butach buduję liandry's torment, abyssal scepter,  sunfire + ap albo armor, to wystarczy żeby 5 ludzi próbowała uciekać w panice po engagu z aoe ulty za ~600, wbiciu na Q za ~300+, E za ~300 i tykający dmg z W przez 4 sekundy, dodaj sobie do tego jej snare i slow a dostaniesz wygrany tf nawet z najgorszym teamem, byle potrafili podejść i atakować. 

Dodasz rabadona i wyskoczysz z krzaka to carry nawet nie zauważy co go trafiło.

Edytowane przez scuff
Odnośnik do komentarza

Tylko, że tu zakładasz, że owy beznadziejny carry w mid/late game nie będzie ginął 1 vs 5 próbując ubić wrogie Wolves. Albo chcąc sobie wziąć ich Reda. Bo na niewiele się zda jego piękne 6/2/3 na koniec lane phase jeżeli potem praktycznie będzie w grze nieobecny. A miałem już tak nie raz. A to siedzi w sklepie jak obie drużyny krążą koło barona. A to pójdzie se gdzieś na linie po 5 CSów, a to zginie randomowo gdzieś. A potem masz sytuację 3v5 gdzie Twoja Sej może i nie zginie w sekundę, ale też będzie miała problem ubić 5 wrogów - nawet jeżeli samemu posiadasz skilla. Temu np lepiej by sobie wziąć coś ala Jax by mieć potencjał do zrobienia czegoś samemu jak team okazuje się średnio sprytny ;p

Odnośnik do komentarza

Tylko, że tu zakładasz, że owy beznadziejny carry w mid/late game nie będzie ginął 1 vs 5 próbując ubić wrogie Wolves. Albo chcąc sobie wziąć ich Reda. Bo na niewiele się zda jego piękne 6/2/3 na koniec lane phase jeżeli potem praktycznie będzie w grze nieobecny. A miałem już tak nie raz. A to siedzi w sklepie jak obie drużyny krążą koło barona. A to pójdzie se gdzieś na linie po 5 CSów, a to zginie randomowo gdzieś. A potem masz sytuację 3v5 gdzie Twoja Sej może i nie zginie w sekundę, ale też będzie miała problem ubić 5 wrogów - nawet jeżeli samemu posiadasz skilla. Temu np lepiej by sobie wziąć coś ala Jax by mieć potencjał do zrobienia czegoś samemu jak team okazuje się średnio sprytny ;p

 

 

Jak giną gdzieś w ciemnej dpie albo ich nie ma to nie będzie engage'a, dlatego wolę mieć to pod kontrolą. Nie lubię killerów na jungli, tylko tank/peeler. Jak team nie potrafi wyciagnąć zwycięstwa z CC z piekła to i tak GG, ale póki co nie spotkałem teamu który by ciężko failował z sejuani, chyba że przeciwnicy mają konkretnego skilla.

Edytowane przez scuff
Odnośnik do komentarza

 

 

Przypadkiem znalazłem listę osób korzystających z nielegalnych wspomagaczy do LoLa, w postaci skryptów wykonywanych przez Bot of Legends. Znajduję się tam co najmniej kilku użytkowników forum, dzięki czemu można ławo zweryfikować w jaki sposób zdobyli wymarzoną dywizję.

Zamieszam Listę:

Co robi taki skrypt ?

Wgrywasz i injectujesz skypty do lola takie jak autograb ktory zawsze trafia, badź trzymasz spacje i sam wali najbardziej optymalne combo ryzem, wszystko mozesz zrobic, pokazuje timery buffow, wardow, autosmite, autoskill shooty poprostu wszystko.

Jest tez autolast hittowanie, skrypt ktory np oblicza ile enemy ma hp i jesli zabije rzuca ulti badz ignite.

Odnośnik do komentarza

http://www.sadistic.pl/league-of-legends-rage-pl-vt208666.htm

 

Łomatkobosska... 
Też tak się zachowujecie jak gracie w LoL'a? Poważnie, ja nigdy tak nie bluźniłem grając. Pewnie dal tego że zawsze byłem dobry (hehe). To jest przesada : D... Teraz jeszcze bardziej będę się rozkoszował zabijaniem noobków wiedząc że tak reagują :>
 

 

 

dobra raz walnąłem w klawiaturę, ale to przez to że miałem over9000 ping :<

 

Edytowane przez HeXa
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...