Skocz do zawartości

PSX Extreme #160


Rekomendowane odpowiedzi

taaa, ok....co nie zmienia faktu,ze Polska dalej PC tami stoi albo...to co piszesz jest nieprawdą

 

Bo CDA jest w kazdym kiosku, przynajmniej u mnie. Czy az tak sie sprzedaje, ze kioski go "nie kasuja"? Moze.

 

ale ze wszedzie jest CyberMycha (czy cos podobnego, w kazdym razie jakie tałtajstwo na pc dla dzieci) i ze to sie w kazdym kiosku sprzedaje to juz nie łykam tak łatw

o..

 

tak,ze twego wyjansienia Fenixie o przenoszeniu sie do Empików prasy tematynej nie do konca....

 

_________________________________________________________________________________________________________________________________

 

no...i se kupiłem numer :rolleyes:

 

 

no so , fajny :teehee:

 

na pierwszy rzut- fajnie, ze kontynuowana jest "wirtualna turystyka:...chciałbym by przez kilka nr to pociagnać! Mozna by sobie przypomniec najciekawsze lokacje z gier

 

 

ocena black opsss wystawiona przez mutka nie dziwi- on nie powinien pisac recki tej gry w sumie, bo wydaje mi sie ze koles lubuje sie w taktycznych grach, a to widowiskowa seria skryptów w ktorej czasem strzelamy XD

 

to raz a dwa...ze ten rozmach powoli sie przejada wszystkim

 

Butcher- krzesnice masz pierwszorzedną ;-)

Odnośnik do komentarza

Numer mam od czwartku. Czytam sobie na razie wybrane artykuly i jest mlodziezowo. Ale widze fajne bugi, hehe. Np. w konsolometrze PS3 i tekscie o Uncharted - co to jest "Buffy the vampire Player"? ;]

Prędzej to nieśmieszny dowci.p, niż błąd.

 

Zart? Nie sadze. Jakas gra slow miedzy "Player" a "Slayer"? No nie chyba.

Odnośnik do komentarza

Ural a tak na poważnie koniec z "trzodowiskiem" ?

 

Hmmm, niekoniecznie - raczej aktualnie brak czasu :). Trzodowisko może wrócić, ale jak przysiądę, bo na razie Nora jest zbyt angażująca... BTW jak coś trzeci odcinek już na PPE ;). W każdym razie Trzodowisko może wrócić, tylko że ja bez bata w postaci terroryzującego mnie co 5 minut Ściery nie potrafię nic oddać w terminie :(.

Odnośnik do komentarza

Dlaczego tak mało piszecie o ścieżce dźwiękowej? "Majin cośtam" dostało bodajże 9 za dźwięki (noty głównej nie podaję), a w recenzji 0 o tym. W Need For Speedzie to samo.

Ludzie kupują wzmacniacze, głośniki za grubą kasę, a Wy tak ogólnikowo piszecie.

-----------------------

Alarm! Nie widzę Myszaqa w spisie Redaktorów. Czemu nie ma pożegnania na łamach? Wcześniej jakoś to było normalnie załatwiane we wstępniaku, czy hyde parku.

Trochę to smutne, że coraz mniej jest charakterystycznych Zgredów. Nie chcę pisać jak to było kiedyś - Star - chudy matematyk, Gamera - czołg, Hiv - wiejski głupek, Myszaq - ten od żelu. Norby - a'la podkrążone oczy.

Niech nowe osoby będą jakieś "inne"! Róbcie sobie jakieś foty, przy artykułach, a nie białe tło i czarna czcionka.

Przykład z 43#:

43bi.th.jpg

-----------------------

Kolejna sprawa to strasznie rozbudowana Redakcja.

Po co Wam np. jakiś Zeratul? Co mnie obchodzi opinia jakiegoś nieznanego mi kolesia? Równie dobrze, możecie w PE, umieszczać losowe wypowiedzi Czytelników z forum, czy PPE.

Albo teksty Dżuja z reklamą Interii. Niech Dżujo się zastanowi, albo PE, albo Interia. Te jego wywody w "niusach" ciekawie się czyta, ale bardziej to pasuje na tylnie strony, obok tekstów Mazura, czy Butchera.

PS. Wasz tekst-tytuł: "od graczy dla graczy", jest tak popularny... nagle na prawie każdej growej stronie widzę taki nagłówek.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Dlaczego tak mało piszecie o ścieżce dźwiękowej? "Majin cośtam" dostało bodajże 9 za dźwięki (noty głównej nie podaję), a w recenzji 0 o tym. W Need For Speedzie to samo.

Ludzie kupują wzmacniacze, głośniki za grubą kasę, a Wy tak ogólnikowo piszecie.

-----------------------

Alarm! Nie widzę Myszaqa w spisie Redaktorów. Czemu nie ma pożegnania na łamach? Wcześniej jakoś to było normalnie załatwiane we wstępniaku, czy hyde parku.

Trochę to smutne, że coraz mniej jest charakterystycznych Zgredów. Nie chcę pisać jak to było kiedyś - Star - chudy matematyk, Gamera - czołg, Hiv - wiejski głupek, Myszaq - ten od żelu. Norby - a'la podkrążone oczy.

Niech nowe osoby będą jakieś "inne"! Róbcie sobie jakieś foty, przy artykułach, a nie białe tło i czarna czcionka.

Przykład z 43#:

43bi.th.jpg

-----------------------

Kolejna sprawa to strasznie rozbudowana Redakcja.

Po co Wam np. jakiś Zeratul? Co mnie obchodzi opinia jakiegoś nieznanego mi kolesia? Równie dobrze, możecie w PE, umieszczać losowe wypowiedzi Czytelników z forum, czy PPE.

Albo teksty Dżuja z reklamą Interii. Niech Dżujo się zastanowi, albo PE, albo Interia. Te jego wywody w "niusach" ciekawie się czyta, ale bardziej to pasuje na tylnie strony, obok tekstów Mazura, czy Butchera.

PS. Wasz tekst-tytuł: "od graczy dla graczy", jest tak popularny... nagle na prawie każdej growej stronie widzę taki nagłówek.

 

Cytat z recenzji Majina: "Dla równowagi oprawę ratuje doskonała ścieżka dźwiękowa i kilka fajnych sztuczek graficznych". Więc nie mów, że nie ma ani słowa, bo jest jedno!:)

Odnośnik do komentarza

  O muzyce i efektach dźwiękowych już w PE się nie pisze lub czasami marginalnie. O ogólnie pojętej grafice również pisze się mało i często "prostacko".

 

Nowy Need for Speed ponoć chodzi w  30fps, wiec jak  dynamika jazdy ma się do 60fps np w Burnoutach? Dlaczego nawet słowem nic nie ma wspomniane w recce? Szkoda że tego wszystkiego trzeba się dowiadywać się z innych źródeł.

 

Recka Muttiego i Zaxa dla mnie najlepsza w tym numerze , ale ogólnie poziom recenzji staje się coraz niższy. O kwestiach technicznych się już prawie nic nie pisze a miejsce marnuje na jakieś idiotyczne wstępy czy inne lanie wody.

 

Nie lubię również felietonów opartych na "gdybologii" ; ) Nudy.

 

O zaletach numeru których jest sporo nie chce mi się pisać ; )

Edytowane przez Sebastian Ś.
Odnośnik do komentarza

Alarm! Nie widzę Myszaqa w spisie Redaktorów. Czemu nie ma pożegnania na łamach? Wcześniej jakoś to było normalnie załatwiane we wstępniaku, czy hyde parku.

Trochę to smutne, że coraz mniej jest charakterystycznych Zgredów. Nie chcę pisać jak to było kiedyś - Star - chudy matematyk, Gamera - czołg, Hiv - wiejski głupek, Myszaq - ten od żelu. Norby - a'la podkrążone oczy.

 

Jeśli masz na myśli stopkę redakcyjną, to Myszaq wciąż tam jest. A skoro jest to po co go żegnać? :whistling:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...