Skocz do zawartości

PSX Extreme #160


Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie, że jest kontynuowany wątek wirtualnej turystyki, a jeszcze lepiej, że załapała się tam wioska z RE4.

 

Trochę mało miejsca daliście GOW na PSP. Ocena jest ok. To najlepsza gra w tym roku na PSP, a miejsca dostaje mniej, niż jakieś strzelanki, gdzie w zapowiedziach dostają po kilka stron na tryb multi, a potem jeszcze drugie tyle w recenzji.

Odnośnik do komentarza

Sporo kontrowersyjnych ocen w tym numerze. Przynajmniej będzie wesoło na forum. Dobrze, że za AC:B wziął się Koso, choć mam uwagi co do oceny jaką wystawił oprawie (gram na PS3 i mam wrażenie, że grafika-przynajmniej na początku- raczej się uwsteczniła, a o lepszych teksturach nie może być mowy). Ja swój egzemplarz kupiłem wczoraj w Realu.

Odnośnik do komentarza

Ja również dorwałem wczoraj swój numer.

 

Na razie tylko przejrzałem go z grubsza (plusa za powrót "Wirtualnej turystyki" i Prypyat) ale co mi się rzuciło w oczy to ocena Black Ops heh. Ja doskonale wiem, że ocena ocenie nierówna, gra grze nierówna ale porównać do mw2 można w końcu to ta sama seria. To ocena BO wydaje się dosyć dziwna i tym bardziej dziwi fakt skąd taka wysoka ocena mw2 swego czasu :blink: .

 

Tak czy siak numer gruby.

 

PS. Recenzja i ocena Undead Nigtmare :thumbsup: .

Odnośnik do komentarza
Trochę mało miejsca daliście GOW na PSP. Ocena jest ok. To najlepsza gra w tym roku na PSP, a miejsca dostaje mniej, niż jakieś strzelanki, gdzie w zapowiedziach dostają po kilka stron na tryb multi, a potem jeszcze drugie tyle w recenzji.

Częsta praktyka z tym, że mało miejsca jest dla gier z kieszonek. Tak recenzja GOW3 dostało bodajże 7 stron.

Odnośnik do komentarza

Zabawne, bo kiedy tutaj nie wejdę to dyskusja dotyczy albo:

a) czy już kupiłem nowy numer i gdzie; czy prenumerata już dotarła; gdzie jeszcze nie było nowego numeru;

b) dlaczego ocena mojej ulubionej gierki jest taka niska? No dlaczego?;

c) kiedy zapowiedź nowego numeru?

 

Najbardziej irytuje punkt a i interesuje chyba tylko autora.

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z przedmówcami, jeśli chodzi o Wii, które jest naprawdę zaniedbywane. Szkoda, że Psx Extreme nie pomaga w promocji Nintendo w Polsce- przecież to ważne żeby recenzje w ogóle pojawiały się, pojawiały się na bieżąco i zajmowały trochę więcej niż pół strony. To już lepiej po prostu zlikwidować konsolometr Wii- tak będzie uczciwiej:]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...