Skocz do zawartości

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

Pamięta ktoś właśnie w GT3 ostatnią ze wszystkich licencji w Monako? Gdzie trzeba było tą czerwoną Toyotą(już nie pamiętam nazwy) zmieścić sie w czasie przy wyłączonych wszystkich wspomagaczach? To był hardcore, gdy zdobyłem wtedy złoto cieszyłem sie jak hoooi. Z czasem wszystko zaczęli ułatwiać dla casualów i już nie ma takich przeżyć jak kiedyś :( GT5 też prawie połowa licencji jest prosta że aż szkoda gadac :down:

Dla mnie najtrudniejszą licencją w serii był test w GT2. Gdzie mieliśmy pokonać 2 zakręty w lewo na specjalnie wydzielonym odcinku otoczonym bandami. Jechało się Chevroletem Camaro. Limit czasowy na złoto był bardzo wyżyłowany.

 

Znalazłem parę ciekawostek w GT5.

 

1) Na Trial Mountain nadal jest obecna pamiętna małpka. Siedzi i gałęzi przed przed 6 zakrętem (taki easter egg).

2) W Toyocie FT-86 Concept '09 na wyświetlaczu zawsze jest wyświetlana mapka toru na którym jedziemy.

Odnośnik do komentarza

Hej miał ktoś chyba podobną sytuacje do mojej, mianowicie zaliczyłem licencje IA-10 na srebro a wszystkie poprzednie mam na złoto i nie dostałem trofeum   :mellow:  Zrobiłem złoto, wyszedłem do menu, zanim zrobiłem save wskoczyło kolejne trofeum. Ufff przede mną już tylko licencje S 

Edytowane przez 2097
Odnośnik do komentarza

gralem dzisaj w sony center w gliwiach na gran turismo 5 demo 2010, i prosze powiedzcie mi ze w pelnej wersji grafika torów jest lepsza, bo to co widzialem w tym demie to jednym slowem padaka :confused: , na prawde az zaniemowilem . Nadzieje wrocily jak zobaczylem trase w toskani z trybem dzien/noc. jazda przy zachodzie slonca :thumbsup: .

ale trasa w rzymie, madrycie to porazka na calej linii.

i mam nadzieje ze w pelnej wersji jest lepiej.nie dluugo sie przekonam :)

Odnośnik do komentarza

Level 21. Potwierdzam że od poziomu 20 "ciut" lepsze są uszkodzenia.

 

Ale eventy na ekstremalnym poziomie są bardzo trudne muszę przyznać.

Tam galadro, italia czy vejron to maluchy w porównaniu z wozami przeciwników.

 

Ja zrobiłem wszystkie licencje na srebro i 2 brązy. Może kiedyś pobawię się o złoto.

 

Nadal U MNIE nie widzę zabrudzeń :confused:

 

Może coś 1 grudnia poprawią.

Edytowane przez polaki899
Odnośnik do komentarza

Z tego co nam na razie wszystkim wiadomo to 40. Przesmieszne jest to, ze model zniszczen trzeba odblokowywac. Jeszcze glupsze jest to, ze nie robisz tego raz, tylko stopniowo, powolutku. Ale obejrzyj sobie ten

http://www.youtube.com/watch?v=XINuNcmXfLI

filmik, zeby nie palnac ze model zniszczen jest slaby.

 

Na razie trzeba czekac na jakies stanowisko Kaza albo innych ludzi tworzacych GT5. Komedia na kolkach, ale co zrobic...

Odnośnik do komentarza

a ktory level trzeba miec odblokowany, by jeszcze wygladalo to choc troche jak stluczka ? :teehee:

 

 

Chocby jak w FORZA 2 z przed 3 lat.

 

Powiem że zrobiła na mnie wrażenie ta stłuczka z FM2, zaś w FM3 po czołówce całe auto sie rysuje i jak dla mnie gorzej to wygląda od FM2 po tym filmiku, czyżby turn10 sie cofało pod względem zniszczeń? :whistling:

Edytowane przez Merson
Odnośnik do komentarza

Powiedzcie mi ludziska gdzie najlepiej zaraniać siano w gt5 (mam 16level) bo troche mnie to juz wku. KAsy ciągle brak, a eventy ktore mi zostały do zaliczenia to juz tylko fury za conajmniej 250 tyś cr.

W poprzednich odsłonach serii było to o niebo lepiej rozwiązane, a tu wiecznie problem z kasą.

Zaliczyłeś eventy specjalne? tam jest hajsu jak lodu.

Odnośnik do komentarza

No jezeli ty lecisz na ilosc a nie na jakosc, to ja nie mam pytan... Z reszta, twoj avatar wszystko tlumaczy ;)

haha - ciezko GT nazwac jakoscia. Dobra, EOT, zostane w Console Wars, zeby nie robic burdelu. :thumbsup:

Edytowane przez easye
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Powiedzcie mi ludziska gdzie najlepiej zaraniać siano w gt5 (mam 16level) bo troche mnie to juz wku. KAsy ciągle brak, a eventy ktore mi zostały do zaliczenia to juz tylko fury za conajmniej 250 tyś cr.

W poprzednich odsłonach serii było to o niebo lepiej rozwiązane, a tu wiecznie problem z kasą.

Zaliczyłeś eventy specjalne? tam jest hajsu jak lodu.

 

Problem w tych eventach polega na tym że można zarobić, ale tylko raz. Za drugim razem po przejechaniu na złoto nie dostajemy już hajsu (sprawdzałem na gokartach)

Odnośnik do komentarza

i tak jak na ilosc gier wydanych w ciagu 5 lat zawsze beda o pare krokow do przodu przed P.

Tez nie wiem, co za idiota wymyslil odblokowywanie zniszczen. Ta gra coraz bardziej mnie zaskakuje.

 

Mnie coraz bardziej zaskakuje, że nie grałeś w tą grę o najbardziej ją krytykujesz :) Co 2 strony widzę Twój kolejny komentarz o tym jak to GT5 jak najgorszą grą na świecie. Wyluzuj trochę, szukaj pozytywnych rzeczy w życiu bo z tej zgryzoty i nieszczęścia jeszcze się wpędzisz w depresję.

Odnośnik do komentarza

i tak jak na ilosc gier wydanych w ciagu 5 lat zawsze beda o pare krokow do przodu przed P.

Tez nie wiem, co za idiota wymyslil odblokowywanie zniszczen. Ta gra coraz bardziej mnie zaskakuje.

 

Mnie coraz bardziej zaskakuje, że nie grałeś w tą grę o najbardziej ją krytykujesz :) Co 2 strony widzę Twój kolejny komentarz o tym jak to GT5 jak najgorszą grą na świecie. Wyluzuj trochę, szukaj pozytywnych rzeczy w życiu bo z tej zgryzoty i nieszczęścia jeszcze się wpędzisz w depresję.

 

W Console Wars to samo. Nie grał, ale widział u kumpla :), czyli faktycznie można sobie w taki sposób wyrobić precyzyjny pogląd i sprawiedliwą ocenę, szczególnie w grze, która nie jest na 5 h , a na ciut więcej.

Odnośnik do komentarza

Mi 5 godzin w zupenosci wystarcza by ocenic gre i dokonac wyboru, czy ja kupuje, czy nie. W zupelnosci wystarcza, by zweryfikowac wypowiedzi na temat modelu jazdy, ktory przebija wszystko, co ukazalo sie pod kierownice, a wypowiadam sie czesto, bo rozwalaja mnie opinie posiadaczy jedynie Ps3, ktorzy sa specami od gier konkurencji.

Odnośnik do komentarza

Mi 5 godzin w zupenosci wystarcza by ocenic gre i dokonac wyboru, czy ja kupuje, czy nie. W zupelnosci wystarcza, by zweryfikowac wypowiedzi na temat modelu jazdy, ktory przebija wszystko, co ukazalo sie pod kierownice, a wypowiadam sie czesto, bo rozwalaja mnie opinie posiadaczy jedynie Ps3, ktorzy sa specami od gier konkurencji.

 

Jak na razie to takich "speców" więcej widzę po stronie X360...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...