Skocz do zawartości

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

Zamiast dać taką żenadę, mogli w ogóle tego nie robić. Teraz GT przedstawia się jeszcze żałośniej niż wtedy gdy nie było kokpitów. Na szczęście inne zmiany bardzo in plus do tego DLC, które może być niezłe.

Przecież nie musisz korzystać z tego widoku ,nikt Ci tego nie narzuca, więc nie rozumiem dlaczego niby GT wygląda teraz gorzej . :P PD chyba popełniło błąd z tymi standardami .Mogli dać z 300/400/500 aut w premium i by sie nikt nie przyczepił .A tak dali premium + standard aut jest 1000 i teraz dodadzą paintowy widok z kokpitu i niektórzy mają już problem . :P Ja się bede cieszył mam kierę (nie chwalę się :D ) , ze standardów nie korzystałem z tego względu właśnie że nie uznaje innego widoku niż ten z kokpitu .Ch**wy czy nie ale zawsze chwalę sobie rzeczy które są ,aniżeli ich nie ma.

Edytowane przez Darude
Odnośnik do komentarza

Bez przesady. Gdyby wszyscy deweloperzy pchali do gry wszystko co popadnie, ale w chu.jowej jakości, to byśmy mieli prawdziwy nawał tandety. Piszesz, że lepiej jak jest niż jakby miało nie być... ja tam wolę jak gówna nie ma i nie śmierdzi :P.

 

Fur powinno być o wiele mniej, ale wszystkie na poziomie premiumów.

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

Nie zgadzam się. Jeżdżę w zasadzie tylko ze zderzaka i to, że jest mnóstwo samochodów graficznie niewyglądających świetnie wcale mi nie przeszkadza. Fizyka jazdy dla standardów jest taka sama jak dla premium i to jest najważniesze. Super jest to, że mamy do wyboru kilkaset starszych aut, gdzie w eventach online można robić zawody w stylu Mazdy z lat 80-tych vs Nissany. Nie było by takiej możliwości, gdybyśmy mieli np. 500 aut premium.

Odnośnik do komentarza

Ja bym chciał prawdziwy widok z maski zamiast kamerki umieszczonej na dachu, w niektorych autach w takim widoku nie widac wogole maski tylko sam dach i sie dziwnie jeździ :confused: a innych widoków nie używam bo wiadomo, że na takim lub na samych zegarach się jeździ najlepiej :P i zamiast widoków z kokpitu do premiumów lepiej by dali troche torów nowych bo te co są to jakaś żenada, połowy fajnych tras, które były ww wcześniejszych GT teraz nie ma:/ Głupi Shift 2 ma fajniejsze tory (SPA :wub:)

Edytowane przez rajnerGT
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Bez przesady. Gdyby wszyscy deweloperzy pchali do gry wszystko co popadnie, ale w chu.jowej jakości, to byśmy mieli prawdziwy nawał tandety. Piszesz, że lepiej jak jest niż jakby miało nie być... ja tam wolę jak gówna nie ma i nie śmierdzi :P.

 

Fur powinno być o wiele mniej, ale wszystkie na poziomie premiumów.

 

Jak ktoś gra tylko z kokpitu, to chyba jednak będzie wolał takie rozwiązanie niż jego całkowity brak.

Odnośnik do komentarza

Ja bym chciał prawdziwy widok z maski zamiast kamerki umieszczonej na dachu, w niektorych autach w takim widoku nie widac wogole maski tylko sam dach i sie dziwnie jeździ :confused: a innych widoków nie używam bo wiadomo, że na takim lub na samych zegarach się jeździ najlepiej :P i zamiast widoków z kokpitu do premiumów lepiej by dali troche torów nowych bo te co są to jakaś żenada, połowy fajnych tras, które były ww wcześniejszych GT teraz nie ma:/ Głupi Shift 2 ma fajniejsze tory (SPA :wub:)

 

W DLC będą tory :) Na razie nie wiadomo jakie, ale będą ;)

Odnośnik do komentarza

Zamiast dać taką żenadę, mogli w ogóle tego nie robić. Teraz GT przedstawia się jeszcze żałośniej niż wtedy gdy nie było kokpitów. Na szczęście inne zmiany bardzo in plus do tego DLC, które może być niezłe.

Przecież nie musisz korzystać z tego widoku ,nikt Ci tego nie narzuca, więc nie rozumiem dlaczego niby GT wygląda teraz gorzej . :P PD chyba popełniło błąd z tymi standardami .Mogli dać z 300/400/500 aut w premium i by sie nikt nie przyczepił .A tak dali premium + standard aut jest 1000 i teraz dodadzą paintowy widok z kokpitu i niektórzy mają już problem . :P Ja się bede cieszył mam kierę (nie chwalę się :D ) , ze standardów nie korzystałem z tego względu właśnie że nie uznaje innego widoku niż ten z kokpitu .Ch**wy czy nie ale zawsze chwalę sobie rzeczy które są ,aniżeli ich nie ma.

 

Wiem, że nikt mi nie narzuca grania z kokpitu, ale kurde. Przez te 800 aut standard i jeszcze teraz przez te "kokpity" ta gra wygląda jak chińskie tandetne (pipi) z masą śmiesznych akcesoriów i podrabianych kart z grami, a powinna wyglądać jak stylowy Iphone z tylko tymi najważniejszymi, wymuskanymi. Mam nadzieję, że kumacie metaforę. Gra jest zbyt zróżnicowana. Jednym aspektem zachwyca, a innym totalnie odrzuca. Graficznie jest tylko średnio, a jak się jedzie autem standard po jakimś brzydkim torze to już w ogóle jest źle. Boli mnie to, że GT5 po mimo tak długiego czasu developingu wydaje się produktem kończonym na szybko.. Dobrze, że wchodzi 2.0, zmiany zdają się być rewelacyjne, trzymam kciuki za jakieś kozackie auta i fajne tory w DLC.

Odnośnik do komentarza

Jednak GT5 ma też swoje momenty, jak na przykład to:

 

http://www.youtube.com/watch?v=kQO6JHZl-Cs&feature=player_embedded#

 

Ale może też wyglądać tak:

 

gran-turismo-5-playstation-3-ps3-447.jpg

 

To taki mały ewenement :P

 

 

PS. Za Nurburgring należy im się jakiś pomnik ;)

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

i zamiast widoków z kokpitu do premiumów lepiej by dali troche torów nowych bo te co są to jakaś żenada, połowy fajnych tras, które były ww wcześniejszych GT teraz nie ma:/ Głupi Shift 2 ma fajniejsze tory (SPA :wub:)

Ja bym nie chciał powtarzanych,odświeżonych tras .Oczekuje na nowe tory które znamy z serii wyścigowych.Spa ,Road Atlanta ,Paul Ricard ,Imola ,Zolder ,Surfers Paradise,Silverstone jakby któryś z tych torów sie znalazł to byłbym w 7 niebie. :P

Edytowane przez Darude
Odnośnik do komentarza

i zamiast widoków z kokpitu do premiumów lepiej by dali troche torów nowych bo te co są to jakaś żenada, połowy fajnych tras, które były ww wcześniejszych GT teraz nie ma:/ Głupi Shift 2 ma fajniejsze tory (SPA :wub:)

Ja bym nie chciał powtarzanych,odświeżonych tras .Oczekuje na nowe tory które znamy z serii wyścigowych.Spa ,Road Atlanta ,Paul Ricard ,Imola ,Zolder ,Surfers Paradise,Silverstone jakby któryś z tych torów sie znalazł to byłbym w 7 niebie. :P

taki głupi Shift 2 ma większość wymienionych przez Ciebie ;p i dużo innych fajnych prawdziwych torów. ale w GT po co, dajmy ludziom chłam po którym sie nie chce nawet jeździć..

Odnośnik do komentarza

Super - to juz moj trzeci taki sam Red Bull X2010 w oryginalnych barwach Red Bull, ale przyjmuje ! Moze ktos ma wiecej carbonow i chcialby sie zamienic ?

Zaraz zabieram sie za event na torze Suzuka tym wlasnie bolidem.

 

W garazu po nacisnieciu trojkata na jakis samochod pokazuje sie w menu opcja ''stworz miniature samochodu'' - wiecie moze co to takiego ?

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Chodzi o stworzenie małego obrazka z wizerunkiem samochodu. Miniaturki to te nieweilkie fotografie aut wyświetlane obok nazwy samochodu, kiedy poruszamy się po Garażu.

 

Po zmianie dysku na nowy, okazało się, że przy kilku samochodach nagle wcięło mi ten obrazek, a obok nazw aut było jedynie puste miejsce. W takiej chwili z pomocą przyszła funkcja "Stwórz miniaturę samochodu".

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

18 października DLC, a w nim... SPA!

 

http://www.gtplanet....-francorchamps/

 

Paczka z autami taka sobie.

 

@Ficuś - no, wygląda na to, że oprócz nowego Red Bulla reszta to zwykłe auta z GT5 z modyfikacjami wyścigowymi. Z tej paczki kupię tylko trasy i może lakiery.

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...