Skocz do zawartości

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze się nie nauczyłeś, że dla Sony 1$ = 1€? Chyba zawsze tak przeliczają ceny w PSS :/

 

PS. Trasa kosztuje 4€, obniżyli cenę.

PS2. Ciesz się, że Sony nie przelicza cen z € na zł po aktualnym kursie. Dla nich 1€ to ok 3,6 zł :P

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Wjeżdżasz do pitstopu, wyskakuje okienko z wyborem opon i tankowaniem. Na dole okna masz "OK", a po prawej bodajże "Zawieś wyścig" (w pol. wersji). Wybierasz "Zawieś" i zapisuje stan. Po wyjściu i ponownym wejściu do wyścigu, zaczynasz od miejsca zapisu.

 

Właśnie - 'Zawieś', nie 'Wstrzymaj';)

Edytowane przez Hal Emmerich
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wracając do nowych dlc. 15-20(?) zł za 1 - słownie JEDNĄ - trasę(w dodatku owalną) to lekka kpina. Samochody już lepiej, chociaż irytuje mnie wydawanie kolejnych roczników tych samych aut - np. mini (nie zapominając o pierwszej paczce z podrasowanymi wózkami, które już w grze były) no i nieskończonej ilości "skajlajnów" wszelkiej maści i wersji. Nie żebym nie lubił tych aut, ale ileż można i czyż nie ma wielu innych wartych uwagi? Jak patrzę na zestawy furek do FM4 to, aż mi ślinka cieknie. Nie można tak?

Edytowane przez Luqat
Odnośnik do komentarza

Świetna sprawa z tą trasą, bardzo mi tego brakowało. Swoją drogą, jeśli można ustawiać pory dnia, to niektóre ujęcia z powtórek będą urywać zad (np. mknący Aventador o świcie przez ten most - arcydzieło).

 

Swoją drogą, na wykończeniu musi mieć tego Red Bulla. Ja na La Mans wyciągam swoim F40 bez draftu 430, a X1 przy 470 już ledwo idzie tutaj.

Odnośnik do komentarza

Wracając do nowych dlc. 15-20(?) zł za 1 - słownie JEDNĄ - trasę(w dodatku owalną) to lekka kpina. Samochody już lepiej, chociaż irytuje mnie wydawanie kolejnych roczników tych samych aut - np. mini (nie zapominając o pierwszej paczce z podrasowanymi wózkami, które już w grze były) no i nieskończonej ilości "skajlajnów" wszelkiej maści i wersji. Nie żebym nie lubił tych aut, ale ileż można i czyż nie ma wielu innych wartych uwagi? Jak patrzę na zestawy furek do FM4 to, aż mi ślinka cieknie. Nie można tak?

 

Gdzie Ty kolego masz Countrymana (R60) w podstawce?

Edytowane przez Narian
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...