Skocz do zawartości

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

ja B.Spec włączam zawsze jak idę się kąpać,srać albo do sklepu :P JEstem na początkowych poziomach więc komend nie trzeba wydawać by wyścig zakończyć na 1 miejscu, nie oglądam wyścigu więc nie zasypiam, a jak wracam to mój Wojciechowski już ma dla mnie kasę za wygrany wyścig :P

A co robisz jak ten debil nie wygrywa?

Odnośnik do komentarza

ja B.Spec włączam zawsze jak idę się kąpać,srać albo do sklepu :P JEstem na początkowych poziomach więc komend nie trzeba wydawać by wyścig zakończyć na 1 miejscu, nie oglądam wyścigu więc nie zasypiam, a jak wracam to mój Wojciechowski już ma dla mnie kasę za wygrany wyścig :P

A co robisz jak ten debil nie wygrywa?

 

Ja zaliczam w kółko te same eventy które mam pewność,że mój kierowca wygra. Na niektóre nawet się nie pcham i ich nie odpalam bo aż mi się nóż w kieszeni otwiera jak widzę co kierowca robi.

 

Niestety niski lvl b-spec = kierowca o inteligencji małpy = kierowca nie radzi się z każdą w miarę normalną żwawą bryką

Odnośnik do komentarza

Ma ktoś może pożyczyć dobre auto do tych wyścigów z eksperta (wyścigi samochodów klasycznych)? Tylko tego mi brakuje w ekspercie. Ewentualnie powiedzcie jak zdobyć tą Toyote 7 (jaki dokładnie wyścig).

 

Nie liczylbym na to wszyscy sieboja ze pozycza i samochod juz do nich nie wroci :) - taka natura polaka :)

Nic ja juz zaczynam zbierac 2,6 mln na zonde... A ze mam "juz" 800 000 cr to niewiele ;) mi juz brakuje.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie do osob, ktore zrobily ten czas GTRem (7.29.xxx0) - na jakich ustawieniach zrobiliscie to trophy ?

Wszystko na off ? skid recovery force tez na off? strata przyczepnosci na low czy "real life"?

 

Ja ze wszystkim na off, SRF wylaczone, utrata przyczepnosci na "real life" zrobilem 7.32.855 i nie mam pojecia gdzie moglbym te 4s zyskac...

 

(dodam tylko, ze szkole amg mam bez 3 srebrnych na zloto, ale tam jest SRF domyslnie wlaczone i nie da sie tego wylaczyc - przypominam - SRF = fizyka standard z prologa)

Odnośnik do komentarza

marekjw2523 wierz lub nie ale prawdą jest że łatwiej ci będzie opanować Lotusa gdy wyłączysz Traction Control na 1 a najlepiej na 0 wówczas samochód jest szybszy o ile potrafisz nad nim zapanować. Te wa wolne Eventy VW i ten trzeci Kibel Wagen zaliczyłem na złoto z taką samą łatwizną jak się oddycha. Trzeba jedynie jechać za nimi blisko i gdy tylko nadarzy się okazja to opóźniać hamowanie i wyczaić najlepsze miejsce do wyprzedzenia tak aby w nich nie wjechać. To niestety wymaga praktyki ale da się zaliczyć. Inna sprawa to pogoń w Lambo za Ferrari nocą w Toskanii. Coś pięknego, przerażającego wyczerpującego. Trasę muszę się nauczyć bo mi nie wchodzi ale jest moc. :) A na te Zondę R to ja nie będę harować, Nowak to zrobi za mnie i jeszcze szmal mi zarobi. Dobry ten B-Spec coś czuje że warto w to teraz pograć, szkoda tylko że w niektórych wyścigach totalnie nie daje rady i znów trzeba szukać odpowiedniej fury.  Ja w Nissanie GTR Wyłączyłem kontrole Trakcji i ustawiłem wymagane opony Sports Hard polecam obejrzeć jak to ktoś robi aby nauczyć się miedzy czasów i nie marnować czasu. http://www.youtube.com/watch?v=FmHCLEU-ziE

 

Aha i najlepiej zrobić to w trybie Arcade

 

 

Edytowane przez 2097
Odnośnik do komentarza

Moze mnie ktos oswiecic gdzie znajde zmiane ABS/TCS? Jakos nie moge tego znalezc...

 

KOlejny smieszny bug:

Zrobilem 2 kierowce w B-Spec. Zaczynam go szkolic, zaczyna od zera. Po wygranym wyscigu zalicza mi punkty doswiadczenia jednak do pierwszego kierowcy (koniec 6 levelu przechodzi na 7). Wchodze po wyscigu na dane kierowcow i co? Dostal swiezak a pierwszy jest dalej na 6...

Odnośnik do komentarza

2097

 

Na tym  gosc zrobil ten czas ze skid recovery force na on - nie liczy sie :P

 

Ja zrobiłem 7.28.400 więc da się tak pojechać, jedyna rada jak mogę dać to split czasy, należy ich pilnować i cisnąć ile wlezie. Tę opcje znalazłem dzięki R/A Menu ale to podawałem wcześniej przy okazji bicia Nascar

Odnośnik do komentarza

Przed kazdym wyscigiem zanim dasz na zielona ikonke startu, masz obok ustawienia jazdy. Tam kontrola trakcji jest mniej wiecej w polowie, pod oponami ustawiona standardowo przewaznie na 5, a ABS na samym dole na 1.

 

Thx, wlasnie smigam w B-Spec i tam tej opcji wlasnie nie widze a myslalem zeby troche pomoc temu mojemu polmozgowi coby takich baczkow nie krecil przy wozach z napedem FR.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...