Skocz do zawartości

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

Tak wiem o tym że to bajka, ja nie wierze w bajki ale jak mi ktoś podaje że możliwe było by zbudowanie tego auta to mnie śmiech łapie :) Fizyka na to nie pozwala. A co do Bugatti to tak jest to najszybsze seryjnie produkowane auto, a nie najszybsze na świecie bo jak mi ktoś poda rakietowy samochód jadący 500 km/h to oczywiście będzie miał racje. Nigdy nie wspominałem o najszybszym samochodzie na świecie, zapomniałem sprecyzować do do tego że musi to być autko seryjne a nie takie no w ogóle   :potter: Gdzieś na youtube jest czteroczęściowy film o tym jak powstawał Veyron. Warto obejrzeć aby nabrać szacunku to tego majstersztyku. Zanim Veyron powstał najszybszy McLaren F1, ale to była straszna staroć. Chociaż dziś jest już chyba na czwartym miejscu za Koenigsegg'iem zresztą wali mnie to naprawdę. Skupmy się na GT5!!! OK?

 

Czy ktoś może wie co to za strzałki przy hełmie naszego B-Kierowcy? Niebieska w górę, pomarańczowa w dół?? 

 

 

Edytowane przez 2097
Odnośnik do komentarza

Tak wiem o tym że to bajka, ja nie wierze w bajki ale jak mi ktoś podaje że możliwe było by zbudowanie tego auta to mnie śmiech łapie :) Fizyka na to nie pozwala.

Puste frazesy. Może wytłumaczysz dlaczego fizyka "na to" nie pozwala. Rzucasz tym zdaniem już któryś raz z kolei. Chętnie poczytam jeżeli masz coś więcej do powiedzenia. Potrafisz sobie wyobrazić co się dzieje kiedy pod pojazdem jest niskie ciśnienie bliskie próżni i to niezależnie od prędkości?

Edytowane przez Sebas
Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Dlaczego nie odniesiesz się do postu Sebasa? Kurde, chłopie, mnie też strasznie zdenerwowałeś. Co to w ogóle znaczy: "Fizyka na to nie pozwala"? Jeśli masz choć trochę bladego pojęcia o czym mówisz to powinieneś wiedzieć, że fizyka to zbiór praw a nie nakazów czy zakazów.

Najbardziej mnie irytuje twoje twierdzenie, że takiego samochodu nie da się skonstruować. Czy zastanawiałeś się nad durnotą takiej opinii, która nie uwzględnia postępu technologicznego? Przypominasz pewnego francuskiego naukowca z XVIII w. który zarzekał się, że węgiel nie ma absolutnie nic wspólnego z diamentem <_<

Skoro dało się stworzyć Aurorę, to taki bolid da się zbudować nawet "bardziej".

 

PS. Skoro piloci myśliwców noszą specjalne kombinezony, to dlaczego nie mieliby używać ich kierowcy?

Edytowane przez Mr. Blue
Odnośnik do komentarza

Świetna wiadomość !!

http://ppe.pl/news-4313-Black_Ops_zrzucilo_z_tronu_Gran_Turismo_5.html

Może w koncu ktos w Sony przejrzy na oczy i zabierze sie za tych leserow z PD. Zamiast skupic sie przez te 5 lat nad gra woleli poswiecic ten czas wynalazkom pokroju x1(ktory nie oszukujmy sie ma zawyzone statystyki i jesli kiedykolwiek powstanie to przekonamy sie o tym na wlasne oczy). Nie wspomne juz o tych wypocinach stworzonych wspolnie z citroenem (chyba ktos sie za duzo batmana naogladal zanim to "cudo" zaprojektowal przy okazji chyba zapodal sobie jeszcze serie star wars (widok wewnatrz "cuda"). Gdyby skupili sie na tym na czym powinni (czyli odpowiednio stworzony kod gry) to nie mieli bysmy gry w wersji beta (bo inaczej tego nie mozna nazwac) po 5 latach tylko kolejne gran turismo na "10".

Wczoraj to myslalem ze konsola za okno poleci, no ale w koncu czym tu sie denerwowac jak moj cudowny kierowca jadac na daytonie (owal) majac CONAJMNIEJ 2 razy mocniejszy i o niemal polowe lzejszy samochod od przeciwków dojechal do mety na ostatnim miejscu. Oczywiscie tryb B-Spec to nie jedyna rzecz wrzucona na sile zeby zwiekszych bardzo uboga zawartosc gry. Z pomoca przychodi nam kolejny cudowny pomysl PD na wydluzenie zywotnosci gry chocby wprowadzajac "cudowny" sposob zdobywania lakierow samochodowych. W koncu gdybysmy mieli gotowa palete barw do wyboru to byl by moment, a tak - mozemy do licznika gry dopisac czas na kombinowanie z lakierami typu: zarob 30 tys. zeby kupic samochod w x kolorze, przemaluj samochod tym kolorem, i sprzedaj samochod ktory kupiles specjalnie dla farby za powedzmy 10 tys.

Po prostu genialne posuniecie PD. O czym to ja jeszcze nie wspomnialem? No tak zapomnialem o zmiennych warunkach pogodowych z ktorych tak naprawde mozemy czerpac radoche tylko w trybie trening, i bodajze w jakis wyscigach w klasie ekstremalnej. Zatem moje pytanie po co te zmienne warunki pogody / dnia i nocy skoro mozna je tylko uswiadczyc moze ze 2 razy w ciagu gry (nie liczac wyscigow ktore sobie wlaczamy w trybie trening ?? Ta gra nie jest wogole przemyslana, chcieli upchnac jak najwiecej a ilosc to nie wszystko. Samochody przeniesione z poprzednich czesci (standard) to jakaś kpina. Jakby nie mogli podniesci rozdzialki tcyh poligonow chociaz (wystarczy zobaczyc na slupki wszystkich samochodow standard i widac zabki jak z czasow PSX 1 !!

Moze jeszcze pare slow na temat zniszczen - ktorych lepiej zeby nie bylo niz to co mamy w obecnej postaci. Ktos kto przechwala sie haslami real driving simulator - pokazujac zniszczenia w takiej postaci jakiej mamy w GT5 ( czyli jazda 350 km/h i bęc w sciane - w efekcie czego zderzak sie przekrzywil) nie ma za grosz wstydu !! Nie wspominajac juz o zniszczeniach standardow (matowa tekstura w fatalnej rozdzielczosci i czasami jakies delikatne deformacje sylwetki auta) - normalna kpina.

Dla tej gry 2 lata temu kupilem konsole a nawet kierownice (ktora dodatkowo zmienilem na g25 zeby sie dowiedziec ze nie jest supportowana)

Az wierzyc sie nie chce ze fizyka gry im wyszla przy tych wszystkich niedorobkach.

Nie ma co narzekac, dobrze ze chociaz tryb online dzialal w dniu premiery :no:

Juz teraz wiem, ze nie rusze dalej b-spec, a co za tym idzie a spec nie dokoncze bo nie usmiecha mi sie zbierac 3 banki na jakies auto ktorym wygram 2/3 wyscigi i pozniej znow zbieranie 12 milionow na formule ktora wygram 1 wyscig itd...

Coz pozostaje sam online i jazda dowolna na nurgburgringu - bo pozatym gra nie ma mi juz nic wiecej do zaoferowania.

Podsumowujac - dla mnie to najwieksza wtopa w historii gier i cos mi sie zdaje ze na tym sie skonczy moja przygoda z grami (ktora zaczela sie kilkanascie lat temu)

Zapewne za chwile wyskocza na forum obroncy yamauchiego z tekstami pokroju nie podoba sie to nie graj ale oczywiscie od tego sa fora zeby wyrazac swoje zdanie na rozne tematy. Swoja droga ciekaw jestem czy ktos pozamna czuje sie rownie zawiedziony ta beta (bo pelnowartosiowa gra tego nazwac nie moge).

Pozdrawiam i milego giercowania.

  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

Świetna wiadomość !!

http://ppe.pl/news-4313-Black_Ops_zrzucilo_z_tronu_Gran_Turismo_5.html

Może w koncu ktos w Sony przejrzy na oczy i zabierze sie za tych leserow z PD. Zamiast skupic sie przez te 5 lat nad gra woleli poswiecic ten czas wynalazkom pokroju x1(ktory nie oszukujmy sie ma zawyzone statystyki i jesli kiedykolwiek powstanie to przekonamy sie o tym na wlasne oczy). Nie wspomne juz o tych wypocinach stworzonych wspolnie z citroenem (chyba ktos sie za duzo batmana naogladal zanim to "cudo" zaprojektowal przy okazji chyba zapodal sobie jeszcze serie star wars (widok wewnatrz "cuda"). Gdyby skupili sie na tym na czym powinni (czyli odpowiednio stworzony kod gry) to nie mieli bysmy gry w wersji beta (bo inaczej tego nie mozna nazwac) po 5 latach tylko kolejne gran turismo na "10".

Wczoraj to myslalem ze konsola za okno poleci, no ale w koncu czym tu sie denerwowac jak moj cudowny kierowca jadac na daytonie (owal) majac CONAJMNIEJ 2 razy mocniejszy i o niemal polowe lzejszy samochod od przeciwków dojechal do mety na ostatnim miejscu. Oczywiscie tryb B-Spec to nie jedyna rzecz wrzucona na sile zeby zwiekszych bardzo uboga zawartosc gry. Z pomoca przychodi nam kolejny cudowny pomysl PD na wydluzenie zywotnosci gry chocby wprowadzajac "cudowny" sposob zdobywania lakierow samochodowych. W koncu gdybysmy mieli gotowa palete barw do wyboru to byl by moment, a tak - mozemy do licznika gry dopisac czas na kombinowanie z lakierami typu: zarob 30 tys. zeby kupic samochod w x kolorze, przemaluj samochod tym kolorem, i sprzedaj samochod ktory kupiles specjalnie dla farby za powedzmy 10 tys.

Po prostu genialne posuniecie PD. O czym to ja jeszcze nie wspomnialem? No tak zapomnialem o zmiennych warunkach pogodowych z ktorych tak naprawde mozemy czerpac radoche tylko w trybie trening, i bodajze w jakis wyscigach w klasie ekstremalnej. Zatem moje pytanie po co te zmienne warunki pogody / dnia i nocy skoro mozna je tylko uswiadczyc moze ze 2 razy w ciagu gry (nie liczac wyscigow ktore sobie wlaczamy w trybie trening ?? Ta gra nie jest wogole przemyslana, chcieli upchnac jak najwiecej a ilosc to nie wszystko. Samochody przeniesione z poprzednich czesci (standard) to jakaś kpina. Jakby nie mogli podniesci rozdzialki tcyh poligonow chociaz (wystarczy zobaczyc na slupki wszystkich samochodow standard i widac zabki jak z czasow PSX 1 !!

Moze jeszcze pare slow na temat zniszczen - ktorych lepiej zeby nie bylo niz to co mamy w obecnej postaci. Ktos kto przechwala sie haslami real driving simulator - pokazujac zniszczenia w takiej postaci jakiej mamy w GT5 ( czyli jazda 350 km/h i bęc w sciane - w efekcie czego zderzak sie przekrzywil) nie ma za grosz wstydu !! Nie wspominajac juz o zniszczeniach standardow (matowa tekstura w fatalnej rozdzielczosci i czasami jakies delikatne deformacje sylwetki auta) - normalna kpina.

Dla tej gry 2 lata temu kupilem konsole a nawet kierownice (ktora dodatkowo zmienilem na g25 zeby sie dowiedziec ze nie jest supportowana)

Az wierzyc sie nie chce ze fizyka gry im wyszla przy tych wszystkich niedorobkach.

Nie ma co narzekac, dobrze ze chociaz tryb online dzialal w dniu premiery :no:

Juz teraz wiem, ze nie rusze dalej b-spec, a co za tym idzie a spec nie dokoncze bo nie usmiecha mi sie zbierac 3 banki na jakies auto ktorym wygram 2/3 wyscigi i pozniej znow zbieranie 12 milionow na formule ktora wygram 1 wyscig itd...

Coz pozostaje sam online i jazda dowolna na nurgburgringu - bo pozatym gra nie ma mi juz nic wiecej do zaoferowania.

Podsumowujac - dla mnie to najwieksza wtopa w historii gier i cos mi sie zdaje ze na tym sie skonczy moja przygoda z grami (ktora zaczela sie kilkanascie lat temu)

Zapewne za chwile wyskocza na forum obroncy yamauchiego z tekstami pokroju nie podoba sie to nie graj ale oczywiscie od tego sa fora zeby wyrazac swoje zdanie na rozne tematy. Swoja droga ciekaw jestem czy ktos pozamna czuje sie rownie zawiedziony ta beta (bo pelnowartosiowa gra tego nazwac nie moge).

Pozdrawiam i milego giercowania.

Nic dodać, nic ująć. Podpisuję się dwoma rękoma !!!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

wpis +1

Nie chciałem wcześniej pisać, bo co niektórzy tutaj są w stanie zabić za złe słowa o GT, nie widząc niedoróbek nie tyle graficznych(bo na to można przymknąć oko) , ale właśnie merytorycznych.

Myślę, że jak za jakiś czas hype opadnie to co poniektórym otworzą się również oczy na ten niby "najlepszy, symulacyjny ,koszący wszystkie gry model jazdy ".

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Tak czytam czytam od kilku stron i muszę powiedzieć, że bardzo to dla mnie dziwne iż ludzie chcący jak najbardziej symulacyjnego i kozackiego racera bawią się w jakieś b-spec. To śmieszne bo rozumiem, że włączacie grę by sobie sama pograła :teehee: Skrajny casual :P

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Nie zgodzę się odnośnie zbierania kasy i b-spec, przecież jak wytrenuje się małpki to same jezdzą, no i b-spec to maszynka do zarabiania kasy, wczoraj puszczałem tylko b-spec podczas kiedy się uczyłem patrze a zarobili na mnie około 3 miliony cr + kilka świetnych aut.

 

Ok, zgodze sie ale kluja mnie w oczy bledy w tym trybie - bo jak wytlumaczyc fakt zeby kierowca (nawet niedoswiadczony - choc ten mial 8 lev) jadacy 2 razy mocniejszym i lzejszym samochodem dojechal do mety jako ostatni ??

 

Tak czytam czytam od kilku stron i muszę powiedzieć, że bardzo to dla mnie dziwne iż ludzie chcący jak najbardziej symulacyjnego i kozackiego racera bawią się w jakieś b-spec. Dla mnie to śmieszne bo rozumiem, że włączacie grę by sobie sama pograła :teehee: Skrajny casual :P

 

Bo ten tryb jest wrzucony na sile przez PD - i bez niego niesttey ale trudno bedzie ukonczyc tryb kariery (chyba ze kogos nie nudzi jazda na tym samym torze po kilkanascie razy zeby zarobic $ na jakies auto ktorym to mozna wygrac jeden wyscig i pozniej znow zbieramy ma kolejne auto)

Odnośnik do komentarza

Świetna wiadomość !!

http://ppe.pl/news-4..._Turismo_5.html

 

Wczoraj to myslalem ze konsola za okno poleci, no ale w koncu czym tu sie denerwowac jak moj cudowny kierowca jadac na daytonie (owal)  majac CONAJMNIEJ 2 razy mocniejszy i o niemal polowe lzejszy samochod od przeciwków dojechal do mety na ostatnim miejscu. Oczywiscie tryb B-Spec to nie jedyna rzecz wrzucona na sile zeby zwiekszych bardzo uboga zawartosc gry.

Wam to może jakiś poradnik trzeba by napisać o tym jak prowadzić B-Spec. Ten tryb jest nie od tego aby gra sama się przechodziła ona sama nic nie zrobi.

 

 

1. Błędem jest zostawianie wyścigu i nie kontrolowanie poczynań B-Spec

 

2. Cały czas należy wydawać odpowiednie komendy. Najlepiej Pomarańczowa strzałka.

 

3. Pomarańczowa strzałka Increase Pace używana jest najczęściej, należy naszego kierowce popędzać

 

4. Niebieska strzałka Decrease Pace używać do pohamowania jego temperamentu gdy kręci bączki i jego strzałka przy kasku jest bardziej w czerwoną stronę. 

 

5. Nie miałem jeszcze sytuacji gdzie używałbym strzałki Overtake, być może w Nascar ale niedługo się o tym przekonam więc coś o tym napiszę. 

 

Wystarczy porównać czasy z okrążeń, które on osiąga bez naszej ingerencji a te czasy gdzie wydajemy jemu komendy.

 

 

Odnośnik do komentarza

Świetna wiadomość !!

http://ppe.pl/news-4..._Turismo_5.html

 

Wczoraj to myslalem ze konsola za okno poleci, no ale w koncu czym tu sie denerwowac jak moj cudowny kierowca jadac na daytonie (owal)  majac CONAJMNIEJ 2 razy mocniejszy i o niemal polowe lzejszy samochod od przeciwków dojechal do mety na ostatnim miejscu. Oczywiscie tryb B-Spec to nie jedyna rzecz wrzucona na sile zeby zwiekszych bardzo uboga zawartosc gry.

Wam to może jakiś poradnik trzeba by napisać o tym jak prowadzić B-Spec. Ten tryb jest nie od tego aby gra sama się przechodziła ona sama nic nie zrobi.

 

 

1. Błędem jest zostawianie wyścigu i nie kontrolowanie poczynań B-Spec

 

2. Cały czas należy wydawać odpowiednie komendy. Najlepiej Pomarańczowa strzałka.

 

3. Pomarańczowa strzałka Increase Pace używana jest najczęściej, należy naszego kierowce popędzać

 

4. Niebieska strzałka Decrease Pace używać do pohamowania jego temperamentu gdy kręci bączki i jego strzałka przy kasku jest bardziej w czerwoną stronę. 

 

5. Nie miałem jeszcze sytuacji gdzie używałbym strzałki Overtake, być może w Nascar ale niedługo się o tym przekonam więc coś o tym napiszę. 

 

Wystarczy porównać czasy z okrążeń, które on osiąga bez naszej ingerencji a te czasy gdzie wydajemy jemu komendy.

Tylko po co w ogóle ten tryb? Przecież to jest nudne jak flaki z olejem. Jako dodatek może być ale nie w takiej formie jak tutaj.

Niestety ale gra jest niedopracowana i tyle. Spokojnie mogła być to jakaś beta, nie wiem po co to wydawali w takiej formie.

P.S. Popatrzcie na cienie, to nie jest niestety śmieszne, jak można coś takiego wydać :/

Edytowane przez czapa
Odnośnik do komentarza

Świetna wiadomość !!

http://ppe.pl/news-4..._Turismo_5.html

 

Myslisz ze o tym niewiem? Wczorajszy przyklad ktory woczoraj przytoczylem nie byl robiony na slepo i kontrolowalem goscia na bierzaco. Nie mam nerwow na ten tryb a ze gre kupilem dla relaksu nie zamierzam go wiecej wlaczac

 

Wczoraj to myslalem ze konsola za okno poleci, no ale w koncu czym tu sie denerwowac jak moj cudowny kierowca jadac na daytonie (owal)  majac CONAJMNIEJ 2 razy mocniejszy i o niemal polowe lzejszy samochod od przeciwków dojechal do mety na ostatnim miejscu. Oczywiscie tryb B-Spec to nie jedyna rzecz wrzucona na sile zeby zwiekszych bardzo uboga zawartosc gry.

Wam to może jakiś poradnik trzeba by napisać o tym jak prowadzić B-Spec. Ten tryb jest nie od tego aby gra sama się przechodziła ona sama nic nie zrobi.

 

 

1. Błędem jest zostawianie wyścigu i nie kontrolowanie poczynań B-Spec

 

2. Cały czas należy wydawać odpowiednie komendy. Najlepiej Pomarańczowa strzałka.

 

3. Pomarańczowa strzałka Increase Pace używana jest najczęściej, należy naszego kierowce popędzać

 

4. Niebieska strzałka Decrease Pace używać do pohamowania jego temperamentu gdy kręci bączki i jego strzałka przy kasku jest bardziej w czerwoną stronę. 

 

5. Nie miałem jeszcze sytuacji gdzie używałbym strzałki Overtake, być może w Nascar ale niedługo się o tym przekonam więc coś o tym napiszę. 

 

Wystarczy porównać czasy z okrążeń, które on osiąga bez naszej ingerencji a te czasy gdzie wydajemy jemu komendy.

 

Zapomnialem dodac ze wiem co oznaczaja poszczegolne komendy i na bierzaco kontrolowalem ten wyscig

Po prostu nie ma zadnego logicznego wyjasnienia na to, ze kierowca (chocby niewiem jakim byl nobem) nie wygral na owalnym torze (gdzie nie trzeba uzywac hamulcy) jadac samochodem 2 razy mocniejszym i lzejszym od konkurencji !!

Edytowane przez Pejas123
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Pejas123: Nie wiem czy dobrze rozumiem to co napisałeś, ale czy chodzi Ci o to że w trakcie kariery mogą zaistnieć takie sytuacje, że zarobione do tej pory kredyty nie starczą na zakup auta, które jest niezbędne do wygrania kolejnych wyścigów i w takiej sytuacji trzeba któryś z wcześniejszych wyścigów "grindować" ?

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Pejas123: Nie wiem czy dobrze rozumiem to co napisałeś, ale czy chodzi Ci o to że w trakcie kariery mogą zaistnieć takie sytuacje, że zarobione do tej pory kredyty nie starczą na zakup auta, które jest niezbędne do wygrania kolejnych wyścigów i w takiej sytuacji trzeba któryś z wcześniejszych wyścigów "grindować" ?

 

W duzym skrocie - TAK

Odnośnik do komentarza

Tak czytam czytam od kilku stron i muszę powiedzieć, że bardzo to dla mnie dziwne iż ludzie chcący jak najbardziej symulacyjnego i kozackiego racera bawią się w jakieś b-spec. To śmieszne bo rozumiem, że włączacie grę by sobie sama pograła :teehee: Skrajny casual :P

 

W forzie to jest jeszcze bardziej uproszczone bo dali cofanie czasu, które chyba miało podkreślić realność z jazdy, no i żeby ludzie nie musieli restartować co chwile wyściguff :teehee:

Odnośnik do komentarza

Tak czytam czytam od kilku stron i muszę powiedzieć, że bardzo to dla mnie dziwne iż ludzie chcący jak najbardziej symulacyjnego i kozackiego racera bawią się w jakieś b-spec. To śmieszne bo rozumiem, że włączacie grę by sobie sama pograła :teehee: Skrajny casual :P

 

W forzie to jest jeszcze bardziej uproszczone bo dali cofanie czasu, które chyba miało podkreślić realność z jazdy, no i żeby ludzie nie musieli restartować co chwile wyściguff :teehee:

 

Nie gralem w forze 3 ale za co ich szanuje ze nie robia gry "pod siebie" (jak PD z yamauchim na czele - milosnikiem skyline'ow - i stad ich tyle w grze). Pozatym nie zaslaniaja sie haslami real driving simulator wiec moga takie rzeczy dodawac ;)

Odnośnik do komentarza

i to jest minus jakis ? a co kogo to obchodzi ? rozumiem, ze jak w FIFA masz asysty badz uzywanie 2 przyciskow to tak wlasnie grasz, bo po co sie meczyc ? A co z Online ? tam tez grajac z kumplami rewind wcisniesz ? :teehee:

 

I co to za argumentacja - ludzie pisza o niedopracowanym produkcie PD, to Twoim argumentem jest to, ze w FORZA mozna w kazdym momencie wyscig cofnac. :mellow:

 

Czy ktos mi moze napisac, jak wygladaja rankingi online w GT ?

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Tak czytam czytam od kilku stron i muszę powiedzieć, że bardzo to dla mnie dziwne iż ludzie chcący jak najbardziej symulacyjnego i kozackiego racera bawią się w jakieś b-spec. To śmieszne bo rozumiem, że włączacie grę by sobie sama pograła :teehee: Skrajny casual :P

 

W forzie to jest jeszcze bardziej uproszczone bo dali cofanie czasu, które chyba miało podkreślić realność z jazdy, no i żeby ludzie nie musieli restartować co chwile wyściguff :teehee:

 

Tylko, że jak ktoś gra "hardkorowo" w racery to nie musi korzystać z cofania czasu. Tym bardziej, że kariera jest tak skonstruowana, że wygrywanie wszystkiego co się da to nie jest żaden mus.

 

W przypadku GT5 z tego co pisze pejas wychodzi, że b-spec jest niejako integralną częścią gry i to jest "problem".

 

I nie mam tu zamiaru niczego porównywać. Chciałem tylko wiedzieć czy dobrze rozumiem funkcjonowanie tej gry bo takich rzeczy to się człowiek raczej nie dowie z recenzji.

 

Fail Merson, fail :P

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...