Skocz do zawartości

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

A tak z innej beczki to temu kretynowi, bo inaczej nazwać go nie mogę, który był odpowiedzialny za ustalanie poziomu trudności w naszym "kochanym" GT, powinni kupić trabanta i kazać mu przejechać Saharę w zdłuż i w szerz bez picia w samym środku lata !!!

 

Właśnie odblokawałem 22lvl , włączam Mistrzostwa Europejskich samochodów a tam najmocniejsze autko ma coś 380km i 1,5 tony wagi !

Wszystko by było ok , gdyby było jakieś ograniczenie co do mojego samochodu a tu brak !

Efekt ? Po 5 okrążeniach dubluje kolegów...

Przecież to jakaś kpina, tak samo te odkrywanie kolejnych leveli. Po prostu po 20lvl grać się człowiekowi odechciewa, katując w kółko jedne i te same wyścigi !

No to są panowie jaja, to są ku.... jaja !!!!!

 

Gdyby nie świetny online i model jazdy, gra pewnie po miesiącu powędrowałaby na półkę i tyle by ją widzieli !

 

Co za idiotyzm PD !!!

Odnośnik do komentarza

A tak z innej beczki to temu kretynowi, bo inaczej nazwać go nie mogę, który był odpowiedzialny za ustalanie poziomu trudności w naszym "kochanym" GT, powinni kupić trabanta i kazać mu przejechać Saharę w zdłuż i w szerz bez picia w samym środku lata !!!

 

Właśnie odblokawałem 22lvl , włączam Mistrzostwa Europejskich samochodów a tam najmocniejsze autko ma coś 380km i 1,5 tony wagi !

Wszystko by było ok , gdyby było jakieś ograniczenie co do mojego samochodu a tu brak !

Efekt ? Po 5 okrążeniach dubluje kolegów...

 

Dublować przeciwników można już po odblokowaniu poziomu zawodowiec. Nie pamiętam za który event otrzymuje się obklejoną naklejkami Hondę, która już na starcie deklasuje konkurencje...

 

Z jednej strony jak napisałeś zniechęca to do dalszej gry, z drugiej zaś... świadomi niedoskonałości SI, koszmarnej fizyki zderzeń, i ogromnej dysproporcji pomiędzy zachowaniem naszego auta, a konkurencji... Chce powiedzieć, że gdyby SI dorównywałoby nam kroku (rozwijałoby pojazdy) to Gran Turismo 5 okazałby się produktem zupełnie niegrywalnym.

Odnośnik do komentarza

Panie Prezydencie, przestań Pan pierdzielić hehe ;)

Chodzi mi o to , że powiedzmy już po 15lvl nie powinno być łatwych wyścigów. Ok, niech przeciwnicy mają na 22lvl po 380km, ale ja powinienem mieć góra 400km, żeby była frajda z wyścigu.

 

Panie Gawlick, kiedy będzie trudniej ?

W ostatnich 3 wyścigach a przez 50 wcześniejszych wygrywam w cuglach ?

 

Totalny bezsens !

 

Powinno to być tak zrobione jak W GT2 chyba, gdzie właściwie każdy wyścig miał jakieś ograniczenia a było ich grubo ponad setka.

Właściwie każdy producent miał swoje wyścigi, trzeba było kupić prawie każde auto i fajnie się jeździło.

 

Mnie np nie cieszy w ogóle jazdy cyborgami typu Race Car ! 1000km - 800kg.

 

Ja lubię jeździć fabrycznymi samochodami i to chyba sprawia największą frajdę.

Jazda SLR i widok z kokpitu , piękna sprawa :)

Edytowane przez arboos
Odnośnik do komentarza

Cała zakładka Endurance daje po tyłku (z jednym lub dwoma wyjatkami na poczatku), Formula Gran Turismo, Dream Car też jest nawet nawet. Jest troche tego. Oczywiscie zawsze można sobie dodatkowo utrudnic zycie w wyscigach 20-25 lvl nie korzystajac z samochodów wyścigowych ;)

 

W GT2 były limity koni mechanicznych, ale tak na prawde nic to nie dawało, bo co z tego ze był limit np. do 400 km, jak można było wejśc kazdym samochodem nawet zrobionym na Racing + super softy i konkurencja dostawała po tyłku nieźle takze ;)

Odnośnik do komentarza

Panie Prezydencie, przestań Pan pierdzielić hehe ;)

Chodzi mi o to , że powiedzmy już po 15lvl nie powinno być łatwych wyścigów. Ok, niech przeciwnicy mają na 22lvl po 380km, ale ja powinienem mieć góra 400km, żeby była frajda z wyścigu.

To w takim razie po co bierzesz samochody, które deklasują przeciwników? Jak chcesz mieć ciekawszy wyścig wybierz coś na podobnym poziomie.

Odnośnik do komentarza

Panie Prezydencie, przestań Pan pierdzielić hehe ;)

Chodzi mi o to , że powiedzmy już po 15lvl nie powinno być łatwych wyścigów. Ok, niech przeciwnicy mają na 22lvl po 380km, ale ja powinienem mieć góra 400km, żeby była frajda z wyścigu.

To w takim razie po co bierzesz samochody, które deklasują przeciwników? Jak chcesz mieć ciekawszy wyścig wybierz coś na podobnym poziomie.

 

O, o, o właśnie :)  Ja już na początku kupiłem civica, dłubnąłem go leciuchno z 169 na 180KM, dałem zawiechę, skrzynkę i gumy... i z wielka przyjemnością walczyłem (nie bez trudu) z wózkami z okolicy 300KM, mając jedynie swoja wagę jako przewagę hehe

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza

To zalezy moze tez w jakim samochodzie oczekujesz tego efektu,jak wiadomo nie wszystkie maja ceramiczne hamulce,a mozliwosci zmiany na takowe samochody nie posiadaja...znaczenie moze tez ma ustawienie absu itd.

 

Tak ale jak jade sobie niedzielnym tempem po autostradze i uslysze muze z gt5 to uwierz mi ze te 200 na godzine samo sie robi ;) Ogolnie polecam muze zespolu Rage Against The Machine do GT. Swietnie mi sie przy niej jezdzi.

Odnośnik do komentarza

Panie Prezydencie, przestań Pan pierdzielić hehe ;)

Chodzi mi o to , że powiedzmy już po 15lvl nie powinno być łatwych wyścigów. Ok, niech przeciwnicy mają na 22lvl po 380km, ale ja powinienem mieć góra 400km, żeby była frajda z wyścigu.

To w takim razie po co bierzesz samochody, które deklasują przeciwników? Jak chcesz mieć ciekawszy wyścig wybierz coś na podobnym poziomie.

 

A kto Ci powiedział, że ja wybieram takie samochody ?

Dałem tylko przykład , że jest taka możliwość.

Ja od zawsze powtarzałem , że prawdziwą frajdę sprawiają mi wyścigi samochodów fabrycznych, a nie jakieś cyborgi Race Car 1000km i 800kg.

 

I nie brońcie na siłę tego aspektu, bo każdy wie , że to jeden z nielicznych niewypałów w GT5. Grafika czy jakieś z dupy cienie w ogóle nie mają dla mnie żadnego znaczenia.

Liczy się model jazdy, który jest mega za(pipi)isty!

Odnośnik do komentarza

po dłuższym ograniu gt5 musze stwierdzić że nie zawiodłem sie ale ja też cudów nie oczekiwałem (liczy sie radość z jazdy),

fajne trasy, dużo aut, dobra fizyka, ciekawe wyzwania (niektóre przesadzone choć i tak ozłocone), bardzo fajne menu, dobra muzyka itp dużo by wymieniać

 

mam nadzieje że doczekam sie kilku poprawek, miedzy innymi śladów opon oraz dymu w lusterkach

 

gt5 9,5/10

Edytowane przez Bumier
Odnośnik do komentarza

Sprawdzałem również gdy jest ciemniej i nie widzę żadnego efektu. Może to też odblokowuje się z jakimś LVL :whistling:

 

To i tak nic z porównaniu z tym co się odblokuje na lvl 35. Na 35 będzie można zamontować neony pod podwozie, ha... a nawet drzewko zapachowe na lusterko do środka... kur.wa mać.

 

Ja pierdziele, ludzie co wy macie z tym odblokowaniem, wszystko jest od początku.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...