Skocz do zawartości

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

Ja powiem tak po 2 dniach lvl 12 i pomimo tego że się spuszczałęm strasznie nad tym że graficznie kuleje to gierka podoba mi się bardzo. Lubie serie i tyle grafika jakoś mi nie przeszkadza aż tak bardzo. Marudziłem że w carsach premium nie ma widoku zza kierownicy a np w niektórych nie potrafie jeździć z tego właśnie widoku bo nie wszystko widać i jeźdzę ze zderzaka, więc jaka różnica :) Razem z GT5 kupiłem zaległe BC2 do multi któego tak bardzo upragnołem i wiecie co ? Leży od Soboty w foli nie odpakowane <rotfl>

Edytowane przez K@kTuUuS
Odnośnik do komentarza

Macie może jakiś sposób na to jak przejść daytone w festiwalu supersamochodów b-spec? Daje mu cobre po tuningu, która łyka wszystkich na prostej, tylko co z tego jak kierowca hamuje na łukach do 200-220 i albo jest wyprzedzony przez większość po zewnętrznej albo ktoś wbija mu się w dupsko i mój kierowca zwalnia już do 180 i nie ma szans na dogonienie kogokolwiek. Katowanie go komendami przyśpiesz i wyprzedź nic nie daje, bo i tak będzie zwalniał...

Odnośnik do komentarza

Macie może jakiś sposób na to jak przejść daytone w festiwalu supersamochodów b-spec? Daje mu cobre po tuningu, która łyka wszystkich na prostej, tylko co z tego jak kierowca hamuje na łukach do 200-220 i albo jest wyprzedzony przez większość po zewnętrznej albo ktoś wbija mu się w dupsko i mój kierowca zwalnia już do 180 i nie ma szans na dogonienie kogokolwiek. Katowanie go komendami przyśpiesz i wyprzedź nic nie daje, bo i tak będzie zwalniał...

Ja mazdą furai, to zrobłem. Zmieniłem tylko przełożenia zmiany biegów, by samochód wolniej przyspieszał, ale miał wiekszą prędkość max. ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dziwne, że jeszcze nikt tego nie wrzucił.

http://www.gtplanet.net/gran-turismo-5-standard-cars-to-be-upgraded-to-premium/

Będzie aktualizacja (darmowa), która zaktualizuje część modeli standard do premium. Z pewnością nie jedyna.

W pierwszej kolejności powinni wrzucić wersje premium nowych w serii modeli (zadebiutowały na PSP ale w pełnoprawnych częsciach na dużych konsolach to nowe auta), takich jak Veyron, R8 LMS, Countach i kilka innych.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj siedziałem na Suzuce próbując zrobić złoto i mój najlepszy wynik to póki co 2:10:870 :/ Ta trasa jest tak a może to jazda tym wynalazkiem X1 jest tak brutalna tak wyczerpująca. Trzeba wręcz wrzucać samochód w zakręty, być zdecydowanym, mieć kochones, nie wahać się bo będzie po wszystkim. I od nowa, restart, restart, again and again and again. Tu strata, tam za duży poślizg tu za wcześnie hamowanie i od nowa i tak w koło. Po pierwszym okrążeniu jeśli czas jest powyżej 1:06:xxx to już po wszystkim i restart.

 

Nie wyobrażam sobie jak ktoś będzie chciał zaliczyć to na złoto, Ba na brąz nawet na padzie, na DualShocku, na Sixaxis na krzyżaku czy na Analogu. Nie ma absolutnie żadnych szans. Trzeba w zakrętach być chirurgicznie precyzyjnym zarówno dozując pedał gazu jak i precyzyjnie wchodzić i wychodzić w zakręty. Pad na to nie pozwala. Można próbować ale to się nazywa Syzyfowa Praca. Gdyby ps3 i GT5 pozwalalo w pełni wykorzystać możliwości NegCona to jeszcze można by się pokusić o atak. 

 

Monza jest prosta i można by popróbować zaliczyć na padzie, ale chyba. Nie wiem, na 100% ale Suzuka to inna bajka. Na Monzy są szykany które można brutalnie ściąć i to głęboko. Pierwszej nie ale druga i trzecia tak i to pozwala wyprzedzić duszka już w połowie trasy. I z łatwością zaliczyć te trasę. Więc tu problemów nie będzie.

 

Nie wiem co będzie na Nurburgring. Ludzie piszą że jest najtrudniejsza ze względu na ciasne zakręty, wysokie progi których trzeba unikać. Michael Schumacher turn pokonuje się flat out w pełni na otwartych zaworach :) ponad 410 km/h A na tej licencji która była w BMW Concept coś tam, zaliczyłem to dopiero po zmianie widoku na ten ze środka bo z maski nie mogłem   :unsure: Dziwne ale prawdziwe, łatwiej było to zaliczyć na widoku ze środka. Anyway Każdy ma inne umiejętności i preferencje i widać nie każdemu taka trasa leży. Nie zajęło mi to dużo czasu aby zaliczyć na brąz.

 

Tyle w temacie Vettel Challenge :) pora na dalszą walkę. Najgorsze jest to że po zabawie w X1 już żadna inna fura nie sprawia takiej frajdy i tych emocji tego bicia serca, jazda nawet FGT jest wolna i nie sprawia przyjemności. 

 

 

-----------------------------------------------

 

A te autka premium to rewelacyjna wiadomość i masz racje oby nie była płatna bo to będzie w(pipi) na maksa, dopłacanie do samochodów jak w Shift totalnie by ludzi dobiło psychicznie, no chyba że za przysłowiowe 5zł ale wątpię więc też jestem za darmowymi usprawnieniami tej BETY. Ja póki co czekam na tego patcha wprowadzającego pełną obsługę G27. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Czy podczas rozgrywki mogę zdobyć/dostać samochody potrzebne do ubicia:

  1. Mistrzostwa Klasycznych Muscle Car;
  2. Nostalgicznego Pucharu Super-samochodów?

Jeśli tak, to w jakich zwodach? Pytam, gdyż chce uniknąć wyrzucania pieniędzy w błoto. Już raz zbankrutowałem, i zaliczyłem restart gry.

 

@2097

Ile ty dziennie spędzasz czasu nad Gran Turismo 5? Czytam, i czytam i oczom nie wierzę. Prawdziwy wymiatacz, niczym TGM HOLiC aka Jin8.

Gratulację.

Edytowane przez Prezydent
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...