Skocz do zawartości

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

Z tą różnicą, że oni zawsze doganiają przeciwnika za szykaną (zakręt 5 i 6).

można ich spokojnie dogonić wczesniej niż na filmikach na youtube :thumbsup:

z ciekawości odpaliłem własnie ta licencje i zrobiłem przejazd na złoto, jeśli masz ochotę zobacz sobie moj replay, może to jakoś pomoże, może masz złą technikę albo zbyt delikatnie ich atakujesz ;)....(moj przejazd i tak zawierał kilka błędów)

daj znać co i jak

linki: http://rapidshare.com/files/436768964/bces00569-rpl005.rar lub http://www.sendspace.pl/file/f26b46f7981448087ace5a5

 

powodzenia :thumbsup:

Edytowane przez Bumier
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

pyt.1 ktoś z was zrobił szkołę nascara na złotka? Toż to normalnie masakra jest.

pyt.2 ile kosztują modele RUF? jeszcze nie widziałem ich w używanych do tej pory

 

 

ad1. Już jakiś czas temu, całkiem łatwe (napisz z czym masz problem to może pomogę).

 

ad2. mniej więcej 200-500k, zależy od modelu i przebiegu.

Mam problem z ostatnim wyścigiem na ostatnim poziomie trudności. Może jakieś ustawienia trzeba pozmieniać? Raz tylko udało mi się po wyjściu z pierwszego zakrętu draftować do tej grupy przed ostatnią dwójką, ale oczywiście musiałem sknocić i na drugim kółku przykleiłem się do bandy...Mój start jest taki, że wyprzedzam ostatni samochód z prawej strony (draftując tego ciemnego. Może jakaś inna taktyka, sam nie wiem. Wszystkie wyścigi z nascara poszły w miarę łatwo, a w tym ostatnim to brązu nie mogę nawet powąchać;] jak ktoś ma jakieś sugestie to czekam:)

Odnośnik do komentarza

Jaki proponujecie pojazd do wygrania w wyscigu Historic Racing Car Cup w trybie A-Spec Expert? To jest ten bodajze dostepny na 16-18lvl gdzie moga uczestniczyc pojazdy max do '79r. Tam maja jakies rakiety po 900km i 1000kg i jezdzace lodowki. Czy da rade kupic cos w salonie co wygra z tym ( oczywiscie zebym nie musial placic kilkanascie milionow )? Czy szukac czegos na gieldzie?

Odnośnik do komentarza

Jaki proponujecie pojazd do wygrania w wyscigu Historic Racing Car Cup w trybie A-Spec Expert? To jest ten bodajze dostepny na 16-18lvl gdzie moga uczestniczyc pojazdy max do '79r. Tam maja jakies rakiety po 900km i 1000kg i jezdzace lodowki. Czy da rade kupic cos w salonie co wygra z tym ( oczywiscie zebym nie musial placic kilkanascie milionow )? Czy szukac czegos na gieldzie?

srebro - ferrari 512BB (max dopasione)

złoto udało mi sie wywalczyć - jaguar XJ13 race car wygranym w Bspec

Odnośnik do komentarza

Redmitsu polecam Toyota 7 Race Car '70,  ale pewnie nie masz bo ona jest do wygrania w B Spec Like The Wind race. Ewentualnie A-Spec: Camaro 69 RM / Lamborghini Countach. Tyle że będzie ciężko pokonać lodówkę i wspomnianą Toyote. Jednak ludziom się udaję więc albo Lambo albo Camaro maksymalnie dopasione.

Odnośnik do komentarza

Czy jest jakaś generalna zasada, że na suchym torze zawsze najlepiej sprawują się określone opony (niezależnie od auta), np. wyścigowe miękie? Czy trzeba je za każdym razem dobierać metodą prób i błędów? Różne opony do tego samego auta na różne tory? Różne opony do innych aut?

Edytowane przez tomi_d
Odnośnik do komentarza

gran turismo world championship-ja wygrałem Lambo podkręconym do 700km. Szło pięknie:D Tak poza pytaniem dźwięk turbiny w F40 przyprawia mnie od dreszcze. Gram na słuchawkach, coś pięknego!!!!!!

 

 

F40 - dźwięk z perspektywy widoku z wnętrza jak i z maski to coś niewiarygodnego... (mnie nie kręcą "nabuzowane" V10 czy V12).

Odnośnik do komentarza

gran turismo world championship-ja wygrałem Lambo podkręconym do 700km. Szło pięknie:D Tak poza pytaniem dźwięk turbiny w F40 przyprawia mnie od dreszcze. Gram na słuchawkach, coś pięknego!!!!!!

 

te lambo do wygrania gdzieś czy w używkach?

 

 

Trzeba kupić, najlepiej kup najmocniejsze Gallardo, przyda Ci się jeszcze.

Odnośnik do komentarza

Musisz kupić, ale warto. Zmień opony, zrzuć trochę kilo ;D wydech. Nie przesadzaj z tuningiem bo odjedziesz rywalom za daleko i nie będzie frajdy. Ja staram się zmieniać tylko opony i filtr z tłumikiem. Fajnie się wtedy jeździ, jest rywalizacja. ale np F40 łyknąłem Enzo zmieniając tylko opony. Było ciężko ale się da. Miłego grania.

Odnośnik do komentarza

Ja wydałem pierwsze większe pieniądze na Corvette ZR1 i nie żałuję :) Wygrałem nią chyba wszystkie wyścigi w EKSPERT do których mogłem wejść. Fura bardzo dobrze znosi tuning silnika i nie trzeba montować najlepszych ulepszeń ani kompresora żeby moc była wystarczająca do tych wyścigów. Do tego jeszcze układ napędowy, aerodynamika(nie Modyfikacja wyścigowa) opony (ja miałem sportowe miękkie), usztywnienie, kilogramy w dół i w drogę, tylko jeszcze trochę trzeba grzebnąć w zawieszeniu i LSD żeby ograniczyć nadsterowność bo tyłek ma nerwowy ;)

Odnośnik do komentarza

Z tą różnicą, że oni zawsze doganiają przeciwnika za szykaną (zakręt 5 i 6).

można ich spokojnie dogonić wczesniej niż na filmikach na youtube :thumbsup:

z ciekawości odpaliłem własnie ta licencje i zrobiłem przejazd na złoto, jeśli masz ochotę zobacz sobie moj replay, może to jakoś pomoże, może masz złą technikę albo zbyt delikatnie ich atakujesz ;)....(moj przejazd i tak zawierał kilka błędów)

daj znać co i jak

linki: http://rapidshare.co...0569-rpl005.rar lub http://www.sendspace...981448087ace5a5

 

powodzenia :thumbsup:

Miałem 4 dni odpocząć, ale... Japończyk nie będzie mi pluł w twarz...

 

Niestety nie mogłem uruchomić twojej powtórki. Nie mam zewnętrznego dysku twardego (FAT/FAT32) obsługiwanego przez PlayStation 3. Ale, ale, ale... za 15 razem ubiłem Złoty Puchar. Mijając pana nr 1 mocno walnąłem w jego tył, "zmuszając" go do błędu. Myślałem, że zostanę zdyskwalifikowany, a tu taka niespodzianka. Czas miałem niemal identyczny jak wczoraj, ledwie o 0:00,200 sekundy lepszy.

 

Nie wiem, czy jest tu jakiś system rankingowy, gdzie wcisnąć "pomógł"?

 

Wielkie dzięki.

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Miałem 4 dni odpocząć, ale... Japończyk nie będzie mi pluł w twarz...

 

Niestety nie mogłem uruchomić twojej powtórki. Nie mam zewnętrznego dysku twardego (FAT/FAT32) obsługiwanego przez PlayStation 3. Ale, ale, ale... za 15 razem ubiłem Złoty Puchar. Mijając pana nr 1 mocno walnąłem w jego tył, "zmuszając" go do błędu. Myślałem, że zostanę zdyskwalifikowany, a tu taka niespodzianka. Czas miałem niemal identyczny jak wczoraj, ledwie o 0:00,200 sekundy lepszy.

 

Nie wiem, czy jest tu jakiś system rankingowy, gdzie wcisnąć "pomógł"?

 

Wielkie dzięki.

Wystarczy zwykly pendrive. Robisz na nim katalog PS3, w nim katalog SAVEDATA i tam wrzucasz rozpakowany folder powtórki akurat w tym przypadku o nazwie BCES00569-RPL005 :)

Podpinasz pod ps3, narzędzie zapisanych danych (chyba jakos tak), kopiujesz do ps3.

W grze wchodzisz w opcje powtórek, obok wyjscia masz import, nalezy zaimportowac powtórke i mozna ja ogladać

heh zakrecone, pisze instrukcję bo 2 godziny temu akurat testowaliśmy to razem z Emetem :thumbsup:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...