Skocz do zawartości

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

Mój obecny postęp w grze B-Spec  24 level  // A-Spec 30 level

Tym samym odblokowałem tym samym S.V.Challenge, to trzeba zobaczyć na własne oczy.

 

Pierwsza próba na Nurburgring strata 10 sekund do brązu 

 

Pierwsza próba na Monzy brąz i w nagrodę 463640 EXP points wypełniło polowe mojego paska (do 31 lv 821471)

 

Pierwsza próba na Suzuka Circuit strata 6 sekund do brązu 

Odnośnik do komentarza

Ja celuje w srebra, piekielnie trudne zadania ale dwa zaliczyłem już na brąz jeszcze tylko Ring. A ten jest najgorszy bo autem trzęsie na wybojach, strasznie nierówna nawierzchnia 

No a X1 jest już do kupienia w Salonie, nówka sztuka nie śmigana 20.000.000   :rolleyes: trochę mi brakuje ale i tak kupie. No i łatwiej będzie teraz dobić do 40 levelu w A-Spec bo za Endurance na Suzuce dostaje się 618,185, czyli jeden raz dziennie i za 10 będzie 7 i pół miliona. Gorzej z B-Spec bo tam debil nie zawsze wygrywa wyścigi, czasami nawet mnie szlak trafia ale za drugim razem jest lepiej bo tam gdzie walnie bączka to nagle się nauczy. 

Odnośnik do komentarza

Przegięli z tym wyzwaniem S.V.

Za 3x brąz jest Red Bull X1.

To samo za 3x srebro i prawdopodobnie za 3x złoto (ale tego ostatniego jeszcze nikt nie potwierdził).

Czyli jak zrobi ktoś złoto będzie miał pewnie 3x Red Bull X1...

Nie powinno się to (ani wyścigi 24h) wliczać do platyny... Co prawda wielka krzywda mi się nie stanie jak nie będę miał platyny w GT5 ale wymagania na nią są mocno przesadzone. Chyba naprawdę BARDZO nieliczni zrobią tu 100%.

Dla mnie to szczególnie problem bo z tego co pisza na GTP... na padzie jest raczej niemożliwe nic ponad brąz.

 

E: Już potwierdzone, że nie da się save'ować w wyścigach 24h. Kolejny poroniony pomysł (pipi)niętego Kaza <_<

Nagroda za wyscig 24h Le Mans w b-spec to Toyota GT-One (Standard), 2mln exp i (uwaga) 86,700cr (tak, 86 tysięcy za 24 godziny męczarni..). Ludzie w PD są jednak po(pipi)ani na masę <_<

Niestety to juz definitywnie potwierdziło fakt, że 100% w GT5 nie zrobię :/

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

czy to normalne ze driving force gt ciezko chodzi w gt5?jak nie jest poddlaczona do konsoli to smiga gladko a jak juz odpale to dostaje mega oporu i ciezko jest zrobic gwaltowny skret lub obrot

 

 

Mam DFP i też chodzi ciężko, ale do SSC na full opcji to jeszcze daleeeko :) W GT5 FF działa na mniej więcej 70% możliwości kierownicy (zakładając że ustawiło się go na 100%)

Odnośnik do komentarza

Ahhh ale jazda na maxa. Nie dziwie się że ktoś już ma złoto na Monzy, jedzie się dość łatwo bo przeważnie po prostej jedzie się łatwo. Gorzej na zakrętach ale mam już tylko 0.000.247 do urwania : )

 

pc120103.th.jpg

 

Faza jest przednia bo wyjeżdżam z boksów i duszek X1 przede mną ucieka niemal natychmiast, ok więc nie przejmuje się i daje dalej. Pruje pierwsze okrążenie mijam metę i mam lepszy czas niż ten z replay, więc gonie dalej i już doszedłem duszka..... nagle duszek za mną  :o więc nie jestem taki wolny, ale na ostatnim zakręcie za dużo zwolniłem i mnie drań przegonił. Czas jednak mam dość doskonały więc okazuje się że jeśli zrobię na Monzy złoto a muszę przerwać próby bo śmignę się raz w turnieju online to wszędzie zrobię złoto :) Polacy nie gęsi.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

ale mówili ludzie też, że na padzie licencji się nie da na złoto zrobić

Tak ale to mówią ludzie, którzy wszystkie licencje i trudniejszą on nich szkołę AMG mają całe na złoto.

Nawet jeśli kiedyś jakimś cudem uda się zrobić złoto to... jedyna opcja abym zrobił wyścigi 24h to patch umożliwiający save'owanie w pit-stopie.

Odnośnik do komentarza

Ja na 24H chyba zaproszę kilku kumpli to inaczej nie da rady, co mam sikać w butelkę? Będzie frajda, tylko najpierw muszę doczłapać do 40 levelu :/

 

To pauza też nie działa w endurance? ;) Przecież to będzie można spokojnie zrobić na raty (w kilka dni :D). PS3 (w każdym razie slimka) nie xbox, radiator się od grafy nie odklei :P Wg mnie ta panika jest ostro przesadzona ;)  

 

To, że platyna jest trudna (bo nie wierzę, że Gold Standard będzie pomijał cokolwiek) jest jak najbardziej ok, będzie bardziej cieszyć tych co ją zdobędą. Jak ktoś jest łowcą pucharków i nie jest fanem GT5 to pomylił tytuły, bo w GT5 gra się dla przyjemności.

Edytowane przez squal2001
Odnośnik do komentarza

Jutro wreszcie zagram w gt5 na świeżo kupionej dfgt i jako świeżak w kwestii kierownicy mam pytanie:

 

Jak poustawiać opcje, żeby czerpać jak największą przyjemność z gry? Wszystkie wspomagacze wyłączone? Czy może coś zostawić? Force Feedback na 100% czy jednak urwie mi łapy :D?

Odnośnik do komentarza

Jutro wreszcie zagram w gt5 na świeżo kupionej dfgt i jako świeżak w kwestii kierownicy mam pytanie:

 

Jak poustawiać opcje, żeby czerpać jak największą przyjemność z gry? Wszystkie wspomagacze wyłączone? Czy może coś zostawić? Force Feedback na 100% czy jednak urwie mi łapy :D?

 

Wszystkie wspomagacze na off... od początku musisz się uczyć jak w pełni opanować auto na kierownicy. FF ustaw na początek na 3, lecz jak już jako tako opanujesz grę, to dawaj na 10.

Odnośnik do komentarza

ja tam ten 24h to sie juz doczekac nie moge jak bede robic. Co prawda z braku czasu dobiero jestem level 19 a moj kot ma dopiero kolo 11 poziomu ale to jest za(pipi)isty klimat. Nie pamietam juz zebym musial sie z kumplami spotkac i pogiercowac 24h. To czasy jak mialem 15-24 lata. Wiec teraz bedzie okazja zeby to nadrobic. Juz sie doczekac nie moge- bo troche browaru sie poleje. Na wiekszy % sie nie zgodze bo nikt nie dotrwa 24h :)

 

PS. mam 28 zebyscie ludziska nie mysleli ze taki staruch juz jestem

Odnośnik do komentarza

licencje sa troszeczkę niedopracowane - można wyjeżdżać na piaseczek i obijać sie o bandy, co pomaga zaoszczędzić z 0,5 sec. z łatwością.

najbardziej wymagające są bitwy - 2'a okrążenia w Rzym'ie zostawiłem sobie na koniec bo mi nie idą zupełnie :/

tak, wiec ja wciąż przy Licencjach

:)

 

 

W Szkółce Mercedesa macie już wszystko na Złoto?

co to za szkółka??

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza

W Special jest AMG Academy, są to 4 odcinki Nordschleife plus pełna pętla dwoma mercedesami. 300 SL oraz SLS. Trasę pokonujesz na sucho i na mokro. 

 

Udało mi się zaliczyć S.B.Challenge, dostałem X1 :) Przyda się przy Endurance, mam zamiar zaliczyć Suzuka Circuit 1000 km czyli 172 okrążenia. Wykombinowałem sobie tak że jeśli Suzuke trzeba zaliczyć na złoto to przejadę się redbullem ten Endurance i pouczę się toru. Zamiast marnować czas podczas pojedynczych prób zarobie punkty Exp.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Witam.

 

Czy orientuje się ktoś czy GT5 przyjmuje seve z innej konsoli po backupie?

Mija PS3 wybrała sobie najgorszą chwilę jaką mogła na pokazanie YLOD, chwilę kiedy wreszcie po tylu latach oczekiwania położyłem łapska na GT5 :(

 

Będę wdzięczny za pomoc. POzdro, Owca.

Witaj w klubie :-). Ja będę miał save'a dopiero po nowym roku (zrobiłem 20 lv.) Nie będzie problemu z przeniesieniem save'a przynajmniej w metodzie połączenia dwóch konsol kablem ethernet i przenoszenia danych. Minusem takiego rozwiązania jest to, że nie może Ci braknąć prądu podczas tej operacji :-).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...