Skocz do zawartości

Dział Kontaktu z Moderacją ;)


Ostatnimi czasy:  

166 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Moderatorzy naduzywa przywilejow?

    • Zdecydowanie tak
    • Troche, nie musialo sie konczyc na banach
    • Nie zauwazylem zmian
    • Nie, czasami ktos zasluguje na kare
    • Jest dobrze, w koncu jakis porzadek


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grzegosz

Inny moderator (jeśli oczywiście uzna, że zasłużyłeś) bez słowa sprzeciwu w takiej sytuacji zdejmie ostrzeżenie. Naturalnie moderatorzy nie śledzą stanu ostrzeżeń u każdego użytkownika, wobec czego trzeba napisać do moderacji z prośbą o skasowanie reprymendy.

Odnośnik do komentarza

takie coś już było/miało być, ale pewnie poszło się pieprzyć po aktualizacji silnika forum.

Mam nawet taki jeden wpis z autozdjętym ostrzeżeniem.

 

Ukjo Tapczan, zdejmij mi proszę jedno ostrzeżenie sprzed roku. To za ległą też możesz zdjąć, jestem fanem stołecznej drużyny, ale jak grają kupę, to nie mogę ich chwalić ; (

Odnośnik do komentarza

Ja czegos tutaj nie rozumiem... zdejmowanie warnow po czasie to jest dobra wola, a nie obowiazek, wiec o co biega?

"Ale dales mi warna juz 2 lata temu!" - "No i co z tego jak odstawiasz ciagle jakas recydywe i lapiesz regularnie kolejne..."

@estel: Ty chyba nie rozumiesz bytu warnow...

Odnośnik do komentarza

Ustaw sobie skórke na Mandarynke i powinieneś widzieć kto ci go zdjął

Nie czas i nie miejsce na wałkowanie tego tematu, ale nie - nie pomaga zmiana skórki na jakąkolwiek, pod explorerem też nie hula.

[#2025] Nie masz uprawnień do przeglądania tej części forum.

Najwyraźniej problem leży gdzieś w wewnętrznych ustawieniach konta i, z tego co się orientuję, nie tylko ja mam ten, nie pierwszej świeżości, problem.

 

ostatnie 20% zdjal ci szczurek... w listopadzie 2010

Okej, dobrze wiedzieć komu przyznawać rację w dyskusji i wręczać plusiki.

Odnośnik do komentarza

Ja czegos tutaj nie rozumiem... zdejmowanie warnow po czasie to jest dobra wola, a nie obowiazek, wiec o co biega?

"Ale dales mi warna juz 2 lata temu!" - "No i co z tego jak odstawiasz ciagle jakas recydywe i lapiesz regularnie kolejne..."

@estel: Ty chyba nie rozumiesz bytu warnow...

 

Nie ja ustalam tu zasady, ale w moich ostrzach warn to ostrzeżenie, a nie naznaczenie na cały czas pobytu na tym forum. Po prostu przy obecnym poziomie niedoprecyzowania zasad uważam, że istnieje możliwość uprawia samowolki przez moderatorów. Stąd te wszystkie płacze. Gdyby reguły były czarno na białym to przynajmniej zwykli userzy mieliby się na co powołać. Jak na razie trzeba się prosić i liczyć na łaskę moda, który po 2 latach nagle zrezygnuje sobie z funkcji i zostaje się z ręką w nocniku.

 

Osobiście nigdy nie miałem problemów z moderacją, poza jednym niesłusznym moim zdaniem warnem od pinga (regulamin w PT jest niedopracowany), dlatego nie narzekam tylko staram się tylko znaleźć jakiś kompromis.

Odnośnik do komentarza

Ja czegos tutaj nie rozumiem... zdejmowanie warnow po czasie to jest dobra wola, a nie obowiazek, wiec o co biega?

"Ale dales mi warna juz 2 lata temu!" - "No i co z tego jak odstawiasz ciagle jakas recydywe i lapiesz regularnie kolejne..."

@estel: Ty chyba nie rozumiesz bytu warnow...

 

Nie ja ustalam tu zasady, ale w moich ostrzach warn to ostrzeżenie, a nie naznaczenie na cały czas pobytu na tym forum. Po prostu przy obecnym poziomie niedoprecyzowania zasad uważam, że istnieje możliwość uprawia samowolki przez moderatorów. Stąd te wszystkie płacze. Gdyby reguły były czarno na białym to przynajmniej zwykli userzy mieliby się na co powołać. Jak na razie trzeba się prosić i liczyć na łaskę moda, który po 2 latach nagle zrezygnuje sobie z funkcji i zostaje się z ręką w nocniku.

 

Osobiście nigdy nie miałem problemów z moderacją, poza jednym niesłusznym moim zdaniem warnem od pinga (regulamin w PT jest niedopracowany), dlatego nie narzekam tylko staram się tylko znaleźć jakiś kompromis.

Jak zrezygnowal sobie z modowania, a ty nie masz recydywy to nie widze przeszkod aby czyjegos warna zdejmowac. To sie tyczy wszystkich, wiec nie ugrzezniesz z warnem moda, ktory juz nie moderuje. Jednak jesli ktos regularnie cos skrobie... to trzeba sie go pozbyc :P.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość RejdenForce

Ja chciałem aby mi warna zdjeła osoba która mi go dała czyli grigori, nie zauważyłem że już nie jest moderatorem, to dostałem taką drugą odpowiedz od niego: "jesteś debilem? NIE JESTEM JUŻ OD PRAWIE ROKU MODERATOREM! " w pierwszej pisał abym popatrzył pod avatar, nie zatrybiłem o co chodzi..

Więc najlepiej jak gówniarz sobie powyzywa.

Odnośnik do komentarza

Tak, naprawdę musiałem skoro musisz to wiedzieć i zadawać tak mądre pytania, napisałem o postępowaniu moderatora w temacie "Postępowanie moderatorów". Stona tu samowolkę uprawia po to jest temat żeby wytykać palcem takie zachowanie , dwulicowe.Teraz udaje że nie widzi jedyny Medrek zareagował właściwie ostatnio a ja się dostosowałem uważam że to postępowanie złośliwe i chamskie nie powinno mieć miejsca i mam prawo to napisać.

Edytowane przez hayami
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Jezeli masz problem z modem to piszesz o tym do admina. Posty typu "wyslalem PMke do moda" sa bezsensu.

Dziękuje za poradę tak właśnie zrobię.ale sam Stona wrzucił tą dyskusje do tego tematu miesiąc temu więc co za jego nieudolność w moderacji też mam odpowiadać?

Poza tym admin nie reaguje a tylko komentuje więc...czyj ruch Diabeu?

Edytowane przez hayami
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.