Skocz do zawartości

Dział Kontaktu z Moderacją ;)


Ostatnimi czasy:  

166 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Moderatorzy naduzywa przywilejow?

    • Zdecydowanie tak
    • Troche, nie musialo sie konczyc na banach
    • Nie zauwazylem zmian
    • Nie, czasami ktos zasluguje na kare
    • Jest dobrze, w koncu jakis porzadek


Rekomendowane odpowiedzi

Jaki typ, przyjmij do wiadomości, że czy ci się to podoba czy nie jesteś na jego łasce jeśli chodzi o tego warna i dopóki nie zmienisz tonu to chu/ja zdziałasz. Jak myślisz, że kogokolwiek tutaj interesuje twoje miauczenie i że ktokolwiek zareaguje jak on ci tego nie zdejmie, a może nawet doda kolejne procenty, to się grubo mylisz. Także przestań się puszyć i sadzić, bo przykry jesteś. Ewentualnie zacznij tworzyć wniosek do trybunału w Hadze.

  • Plusik 2
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Hayami... czym bardziej się rzucasz tym mocniej i ciaśniej zaciska się pętla :ninja:

On tego nie zrobi, gdyż wiązałoby się to z przyznaniem Ci racji. Uparł się i tyle.

Zbyt to nagłośniłeś żeby Ci teraz zdjął, może lepiej napisz do kogoś innego np. Fenixa.

Tylko nie tutaj - wierz mi, nie ma sensu dalsza słowna przepychanka.

 

 

 

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Aisza masz rację chociaż jak twierdzi Stona jako kobieta nie masz do tego prawa, a ja już zdążyłem poznać jakie tu panują zwyczaje kilku innych forumowiczów skarży się na to samo, a administratorzy maja to gdzieś.Ich interwencja polegała na tym "nie znam sprawy decyzje pozostawiłem Stonie"...żal.pl

Edytowane przez hayami
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Mnie osobiście zaciekawiło postawienie mi ( :whistling: ) ostrzeżenia. Wrzuciłem sobie link w opisie na profilu - ostrzeżenie otrzymałem za afiszowanie się nim i reklamowanie na głównej. I nic nie poradziło tłumaczenie, że bladego pojęcia nie miałem o tym, że wyświetlił się w boxie, który wygląda jak shoutbox - odgórne postanowienia i zasady obozowe są sztywne jak poranna pobudka. Osobiście faluje mi to na wietrze, ale sprawa conajmniej śmieszna.

 

- Ja sem moderator, a to je moje dva pistola.

- Pane moderatoru, ne zabijajte mne!

 

Więcej luzu...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

:lol:

 

 

Możesz.

 

Za brak znajomości regulaminu. Konkretnie ten punkt.

 

14. Obowiązują ograniczenia techniczne dotyczące avatarów, podpisów oraz wklejanych grafik. W przypadku nieprzestrzegania ograniczeń użytkownik może zostać ukarany ostrzeżeniem. W przypadku niezastosowania się do zaleceń administratora / moderatora użytkownikowi może zostać cofnięta możliwość używania avataru lub posiadania podpisu.

- Maksymalny rozmiar avatara to 90 na 90 pikseli.

- Maksymalna waga avatara to 20 kB.

- Podpis nie dłuższy niż 350 znaków, bez powiększania czcionki.

- Sygnatura oraz obraz(y) w podpisie po zsumowaniu maksymalnie 600 na 150 pikseli, nie więcej niż 100 kB (każda rozpoczęta linijka tekstu w standardowej czcionce liczona jest jako 10 pikseli).

- Maksymalny rozmiar wklejanych w postach grafik to 640 na 480 pikseli.

- Duże wklejane grafiki są automatycznie skalowane przez oprogramowanie forum - nie należy nadużywać tej funkcji.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie mów że wierzysz w to co napisałeś.Przecież to kompletna bzdura że usuwacie warny.

 

 

Przejrzałeś nas! Nie usuwamy warnów, usuwamy userów! Ikilleditplz_by_IloveItplz.png

 

Grigori, myślałem o tym, sam sobie pewnie coś w ten deseń walnę jak się będzie przerwa w ekstraklasie ;)

 

EDIT

@Hayami, skończ spamić i offtopować. Łapiesz karne 20%

Edytowane przez Stona
Odnośnik do komentarza

Dostałem warna za post w temacie 'co cię w życiu wkur.wia', w którym napisałem zgodnie z prawdą i - jak pokazuje szybki respons w w moim profilu nie jestem w tym odosobniony - że wkur.wiają mnie posty użytkowników-kibiców, których lamenty zaczną niedługo pojawiać się nawet w Graczpospolitej. Nie insynuowałem do żadnego usera personalnie. Także nie uważam, żebym zasłużył na warna, ale ja nie o tym. W sumie zwisa mi to 20%, tyle że ostrzeżenie wlepił mi moderator Stona, który w tej sprawie jest równie obiektywny jak Gazeta Polska. Nie sądzę, żeby to miało sens. Tyle, dziękuję dobranoc.

Odnośnik do komentarza

Nie zastosowałeś się do tego:

 

UWAGA, ZABRANIA SIĘ WYKORZYSTYWANIA TEGO TEMATU DO POJAZDÓW PO JAKIMŚ USERZE. KATEGORYCZNIE ZABRONIONE JEST PISANIE, ŻE JAKIŚ USER KOGOŚ TUTAJ WKU.RWIA. INSYNUOWANIE DO USERÓW JEST TAKŻE ZABRONIONE. NIE PRZESTRZEGANIE TEJ REGUŁY BĘDZIE KARANE OSTRZEŻENIEM +20 % !

 

Dziękuję, dobranoc.

 

 

@khadgar

 

EOT na Twój temat.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...