Skocz do zawartości

Dział Kontaktu z Moderacją ;)


Ostatnimi czasy:  

166 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Moderatorzy naduzywa przywilejow?

    • Zdecydowanie tak
    • Troche, nie musialo sie konczyc na banach
    • Nie zauwazylem zmian
    • Nie, czasami ktos zasluguje na kare
    • Jest dobrze, w koncu jakis porzadek


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to dorby temat... ale trochę go odświeżę.

Dzisiaj 2 razy ktoś usunął mój post (w sumie 2 posty) z tematu Killzone 3 bez żadengo powodu ani wyjaśnienia <_<

Napisałem (podonie jak inni) wrażenia z gry a ktoś sobie przycina w (pipi)a :angry:

Jesli ktos usunal, znaczy ze byl powod i moze warto zaczac w sobie szukac czemu tak sie stalo, a nie walic oskarzeniami. Posty zostaly usuniete(nie przeze mnie), bo byly w niewlasciwym temacie.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Ok można się jakoś odwołać? Zostałem doładowany przez Takeshix za spam w temacie U3. Spam? Wstawiłem nowy filmik z gry z podpisem 'nowy filmik'. Post usunięty. Mówię ok, wstawię jeszcze raz. Znowu usunięto i dostałem warna. Czy było to naprawdę aż tak duże nadużycie forumowych przepisów? Nie wiem czy mam gadać o tym tu przy napisać konkretnie do mojego warnodawcy. Zaraz będzie że naruszam spokój moda. Nie dało się wyedytować posta? Dać jakieś słownego 'ostrzeżenia'?

Odnośnik do komentarza

Czasami wychodzimy z błędnego założenia, że user ogarnie że jak jego post "znika" to widocznie coś źle zrobił.

Jak widać nie zawsze user ogarnia :mellow:

Odwołuj się do tego, kto dał Ci warna.

Niestety , za naruszanie spokoju modów warnów się nie daje :/

  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Najlepszym przykładem jest post o hackingu PS3 ( Wycieku Killzone3 ) który został usunięty, dopiero za drugim razem jak się odwołałem do ppe.pl > post pozostał na swoim miejscu.

 

ps. jak sprawa wygląda z rocznymi warnami, na które modzi nie zwracają uwagi ( nie usuwają! )

 

MichAelis dodana 17 kwiecień 2010 - 20:13

Poziom został podwyższony To samo co nizej +14 dni blokady

Grigori dodana 12 kwiecień 2010 - 15:49

Poziom został podwyższony "grę warto pobrać" - propagowanie piractwa.

MichAelis dodana 15 styczeń 2010 - 07:04

Poziom został obniżony sciagam warna za spoilery

Grigori dodana 07 styczeń 2010 - 19:19

Poziom został obniżony ok

Grigori dodana 07 styczeń 2010 - 15:14

Poziom został podwyższony nieregulaminowa sygnatura

dodana 08 wrzesień 2009 - 15:20

Poziom został obniżony Auto Decrease Warning

MichAelis dodana 11 listopad 2008 - 00:36

Poziom został podwyższony "podzielę się z wami wrażeniami, paczka od wujka powinna za godzinę dojść.

Ach ten DHL działa nawet w nocy... ew. rano się podzielę, na pewno nie jest to fake? gry jeszcze nie ma dystrybucja EA nawet w polsce." Rozmowy o piractwie, nikogo to nie interesuje skad masz ta gre.

Mastah dodana 28 lipiec 2008 - 11:35

Poziom został obniżony sygnatura ok

Mastah dodana 22 lipiec 2008 - 15:57

Poziom został podwyższony nieregulaminowa sygnatura

Raptor dodana 05 styczeń 2008 - 16:59

Poziom został podwyższony W twoim Warnie.

Trzcina dodana 11 maj 2007 - 14:17

Poziom został podwyższony Spam na forum o PS3.

MichAelis dodana 06 luty 2006 - 18:17

Poziom został podwyższony SPOILERY mimo ostrzezen (innych uzytkownikow :P )

 

czerwony - zobaczcie na datę !

fioletowy - pod KAŻDYM warnem dałem screen z konsoli XDK gdzie pokazane było jak gre pobieram legalnie, w cyfrowej dystrybucji z sieci partnerskiej, po czym screeny zostały wyrzucone ( jak w temacie Splinter Cell: Conviction - ostatni warn )

 

To się nazywa mod... posiadający wiedzę. To że Wy czegoś nie macie, nie znaczy że osoba która to ma jest piratem. To że dałem info o DLC do AC:B a.k.a Da Vinci = że piratem jestem, skoro pobrano z XBL przed marcem?

Edytowane przez Dabman
Odnośnik do komentarza

 

fioletowy - pod KAŻDYM warnem dałem screen z konsoli XDK gdzie pokazane było jak gre pobieram legalnie, w cyfrowej dystrybucji z sieci partnerskiej, po czym screeny zostały wyrzucone ( jak w temacie Splinter Cell: Conviction - ostatni warn )

 

 

 

Moje posty o sciaganiu gier tez znikaly, trzeba chyba w kazdym dokladnie zaznaczyc ze sie korzysta z psstore czy steama bo moderatorzy chyba nie maja pojecia o cyfrowej dystrybucji.

Odnośnik do komentarza

Brak mi słów xD

No właśnie, brak...

Grigori dodana 12 kwiecień 2010 - 15:49

Poziom został podwyższony "grę warto pobrać" - propagowanie piractwa.

 

Bo pobrać to wg. ex. moda = TORRENT! Cyfrowa dystrybucja nie istnieje i raczkuje, węc pewnie torrent...

szkoda że jeszcze wtedy tej gry na torrencie nie było. A do premiery miesiąc był master Grigori.

Edytowane przez Dabman
Odnośnik do komentarza

Pisałem, lecz warna ponoć musi zdjąć mod który go dał i koło się zamyka.

 

Nie chodzi z przyczyn możliwości, lecz zauważalnej poprawy.

 

Nie jestem Pozytywnym charakterem w internecie, lecz warny które zebrałem są wyssane z palca. Zwłaszcza że podczas rewizji jaką miałem konfiskata sprzętu w tym ( "nagranych" ) płyt DVD odbyła się ze sprawdzeniem licencji oddaniem w 3godziny.

 

Więc warny za piractwo...

 

a przypomnę że chodzi o kradzież sprzętu o którą zostałem oskarżony, więc skoro wydział do walki z przestępczością elektroniczną/internetową, ani wydział przestępstw gospodarczych nie oskarżył mnie o piractwo mając do dyspozycji 11x X360, 3x PS3, 3DS, Wii, PSp naście PlayStation i dziesiątki płyt włącznie z HDD kompa gdzie nalot był o 9.10 rano, niespodziewanie. To tymbardziej władze forum nie mają do tego prawa!

Edytowane przez Dabman
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Pisałem, lecz warna ponoć musi zdjąć mod który go dał i koło się zamyka.

 

Nie chodzi z przyczyn możliwości, lecz zauważalnej poprawy.

 

Nie jestem Pozytywnym charakterem w internecie, lecz warny które zebrałem są wyssane z palca. Zwłaszcza że podczas rewizji jaką miałem konfiskata sprzętu w tym ( "nagranych" ) płyt DVD odbyła się ze sprawdzeniem licencji oddaniem w 3godziny.

 

Więc warny za piractwo...

 

a przypomnę że chodzi o kradzież sprzętu o którą zostałem oskarżony, więc skoro wydział do walki z przestępczością elektroniczną/internetową, ani wydział przestępstw gospodarczych nie oskarżył mnie o piractwo mając do dyspozycji 11x X360, 3x PS3, 3DS, Wii, PSp naście PlayStation i dziesiątki płyt włącznie z HDD kompa gdzie nalot był o 9.10 rano, niespodziewanie. To tymbardziej władze forum nie mają do tego prawa!

 

 

To te konsole co ukradłeś? 8)

Odnośnik do komentarza

Pisałem, lecz warna ponoć musi zdjąć mod który go dał i koło się zamyka.

 

Nie chodzi z przyczyn możliwości, lecz zauważalnej poprawy.

 

Nie jestem Pozytywnym charakterem w internecie, lecz warny które zebrałem są wyssane z palca. Zwłaszcza że podczas rewizji jaką miałem konfiskata sprzętu w tym ( "nagranych" ) płyt DVD odbyła się ze sprawdzeniem licencji oddaniem w 3godziny.

 

Więc warny za piractwo...

 

a przypomnę że chodzi o kradzież sprzętu o którą zostałem oskarżony, więc skoro wydział do walki z przestępczością elektroniczną/internetową, ani wydział przestępstw gospodarczych nie oskarżył mnie o piractwo mając do dyspozycji 11x X360, 3x PS3, 3DS, Wii, PSp naście PlayStation i dziesiątki płyt włącznie z HDD kompa gdzie nalot był o 9.10 rano, niespodziewanie. To tymbardziej władze forum nie mają do tego prawa!

 

 

To te konsole co ukradłeś? 8)

 

Jak by to były te za 3h nie dostałbym ich do odebrania.

 

Miło że zapytałeś

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

A na jakiej podstawie moderator nie chce usunąć mi ostrzeżenie skoro ja usunąłem zbyt dużą sygnaturę w ciągu tej samej minuty bez dodatkowych upomnień,?Chciałbym wiedzieć dlaczego ten typ mnie chce ustawić i robi sobie folwark z forum na którym jest zwykłym wyrobnikiem a nie bogiem, postanowił mi uprzykrzyć życie choć zastosowałem się do regulaminu, ktoś jest tu ważniejszy od pana Stony ? Tu jest sprawiedliwość czy dyktatura malutkich ludzików?

 

 

+ Dodał MODERATOR
Przenoszę tutaj, bo hayami nie jest na tyle ogarnięty, żeby pisać w odpowiednim temacie ;/
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.