Skocz do zawartości

Dział Kontaktu z Moderacją ;)


Ostatnimi czasy:  

166 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Moderatorzy naduzywa przywilejow?

    • Zdecydowanie tak
    • Troche, nie musialo sie konczyc na banach
    • Nie zauwazylem zmian
    • Nie, czasami ktos zasluguje na kare
    • Jest dobrze, w koncu jakis porzadek


Rekomendowane odpowiedzi

Z moich marnych doświadczeń wynika, że moderatorzy działają dobrze. Niektóre warny przyznawane są może zbyt pochopnie, ale dzięki temu jako tako daje się to wszystko utrzymać w ryzach.

 

Brakuje za to miejsca, w którym można by z modami podyskutować, gdy istnieją pewne uzasadnione wątpliwości odnośnie otrzymanego warna. Pamiętam taką sytuację, że moderator wlepił mi ostrzeżenie za brak znajomości regulaminu PT, kiedy żadnego punktu owego regulaminu nie złamałem, ponieważ regulamin był na tyle niedokładnie sprecyzowany, że zwyczajnie nie zdawałem sobie sprawy z faktu, że robię coś co może się "górze" nie spodobać.

 

Proponuję też stworzyć temat, w którym moderatorzy wypisywaliby użytkowników, którym wlepili stałego bana wraz z powodem. Taka akcja "lustracyjna" pomoże rozwiać wszelkie wątpliwości, które niewątpliwie snują się za co bardziej aktywnymi strażnikami forumowego porządku.

Odnośnik do komentarza

Twoje warny, to w tym momencie sprawa prywatna [inni userzy forum nie widzą ile i za co je masz] więc moim zdaniem najprostszym sposobem ich wyjaśniania jest PM do osoby która danego warna Ci wlepiła.

Ofkoz zdarzają się cypisy które zamiast PM piszą posty nt. warnów w temacie w którym danego warna otrzymali. Jest to bardzo niemądre :no:

Co do tematu nt banów. Jak widać po tym temacie, zaraz tworzy się bajzel bo niektórzy podchodzą do tego wszystkiego zbyt emocjonalnie i takiego tematu, otwartego dla wszystkich userów raczej nie będzie. Co nie znaczy że w ogóle takiej ewidencji nie ma :ninja:

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

a ja uwazam, ze taki temat byłby strzałem w dziesiątke! Jasnosc i przejrzystiosc- na tym opier sie dzialanie sprawnie prosperujacych instytucji, forumek tez by zyskał

 

serio, nie byłoby warnów 'z doopy" , modzi by tak nie szaleli

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Wychodzisz z błędnego założenia, że my robimy coś źle ;)

 

 

nie tyle źle, bo tak naprawde rzadko sie zdarza by ktos dostał niesłusznie warna- ale wybiórczośc jest straszliwa i to juz ludzi wku.rwia. Jedni dostaja za cos warna, inni robią to notorycznie i nic. dlatego taki temat byłby lekarstwem

 

Powiem jak Kaczynski "oni sie boją prawdy bo wiedza jaka ona jest" :potter:

Odnośnik do komentarza

co by to dało? na dzień dzisiejszy stona kasuje (jak on to mówi "ukrywa") niesprzyjające jego osobie posty, bojąc się nie wiadomo czego. Stona, bardzo proszę o "odkrycie" moich postów w tym temacie, niech wszyscy ocenią czy offtopowałem, i jak ten offtop ma się np do postów o kradzionych xboxach. Nie zachowuj się jak tchórz :)

Swoją drogą admini tego forum to też żal, pozwalają rządzić modom i robić totalny bezbek.

Pewnie ten post też zostanie usunięty za offtop a ja dostanę bana :)

ps: spójrzcie na wyniki ankiety, one chyba mówią wszystko o moderacji.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
Twoje warny, to w tym momencie sprawa prywatna [inni userzy forum nie widzą ile i za co je masz] więc moim zdaniem najprostszym sposobem ich wyjaśniania jest PM do osoby która danego warna Ci wlepiła.

Doskonale zdaję sobie z tego sprawę, ale czasem bywa tak że do moda PMki wysłać nie można, bo ma zapchaną skrzynkę. Jeżeli nie chcecie tworzyć odpowiedniego tematu do dyskusji to zawsze można by zdjąć limit na ilość wiadomości w skrzynkach modów.

Odnośnik do komentarza

daj spokój...tym sposobem wprowadzimy tu atmosfere gestapowska , gdzie kazdy pod.pierdala każdego

 

no nic , pomyślcie o takim temacie ...

 

Post 9 zlewam, odpisałem mu na PM żeby tutaj nie robić prywaty jak co niektórzy.

 

Sąsiad wyrzuca śmieci pod Twoim oknem, Ty siedzisz z założonym rękami i masz to w (pipi)e, bo przecież nie będziesz donosił i wprowadzał na osiedlu gestapowskiej atmosfery.

 

 

Jak się forumek nauczy dbać o swoje podwórko, to banów i warnów będzie mniej. Wystarczy chcieć.

Rozpasaliście się i macie w (pipi)e wszystkich dookoła,byle by była ta wasza mistyczna BeKa, to teraz się nie dziwcie że za takie postępowanie są kary.

 

@teddy

Taka misja mi się wkręciła jakiś czas temu. Choć równie dobrze mogę być alterkontem Mendrka :ninja: Wybierz sobie swoją wersję ;)

Odnośnik do komentarza

Mój znajomy z roboty, który jest adminem pewnego forum, powiedział, że modzi z reguły dostają władzę totalitarną z prostego powodu: inaczej by im ludzie na głowę wleźli i nic by z modowania nie było. Więc tak naprawdę często o banie/warnie decyduje nastrój danego moda, bo co to za problem siąść nad jakimś userem i patrzeć mu na ręce cokolwiek by nie robił, prędzej czy później wpadnie. Płacze do Fenix'ów na niewiele się tutaj zdadzą :]

Odnośnik do komentarza

Robienie porządku polega na usuwaniu bałaganiarzy.I gdzie drwa rąbią tam wióry lecą. Koniec końców, nie ma co denerwować sie na ludzi, którym zależy by to forum miało jakis standard. I jak wyżej napisano- jeśli komuś leży piractwo czy bluzgi w te i w tamte to może uderzyc do warezcośtam lub gdzieś gdzie jest po jego myśli. Zreswztą zrobiłem tak samo- wskutek różnorakiego chamstwa mało tu bywam.A żałuję bo uwielbiam sam magazyn i pracujących w nim redaktorów.Za TREŚĆ, MERYTORYCZNY SENS, WYWAZONE OPINIE etc. Po to czytam.Nie żeby wysłuchiwać bezpardonowych wyzwisk i przekleństw co drugie słowo.

Odnośnik do komentarza

:)

ps: spójrzcie na wyniki ankiety, one chyba mówią wszystko o moderacji.

OK, jeśli w sondażu OBOP-u wyjdzie, że większość Polaków jest za legalizacją bicia żon, to należy to usankcjonować prawnie, bo lud jest za?

Dla niektórych biedaków, dzien w ktorym dostali bana na FPE, powinien być jednym z przełomowych dni w ich nędznym zywocie. Dostali od losu niepowtarzalną szanse ruszenia tyłkow sprzed kompow i zerwania ze swoim e-zyciem. To im tylko pomoże.

Odnośnik do komentarza

:)

ps: spójrzcie na wyniki ankiety, one chyba mówią wszystko o moderacji.

OK, jeśli w sondażu OBOP-u wyjdzie, że większość Polaków jest za legalizacją bicia żon, to należy to usankcjonować prawnie, bo lud jest za?

 

nie k***a, lepiej wprowadzac prohibicje jak ludzie chca pic swobodnie piwo. jak widac ludziom sie nie podoba praca moderacji, wiec warto cos zmienic. mozna to porownac do policji - w polsce dziala roznie i wiele osob im nie ufa, w anglii sa szanowani przez ludzi bo nie czepiaja sie byle (pipi) a nawet czasem potrafia pomoc.

Odnośnik do komentarza

:)

ps: spójrzcie na wyniki ankiety, one chyba mówią wszystko o moderacji.

OK, jeśli w sondażu OBOP-u wyjdzie, że większość Polaków jest za legalizacją bicia żon, to należy to usankcjonować prawnie, bo lud jest za?

Dla niektórych biedaków, dzien w ktorym dostali bana na FPE, powinien być jednym z przełomowych dni w ich nędznym zywocie. Dostali od losu niepowtarzalną szanse ruszenia tyłkow sprzed kompow i zerwania ze swoim e-zyciem. To im tylko pomoże.

 

 

Głos ludu glosem Boga

Odnośnik do komentarza

:)

ps: spójrzcie na wyniki ankiety, one chyba mówią wszystko o moderacji.

OK, jeśli w sondażu OBOP-u wyjdzie, że większość Polaków jest za legalizacją bicia żon, to należy to usankcjonować prawnie, bo lud jest za?

 

nie k***a, lepiej wprowadzac prohibicje jak ludzie chca pic swobodnie piwo. jak widac ludziom sie nie podoba praca moderacji, wiec warto cos zmienic. mozna to porownac do policji - w polsce dziala roznie i wiele osob im nie ufa, w anglii sa szanowani przez ludzi bo nie czepiaja sie byle (pipi) a nawet czasem potrafia pomoc.

 

A pomyślałeś kiedyś, że to działa w obie strony? Nie szanujesz policjanta, to on nie szanuje Ciebie. I kółko się zamyka do momentu aż ktoś to sobie uświadomi. Masz teraz o czym myśleć w długie zimowe wieczory.

 

A wracając do tematu. Jeśli krytykować, to konstruktywnie. Z Twojego posta nic ciekawego nt. tego co Tobie nie pasuje wyczytać się nie da.

Poza tym że warto COŚ zmienić. Zawsze warto COŚ zmienić, pytanie tylko CO. Ale to już miejsce na Twoje wywody.

 

 

@down

 

A nie służy ?

No chyba że dla Ciebie słowo służyć oznacza że ma być miły, grzeczny i potulny dla np. dresików którzy mu jadą podczas pełnienia tejże służby.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...